Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiedziałem o tym już w momencie transferu, ale ten mecz mnie utwierdził w przekonaniu, że wymiana bramkarza w Realu (przy całym szacunku do Thibaut, bo często jest MVP meczów Realu) to była najmniej potrzebna im wymiana. Keylor to kot jakich mało, jakby nie on to przynajmniej jeden gol więcej by wpadł.
28
Jestem pod wrażeniem wejścia Trincao, jednak widać w nim potencjał
1
Jak strzelimy pierwsi gola to będzie nadzieja na dobry wynik w tym meczu (raczej bez awansu). Jak PSG strzeli pierwsze to kolejny rok z rzędu będzie bolesny blamaż.
0
@Archie Jose Camacho, Santiago Bernabeu. Ale to bardzo odległa przeszłość, musiałem zweryfikować w Wikipedii trzy nazwiska - myślałem, że jeszcze Gento grał całą karierę w Realu, ale jednak byłaby to pomyłka z mojej strony.
2
Dużo ludzi tutaj pytało o to kto przechodzi, a nawet widziałem pytania o to czy Juve potrzebuje wyniku 4:2 czy 5:2. Nie rozumiejcie zbyt dosłownie powiedzonka, że "gol na wyjeździe liczy się podwójnie". Jak już chcecie dosłownie i obrazowo je liczyć to liczcie je jako 1,01 gola. W ten sposób zawsze wyjdzie prawidłowy wynik, pozdrawiam.
0
@shaun Złym przyjęciem? A co w tym przyjęciu było złe? Asysta przypadkowa, ale przyjęcie perfekcyjne
2
Ten mecz Juve mi przypomina mecz Polski z Bośnią. Widać po poprzednich meczach, że drużyna gra źle, w tym meczu również do czerwonej kartki była beznadzieja. Przychodzi osłabienie rywala i wtedy można pokazywać siłę - tutaj pewnie też będzie pompowanie balonika, że potężny Juventus bla bla bla.
1
@Ciule123 Ja nie rozumiem braku McKenny'ego - najlepiej się prezentuje w tym sezonie z pomocników
1
Są jakieś powody zdrowotne czy jakiekolwiek inne niż decyzja Pirlo, że Demiral gra zamiast De Ligta? W tym sezonie Holender dobre oceny zbierał, na ławce siedzi i nie potrafię zrozumieć tej decyzji.
0
@Encore Jak najbardziej, jedni drudzy to uznane marki, z dobrymi piłkarzami (choć już nie tak dobrymi jak kiedyś) więc potencjał jest, tylko no ile oglądam jednych i drugich to serio się męczę, czasami mi się lepiej ogląda Ekstraklasę.
@AmigoBlancos Ja wiem, że pokonali. Czasem jeszcze jadą na ambicji, aczkolwiek no Barcelona i Atletico na ten moment to też nie są kluby mocarne. Choć oglądanie Barcy jest dużo przyjemniejsze dla oka, bo chociaż nie męczą buły.
2
To Juve jest tak słabe, że jeżeli i oni i Real przejdą, a potem trafią na siebie w ćwierćfinale to będzie najsłabszy półfinalista LM od kilku dobrych lat.
3
Podziwiam optymizm, ale mnie awans zdziwi dużo bardziej niż eurowpie**** na poziomie 5-0. Cieszy mnie remontada z Sevillą, ale to była już drużyna wymęczona sezonem (ewidentnie spuchli), która dodatkowo zesrała się metr przed kiblem z parodystą w postaci Ocamposa. Jutro każde zwycięstwo, czy nawet remis będzie pozytywnym wynikiem.
0
@Rewolucja123 Tak, za każdy mecz FC dostajesz 400 meczów w DR - więc jeżeli nie zagrasz w czwartek kilku meczów to w wyższych dwyizjach nie masz szans na 1 rangę.
0
Jak jeszcze United dowiezie to zwycięstwo do końca to iście cudowny weekend piłkarski.
1
@Emhyr W środę to może być co najwyżej piękna kontynuacja. Po takim wyniku na Camp Nou to nie można rozpatrywać odpadnięcia z PSG w kategoriach porażki
0
@Firestone "Benzema to 9,5, on nie jest od strzelania goli"
0
@Gitarkafcb Akurat Luis to jest ten sam poziom buractwa, jeżeli chodzi o względy pozasportowe to bardzo się cieszę, że jest już poza Barceloną
3
@PatrykBarca Bez zamiaru owszem, nie miał jak zareagować owszem
Ale Casemiro chyba by doszedł do piłki - dyskusyjna sytuacja
0
Atletico dzisiaj wygrywa. Simeone zje betona taktycznie. Niestety, trzeba liczyć na siebie w kontekście walki o mistrzostwo
1
@VirtuoZ Dom bym postawił na Brazylijczyka
0
Walnij Dawid teraz 135 minimum
9
@VamosRakieta Sevilla to bardzo spuchła po meczu z Borussią, w każdym meczu była słaba. Ten rewanż to był gwóźdź do trumny
1
Trzy kluczowe momenty, które rozróżniają wielkie kluby i wielkich piłkarzy od tych przeciętnych/dobrych:
- Ocampos strzelający karnego jak obsrany 16 latek grający pierwszy raz w seniorach, decyzja o tym kto karnego wykonywał też dziwna, mając Rakiticia czy En Nessyriego w składzie
- bezcelowy faul Fernando skutkujący wolnym z bliskiej odległości i czerwoną kartką. Jeżeli by tego nie zrobił Vaclik by złapał piłkę i pewnie byśmy już piłki nie powąchali
- no i znowu Ocampos, który nie pozwolił wyjść piłce za linię końcową co skutkowało strzeleniem gola.
Zesrali się metr przed kiblem piłkarze Sevilli, ale to dobrze
1
Busquets oddał strzał. I to zza pola karnego.
2
@VamosRakieta jak Cię Julek zdemaskował? Ten gol w ostatnim meczu miał być przykrywką niecnego planu, a teraz mogą być kłopoty
0
@AmigoBlancos W punkt, patrząc na Asensio i Mariano dziwi mnie nagonka na Viniciusa, któremu zaangażowania i chęci odmówić nie można. W przeciwieństwie do Mariano widać również, że ma do zaoferowania coś więcej niż tylko bezcelowe bieganie. Asensio na boisku jest mało zaangażowany w grę, a poza tym "to coś" miał tylko w pierwszym sezonie, od tej pory sprawia wrażenie bardzo nijakiego piłkarza.
1
Hoffenheim chyba wydrze nam w tym roku tytuł frajerów roku. Z dużo niżej notowanym rywalem mając wynik 1-3 na wyjeździe i karnego na 1-4, przegrywają w dwumeczu 5-3. Nie wiem co by musiało się wygrać w Paryżu, żebyśmy wygrali ten tytuł
0
We wtorek coś mi mówiło, że wygra Chelsea, a w meczu Bayernu będzie +3,5 - nie postawiłem
Wczoraj postawiłem w obu meczach +2,5 i na czysto Atalantę i City - porażka totalna
A dzisiaj by było fajnie to Hoffenheim daje d**y - a idźcie z tą bukmacherką
2
@AlexDark00 Chodzi mi bardziej o fakt, że ja nie wyzywam nikogo i coś moderacji w moim komentarzu nie pasuje, a komentarz gościa zawierający wyzwiska jest w porządku - tego nie rozumiem
12
O co chodzi moderacji na tej stronce? Dlaczego jak nazywam trolla trollem to usuwają mi komentarz. Ale jak ten troll wyzywa zarówno piłkarzy Realu jak i całą instytucję to taki komentarz zostaje i jest w porządku? Wiem, że ta strona jest poświęcona Barcelonie, ale no nawet jako kibica Barcelony takie coś mnie razi w oczy