Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Messibestplayerintheworld A nawet jak decyzja błędna na korzyść Barcy/Atletico lub na niekorzyść Realu to też pod Real, żeby zachować pozory? Tak to działa?
5
@Seledynowy Pytanie z gatunku głupich, bez problemu będziemy w TOP 3
0
@cubiii No trzeba mieć nadzieję, bo na skrzydłach nie mamy bogactwa. Nie oglądam zazwyczaj Eibaru, nie wiem jak wyglądał wcześniej, ale po wczorajszym meczu nie mam pojęcia dlaczego Damian nawet z ławki nie wchodził przez parę tygodni.
1
@cubiii Mecz na pewno na plus, kilka razy pokręcił Destem i nie tylko nim. Kilka fajnych wrzutek dał i był bardzo aktywny, choć w drugiej połowie przygasł.
0
@FC1899Barca Patrzę bardziej w perspektywie lata po zrobieniu czystki w klubie. W zimę to nie liczę, że zatrudnią kogokolwiek, trzeba dociągnąć do końca sezonu.
0
Z takich realnych wzmocnień, które można by zamknąć w dwucyfrowej liczbie milionów. Gerard Moreno w lato mógłby chyba być dość dobrą i ciekawą alternatywą na napastnika. Co sądzicie?
1
No ten Rober Pierre idealnie by uzupełnił naszą kadrę, bo tego typu dzbana w kadrze nie mamy. Nic się nie dzieje na boisku, jego zespół prowadzi 4-1, a gość tak bez powodu strzela typowi z liścia i wylatuje z boiska, no komedia
2
@NeroTFP Ahonen przez dwie dekady ścisły światowy top, czapki z głów przed tym Panem.
6
Gdy Trincao opanował piłkę w końcówce po podaniu Dembele myślałem, że to będzie ta piękna chwila gdy Portugalczyk nam się przełamie. Mija pierwszego, drugiego, trzeciego pozostaje oddać tylko strzał i mimo iż z gorszej nogi to widziałem piłkę lecącą prosto w okienko. Niestety, wtedy się obudziłem i muszę stwierdzić, że z tego chłopaka w naszym klubie raczej nic nie będzie.
1
Sztangista, teraz to wygrywamy bez dwóch zdań
1
Strasznie loteryjny konkurs, nic dobrego w kontekście TCS :/
17
To Siii oznacza, że boski Cristiano już w styczniu zostanie naszym piłkarzem. Można iść do buka #Pewniaczek
1
Do boju Granerud, przejdź się po oszustach. Śmiech na sali, oby Aizenbiśla i Geiger się nawet do konkursu nie dostali.
8
@Image Ja bym gwizdnął 10, z czego 3 w 1 minucie, ale kolega ewidentnie kibic Realu i po prostu dobrze im życzy.
1
@Firestone Zdecydowana zgoda, chociaż piłkarze to naturalne, że podchodzą do tego emocjonalnie, no bo niektórym poza kasą zależy na zwycięstwie i po prostu nakręceni mówią głupoty, ale no kibic powinien choć trochę być opanowany.
@Keson w porządku, z tym się zgadzam, ale najpierw miała miejsce sytuacja gdzie Foulqier powinien dostać czerwo, a nie dostał. Więc po prostu świadczy to o tym, że sędzia jest słaby, ale nie stwierdziłbym, że kogoś faworyzuje.
16
Kibice Barcelony, gdy Mourinho skarżył się na sędziów: "Hahahaha
To wszystko wina sędziego"
Też kibice Barcelony: "No ten Real to wygrywa, dzięki sędziom. Jakby nie sędziowie to pewnie byśmy byli na pierwszym miejscu, gramy pięknie i świetnie."
Oczywiście mówię o kilku dziwnych jednostkach tutaj, bo jednak większość jest ogarnwita, ale no nie sposób się nie zaśmiać z takich hipokrytów.
2
@Kamiloza91 Faktycznie wydymani, wręcz bez mydła. Jedni i drudzy powinni w 10 kończyć, a kończyli w 11.
5
@SkN Ale nie było w ogóle ręki więc za co się domagasz tego karnego?
3
@Bocheno1 Nie wiem komu bardziej współczuć, Arsenalowi czy Viniciusowi.
0
Włączyłem mecz autentycznie w momencie, gdy Asensio dośrodkowywał - nie wiem czy 5 sekund minęło od mojego włączenia. No cóż... XD
0
@cchesterr43 Meczów na tygodniu nie stawiam, aż taki wariat nie jestem :D Ale nie mam jak oglądać Barcy, a jakiś meczyk wieczorkiem zawsze fajnie obejrzeć no i aż się w oczy rzuca beznadziejny mecz sędziego.
0
Ale sędzia j***e Juventus, ewidentna czerwona na początku drugiej połowy dla Valero i teraz ewidentny karny. Żałosny poziom sędziowania jest w całej Europie.
5
@sopelinho Słaby bait, nawet na 2/10 nie zasługuje.
1
Komentarz usunięty
1
@JimMorrisonFCB COVID.
1
Dobiła nas niestety polityka transferowa. O ile przy transferze Dembele można mówić po prostu o pechu, bo ten transfer miał ręce i nogi (podobny profil piłkarza do Neymara) to jaki sens miały transfery Coutinho i Griezmanna? Coutinho byłby dobrym wzmocnieniem do klubu, gdzie występował by jako typowa 10. Poza tym, mam wrażenie, że gość się totalnie spalił psychicznie w Barcy, a to dało się przewidzieć, bo było to widoczne już wcześniej. A Griezmann to bardzo dobry grajek, u Bielsy i Simeone byłby piłkarzem niezastąpionym tylko no właśnie. W Barcy oczekuje się od napastnika (piłkarza ofensywnego? Nie wiem jak do końca określić jego rolę na boisku) liczb, a nie pracy na całej długości boiska. Dodatkowo ewidentnie spalił się psychicznie, bo to jakie sytuacje ostatnio marnuje to się w głowie nie mieści.
0
@Coutinho007 Po co mam wybierać? Najlepiej zabrać obie (opcje do składu)
8
Zapraszam dalej do płakania, że sędziowie pomagają Realowi. Cyrk jak nie wiem, ale chociaż głupią czerwoną cofnął.
0
No i oczywiście każdego puszczają po kolei, ale Aizenbiśla musi dostać dobre warunki, żeby sobie mógł dobrze skoczyć. Nienawidzę tego faworyzowania w skokach.
5
Koudelka, Ammann, Schlierenzauer skaczą zaraz po sobie... Aż dziwnie się to ogląda z myślą, że to nie ostatnia 10 tylko pierwsza 10.