5

Busquets miej Ty honor i nie kładź się od każdego kontaktu z rywalem jakbyś dostał cios od Tysona... Nie cierpię czegoś takiego

2

No to przereklamowany i drewniany Mbappe nam strzelił - La Rambla nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać

0

Mowa głównie o Bayernie, a w tym czasie pogromca Realu i Barcy przegrywa u siebie 0:4 z Bilbao. Świetną robotę wykonuje Marcelino

20

@DarekFCBnaZawsze Ostatnio ich chyba 4:1 walnęli więc nie wiem czy jak zwykle

0

Dla fanów Fify: Jeżeli EA powtórzy zabieg sprzed roku, to za parę godzin powinniśmy mieć wszystkie ikony mid w drafcie. Pamiętam, że w walentynki też tuż przed wejściem Optimusów do paczek były wszystkie ikony w drafcie i można się było fajnie pobawić testując ikony.

3

Wiadomo, że nie ma co oceniać, bo na mistrzostwach będzie inna skocznia, inne warunki, ale no na razie nic nie wskazuje na to, żeby któryś z Polaków miał zdobyć medal indywidualny. Stoch skacze różnie, ciężko stwierdzić nawet na podstawie treningów i kwalifikacji jak to będzie wyglądać w konkursie. Żyła i Kubacki skaczą na poziomie końca 1 dziesiątki i początku drugiej, Stękała mam wrażenie, że jeszcze głowa nie wytrzyma. Reszty szkoda komentować.

0

@matirix20 Powtórzenia, zdecydowanie powtórzenia

5

Wszyscy Polacy ładują niemal w tym samym miejscu :)

1

Gratulacje @VamosRakieta ale we no więcej tak nie rób

4

Busquets w pojedynku z Papu Gomezem... No cóż

1

@A_Gomesinho_21 Mecz będzie, tvp nie strajkuje, bo nie ma po co.

7

Wielka szkoda, że Modrić nigdy do nas nie trafił. Nie dość, że jego kultura gry bardziej przypomina naszą niż Realu to w dodatku jest świetnym kolegą z szatni i przykładem dla młodych. Teraz jako pierwszy zgodził się na obcięcie pensji, a kilka lat do tyłu tylko on i Carvalho poszli na imprezę urodzinową Essiena. Jeden z tych piłkarzy, który mimo że gra dla Realu raczej nie wzbudza negatywnych emocji u nas, kibiców Barcelony.

0

@SkN Z jednej strony może i tak, ale z drugiej to ilość minut i ogranie w swoim wieku też robi swoje. Nie wiem czy Puig byłby lepszy od Pedriego, ale na pewno mniej by odstawał grając więcej

0

Oby Araujo zdążył na mecz z PSG, pewnie Pique jeszcze nie będzie w stanie zagrać więc ewentualny duet Lenglet-Umtiti/Mingueza z Busquetsem przed nimi już teraz przyprawia mnei o zawał serca.

3

Czy ten Busquets byłby w stanie zatrzymać Ronaldo Nazario w obecnej formie? Mam wątpliwości

1

@AmigoBlancos To jest jakiś żart? Bo o ile ogarniam to, że w wypadku gdy mecz nie odbywa się przez zasady w kraju gospodarza to druga część to jest głupota

0

@Yoshi94 Nie zmieni to faktu, że dalej mamy lepszą sytuację aczkolwiek myślę, że w Realu więcej chłopaków gra dobrze, tylko potrzebują więcej szans, żeby to udowodnić. Rodrygo, Militao też uważam, że ma potencjał. Ponadto Odegaard, Kubo i chyba mogą odkupić Hakimkego (choć tego pewny nie jestem). Viniciusa chyba już nie ma co liczyć, jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby nagle odpalił.

1

@Marcel99 Sory, ale Real to jest w najlepszej formie? Są w tej samej dupie, albo i gorszej bo u nas chociaż młodzi grają.

0

Był wczoraj mecz Realu na eleven? Byłem pewny, że nie ma więc sobie dzisiaj obejrzę Barcę a tu zonk, nie ma meczu.

0

@MrCule_X Jesteś błaznem czy pajacem? Nie można obiektywnie stwierdzić, że sędziowie są słabi zamiast płakać, że pomagają Realowi?

1

Karny ewidentny, ale nie płaczcie, że Realowi by dali. Przypominam, że jakby im sędzia gwizdnął ewidentnego karnego to nie byłoby dogrywki w meczu z Alcoyano więc graliby dalej.

2

Jak ktoś chce mieć trochę lepszą opinię o Trincao, ale ten nie daje mu argumentów to polecam mecze Juventusu. Oglądanie Bernardeschiego sprawia, że nawet Trincao wygląda jak magik.

0

Ale niesamowita obrona Wojtka

1

@itmustbejoke Co robi wrażenie to to, że w bardziej wyrównanej lidze, w Barcelonie strzelającej dużo mniej niż PSG Messi ma lepsze statystyki od Neymara. Ronaldo odstaje asystami, ale no to nie powinno dziwić, bo nie od dziś wiadomo, że to raczej sęp pola karnego. Ale niewiarygodne jest to, że wszyscy mają tyle samo bramek.

16

Zidane: Halo?
Bettoni: Nie mogę teraz rozmawiać, właśnie prowadzę Real do zwycięstwa.
Z: Przecież to Ty dzwonisz.
B: Na razie.

7

@koszol Wszyscy, jeżeli Łysy zostanie na przyszły sezon to Real będzie cierpieć kilka następnych lat. I to solidnie, raczej będą klubem walczącym o LM, a nie mistrzostwo.

0

Dziś Valencia urywa 2 punkty Atletico, a Barcelona wygrywa do zera. Można stawiać domy.

9

@FC1899Barca Jeszcze nie trafił na wielkiego PLKD

0

@MesQueUnClub96 Nic tego nie zapowiada, nie wiem co jest gorsze: Marsylia, czy cały ten mecz. W porównaniu do tego czegoś to nawet Barcę Setiena i Real Zidane'a ogląda się ciekawie.

6

Jutro: Bettoni zwolniony z Realu Madryt. Trener Realu Madryt, Zinedine Zidane stwierdził, że jego asystent nie wywiązuje się ze swojej roli. Jego Real zagrał zupełnie inaczej od jego woli, co doprowadziło do dużego konfliktu między trenerem i jego asystentem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?