2

Chyba dzisiaj Realowi CKM się zepsuło, a M w szczególności

6

Sane to jest niemiecki odpowiednik Viniciusa i Dembele

1

Alaba to nie jest piłkarz lepszy od naszego Roberto. 20 mln pensji dla niego (tyle oczekuje) to jakiś żart

1

Neymar co za pajac #NieDlaNeymara

0

Ale Sane samolub, beznadzieja...

4

@Witekk10 Nie wchodź w dyskusję. Autor posta i gość, który skomentował po Tobie to dwa największe trolle i atencjusze na tej stronie

0

@mrboom Tak jak kolega tutaj zamieścił screena + Kurzawa ze strony PSG

4

@MaziFCB A według Ciebie wszystko na filmiku początkującym dyskusję to błędne decyzje? Ręki nabiajne z metra, jakieś totalnie abstrakcyjne sytuacje (tak jak rzekome 4 karne dla nas w ostatnim El Clasico). Nikt nie powie o tym, że w meczach z Bayernem sędziowie nie mając VARu do pomocy mylili się w obie strony. A poza meczami z Bayernem to jakie kontrowersje? Spalony z Atletico o połowę głowy? Z Varem by to gwizdnęli, ale sędziowie to nie są roboty, którzy wychwycą 10 cm spalonego. Mylili się, mylą się i będą się mylić zawsze, a VAR ma ilość ich pomyłek niwelować i to wszystko.

9

Komentarz usunięty

1

@Djzordon Wystarczy poczytać Twoje komentarze tutaj. 95% z nich to są totalne głupoty dzieciaka z bólem tylnej części ciała

0

@Encore A tam, ja większość ludzi tutaj naprawdę lubię, bo można fajną dyskusję poprowadzić.

3

Administracjo kochana ja naprawdę rozumiem, że jest regulamin i w ogóle. Ale nie można by do tego regulaminu wprowadzić jakieś zapisu, że co najmniej 20 IQ trzeba mieć, żeby móc korzystać z La Rambli? Jeżeli @Djzordon nie jest zwykłym trollem (co chyba podlega pod regulamin) to ten gość ma IQ na minusie i robi antyreklamę tej cudownej społeczności tutaj. Naprawdę, są ludzie, z którymi się nje zgadzam ja i większość, ludzie z kontrowersyjnymi opiniami, a nawet trochę odrealnieni, ale no ten gość to jest jakieś monstrum.

5

@ElKamil Ale Messi nie gra kaszany. A nawet jeżeli tak potraktować te dwa ostatnie mecze, to poprzednie 15 zagrał wybornie

6

@Krokiet Hipokryzją zajeżdża, ale bądź co bądź - po tym meczu rację ma.

8

Koeman obrażony na dziennikarza, Pique nadjeżdżający na sędziego po meczu w tunelu... Nie wyobrażam sobie takich cyrków w wykonaniu Enrique, Puyola, czy Iniesty. Po co takie coś? Tego typu zachowania powodują, że hasło "Więcej niż klub" traci na znaczeniu.

1

Ten mecz to przypomina gierkę na orliku, średni poziom, mnóstwo błędów

5

Tak się cieszyliśmy z osłabionej obrony Realu, a do tego momentu to przy Militao nasi atakujący wyglądają jak banda frajerów za przeproszeniem

2

Grajcie na Odriozolę, on jest cienki :)

1

@Fawrf A prawdziwy Mane zagrał we wtorek jako Vinicius? To ma sens

0

Na start piłkarskiego dnia Korona Kielce - GKS Tychy. Mam nadzieję po pierwsze, że nie będzie to najlepszy mecz jaki dzisiaj obejrzę, a po drugie że będzie to pierwszy z dwóch meczów, którego wynik spowoduje dużego banana na twarzy.

1

@kacperek_psg2006 Pakiet pompki, przysiady, brzuszki + dobór kilku ćwiczeń oporowych z odpowiednią dietą i będziesz widział efekty. Nie takie jakbyś poszedł na siłownię, ale naprawdę zauważalne.

7

@LuisSalvano To świętowanie to niezależnie od wyniku? Bo jak tak z góry zaplanowany dzień to chyba tak

5

@kaamil1910 Bardzo dobry bramkarz, ale na pewno nie przyjdzie do nas na ławkę.

3

Myślicie, że jest jakaś możliwość żeby Araujo jutro nie zagrał? Ja mam nadzieję, że Koeman nie wpadnie na pomysł Lenglet Pique Mingueza na obronie.

0

@michal26 Z jednej strony tak, ale z drugiej myślisz, że Real się cofnie i obsra jak Sevilla? Ja uważam, że potrzeba czegoś więcej

3

@AmigoBlancos Coś pomiędzy - ten wynik 1:6 mimo iż efektownie wygląda i gra też była dość efektowna mógłby być zupełnie inny. Pamiętam, że przy 0:0 piłkarze RSSS mieli kilka okazji do zdobycia gola na 1:0 i na pewno mecz by się potoczył inaczej. Ale też jestem przekonany, że zagrają dużo lepiej niż w poniedziałek, to był wypadek przy pracy.

11

@Joe_Pesci No to Real jest jedną nogą w półfinale LM, więc co w tym śmiesznego?

0

@MaziFCB A tam pajac, tyle się już w piłkę pograło i meczów obejrzało, że się nauczyłem że nic pewne nie jest. A jak tu niektórzy wypisują 4-5:0 w meczu, gdzie mnie ucieszy skromne 1:0 po wylewie to się za głowę po prostu łapię.

0

@Wossi61FCB Aż taki kamikaze to nie jestem, bez przesady

0

Wiem, że ktoś mi zaraz napisze, że dupa a nie kibic jestem. Aczkolwiek jak patrzę na pyszałkowatość niektórych tu to będę miał chociaż ten mały promyczek satysfakcji jak w sobotę Real wygra. Pycha kroczy przed upadkiem, kilka ostatnich El Clasico widzę nie nauczyło pokory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?