Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wolski, Boras i Laskowski - jeżeli chodzi o głównych komentatorów to zdecydowany top. Od Szpakowskiego słucha mi się lepiej nawet Strejlau, nie sądziłem że będzie aż tak źle.
3
No i bramkarz po tym jak im wybronił kilka setek w pierwszej połowie, zawalił im bramkę po takim comebacku. Szkoda mi go trochę
0
@Criss18Barca 6,5/7, przegapiłem drugą połowę Anglia-Chorwacja. Przegapiłbym też troszkę ponad połowę Dania-Finlandia, ale 5 minut po tym jak wyjechałem stało się co się stało
1
@Yosemite Ehhh jakiś leszcz z PSG gra w miejsce wielkiego Vini Jr'a. Aż się odechciało meczu oglądać
3
@EleanoR Od woli piłkarza.
1
@masterandservant Jakby Iniesta został u nas to dalej by wyglądał dobrze :)
0
@Boogmacher Technologia idzie do przodu, łatwiej teraz zapewnić piłkarzom wszystko co trzeba, aby mogli grać do 40tki.
0
Przeraża mnie to jak ogromną różnicę w grze widać. To kolejny mecz, gdzie reprezentacja z topki gniecie i to nie outsiderów typu Macdedonia, czy jakaś Irlandia Północna tylko zespół uznany, którego zawsze przez turniejem uważa się za drużynę, która może wyjść gdzieś z drugiego tła. Turcja, Rosja, Chorwacja to nie chłopcy do bicia, a wyglądają blado, nawet bardzo.
14
@amanter Tacy jak Messi czy Ronaldo się zdarzają raz na sto lat, albo i rzadziej. Trzeba się cieszyć tym, że rośnie fenomenalny piłkarz, bo oglądanie samych wyrobników, którzy robią po 13km w meczu nie byłoby zbyt atrakcyjne
3
@kaamil1910 Dla mnie to lepsza i bardziej doswiadczona wersja Dembele i Viniciusa. Piłkarz efektowny, czasem efektywny, ale mózgu na boisku i chłodnej głowy brakuje
6
Jakby Grealish grał za Sterlinga to ilość piłkarskiego IQ w angielskiej ofensywie rozwaliła by system. Skrzydłowy City zupełnie nie pasuje do tego towarzystwa jako jeździec bez głowy :P
0
@DonMatteo901 A mimo wszystko 4/12 punktów urwane - cała piłka nożna
2
Dzisiaj mniej więcej w 35 minucie meczu Dania Finlandia wybrałem się na boisko, uznałem że nic się nie stanie jak jeden mecz przegapię. Nie pograliśmy za wiele, bo złapała nas ulewa z burzą, ale jestem wdzięczny, że nie widziałem tego horroru na żywo. Jak widziałem nagranie już wiedząc, że stan zdrowia Eriksena jest stabilny to wyglądało to niemal identycznie jak sytuacja z Feherem w 2004 roku. Coś okropnego i ratownicy medyczni są już zdecydowanymi zwycięzcami całej imprezy. Po prostu im dziękuję, bo niby wykonali swoją robotę, ale zrobili to perfekcyjnie i to ich zasługa, że horror zakończył się happy endem.
1
Jak patrzę na ten mecz to wydaje mi się, że Polacy wcale nie muszą być tłem dla Hiszpanów, który są raczej słabsi od Belgów. Trzeba się tylko wystrzegać błędów indywidualnych i może się uda jakiś remis ugrać (wstawaj Oskar)
8
@graco14 W porównaniu z 25-letnim Miranchukiem to młodziutki
4
@barcelonaLM Walii to raczej pozytywne zaskoczenie. Szwajcarzy raczej byli faworytami w tamtym meczu.
2
Szkoda, że Forsell nie jest nawet powołany. Jakby Finowie mieli wolny z odległości do 50m to byłaby duża szansa na gola :P
3
- Dwie reprezentacje, które raczej nie mają za wielu fanów poza swoim krajem
- Mecz odbywa się w Baku (beznadziejny pomysł), gdzie jest bardzo gorąco teraz a i Azerbejdżan to nie jest kraj typowo piłkarski
- Dwa poprzednie czynniki w połączeniu z tym, że jest to jeden z sześciu meczów w tej grupie powodują, że zainteresowanie też jest mniejsze.
Nie ma co oceniać całego Euro na podstawie tego meczu, choćby wczoraj było czuć ten klimat na trybunach.
0
@Drozdu7 Wszystkie trzy sparingi przed Euro zaczął w pierwszym składzie, więc tak
0
Tsitsipas gra niesamowicie, zdziwię się jak przegra do zera w finale
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
4
Musimy sprowadzić Viniego, Moratę i Wernera, a pozbyć się Messiego, Griezmanna i Fatiego. Wyobrażacie sobie taki piękny napad?
Dembele Vini
Morata Werner
3 bramki w każdym meczu gwarantowane
1
Enrique trochę pajacuje, nie lubię trenerów którzy przekładają jakieś swoje prywatne konflikty na zespół. Nacho powinien być maksymalnie obrońcą numer trzy, dodatkowe powołania i Nacho nie widać.
1
Za Brzęczka Polska była za mocna dla przeciętniaków i za słaba dla najlepszych. W takim wypadku 4-6 punktów w grupie byłoby dość realne. Teraz mamy taką super zmianę, że nie zdziwi mnie 0 punktów, ten selekcjoner to jest dno totalne.
7
@tristan87 Polska mistrzem Europy - już za miesiąc
2
@Wilczeq Myślę, że 1/8 Euro w tym roku. Obym się mylił, ale nie widzę na potencjału na więcej.
0
@!34RC3!_0N4 Jeden jedyny raz w życiu zagrałem w piłkę po jednym piwie, tak to zawsze lecę na trzeźwo. Ale jeżeli tutaj mówisz o jakiejś zabawie w Parejo czy innego Busquetsa to brzmi jak plan.
4
@FafitFCB A Bale'a przypadkiem tam nie było?
3
@AFA90 Dobrze, że bez parodysty Ocamposa i oby też to się sprawdziło.
2
Dwa dni nie wchodziłem na La Ramblę, patrzę a tu taki syf. Przecież wiadomo, że taka "wojenka" z moderacją to jak kopanie się z koniem. Jak ktoś ma ochotę to może próbować, ale się ich nie przegada, bo można co najwyżej bana wyłapać. Więc albo trzeba przełknąć ten fakt, albo samodzielnie się ze stroną pożegnać, a w innym przypadku oni pomogą z pożegnaniem się ze stroną. Tyle ode mnie