4

Kozłowski za Krychę, Płacheta za Jóźwiaka i może jeszcze nie wszystko stracone. Ale ta obrona jest dramatyczna.

0

Frajerzy, oszołomy, niech zapierdalają do domu na piechotę osły jebane

9

Wpuść Płachetę za Jóźwiaka - ten sam profil piłkarza, ale szybszy i z czystym kontem. Kamilowi widać, że trochę psycha siadła.

0

Jak chcą grać tylko wrzutki to mogli porwać Marcelo i Daniego Alvesa na wahadła i przebrać ich za naszych chłopców. Czego jak czego, ale wrzutek w punkt to by na pewno nie brakło.

1

W tym meczu Świderski > Lewandowski, to jest bardzo wymowne dla mnie. Mówi się, że Lewandowskiemu nie ma kto piłek dostarczać, ale on ma piłki, tylko co z tego skoro w kadrze gra jak 2-ligowiec? I te wrzutki wahadeł, które bardziej przypominają przerzuty z jednej strony, na drugą. Masakra, źle się to ogląda.

2

15 minuta, a ja ju widzę, że nic z tego nie będzie. Nie ma siły, nie ma szybkości, brak koncentracji już poskutkował utratą bramki. Przeproszę, jeżeli się mylę, ale to ostatni mecz Polaków na Euro.

2

@VirtuoZ Wydaje mi się, że rywal wygodniejszy niż Szwecja, więc jeżeli uda się pokonać Szwedów i chłopaki się zbyt pewnie nie poczują to będzie dobrze.

1

Jak Duńczycy wyjdą z grupy to ten gość zrobi sobie dobrą reklamę. Z Belgią chyba zjechał każdego na boisku, a teraz taki piękny gol.

0

Co to za "bracie, poczekaj" w Danii gra?

0

Turcy swoim występem na tym Euro przebili nawet Polaków z 2018 - mają rozmach

0

@tomek8756 Największe, nikt podjazdu do nich nie ma

1

@Janiama Włochy 2:1 Walia
Szwajcaria 1:1 Turcja

2

Może jestem niepoprawnym optymistą, ale ciężko mi uwierzyć, żeby po takiej walce dzisiaj chłopaki zagrali znowu coś takiego jak ze Słowacją. Nie wiem jaki będzie wynik, ale to na pewno będzie dobry mecz w naszym wykonaniu, jestem tego więcej niż pewny.

13

@barcamember Trzecia kolejka, żeby nie było kalkulacji to mecze w tych samych grupach odbywają się o tej samej godzinie.

1

@FCBKasza kumplu drogi, czekamy na obiecane zdjęcie. Mam screena w razie czego.

0

Mbappe, słuchaj no sprawa jest. Wkurwia mnie i większość Polaków taki jeden Włoch

0

Puchacz out, jak najszybciej

2

@tobiasson92 Ale w porównaniu do Bereszynskiego, który zawalił bramkę i bardzo niepewnego Bednarka i tak wygląda dobrze. No niestety to nie jest ta defensywa z 2016

0

@tobiasson92 Glik to dziś akurat w obronie najlepszy i to zdecydowanie

0

Cancelo wróci na ewentualną fazę grupową? Bo z Semedo na prawej obronie to nawet jak uda się wyjść grupy to nie będzie pytanie czy Portugalia odpadnie, tylko jak szybko.

2

@Encore E tam najgorszy, jeden z wielu. Norma w jego wykonaniu

2

Hahahahahha, od Semedo to chyba lepszy by był przeciętny prawy obrońca z B klasy.

0

Nie sztuką jest grać kilka klas niżej w reprezentacji niż w klubie, gdy Twoja reprezentacja gra jedno wielkie G. Ale sztuką jest być takim leszczem w kadrze jak Bruno, gdy masz dość fajną reprezentację. Nie mogę na niego patrzeć, gra beznadziejnie.

1

Semedo jest tak rzadki, że nawet Wolves to za wysoki poziom dla niego

1

@Janiama Portugalia 2:2 Niemcy

4

4 bramka stracona przez Węgrów, w trzecią zamieszany Orban. Nie są to typowe wielbłądy, ale nie za ciekawie dla niego to wygląda.

0

Jakby to było w drugą stronę to by było gwizdnięte - nie wiem czy to słuszna decyzja czy nie, ale tego jestem pewny

0

Digne bardzo fajnie na tej lewej stronie chodzi. Rozwinął się bardzo w Evertonie.

1

Benzema sabotuje bardziej niż Grizi

0

Griezmann XDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?