0

Auba na wylocie z Arsenalu. Szkoda, że wzięliśmy Aguero, bo Auba mimo iż piłkarsko jest gorszy to raczej cały sezon jest gotowy do gry. No i to też jest dość dobry piłkarz.

1

@19cukier48 Kurde, zapomniałem o najlepszym piłkarze na świecie :(

21

Ostatnie dni La Rambli w pigułce:
1. LuisSalvano kiedy usuniesz konto? Czemu nie usuwasz konta?
2. Haha, no teraz to Tebas się na pewno ugnie
3. A Messi to nie mógłby grać za darmo?
4. Laporta do dymisji, nie nadaje się, kłamca
5. J***ć szejka i PSG
Mam wrażenie, że kiedy bym nie wszedł to czytam ciągle to samo.

2

@Pilka_jest_okragla Chłop pewnie po COVIDzie jakieś zaburzenia węchu ma

0

Ale ten sędzia w meczu Legia Dinamo to ku***. Bardzo zauważalne podwójne standardy na boisku.

1

Jeszcze parę minut i Sheriff wyeliminuje Crvenę Zvezdę. Jakby Legii dzisiaj się udało to powiedzieć, że Legia wygrała los na loterii to jak nic nie powiedzieć. Kadra drużyny z Mołdawia jest warta 12 milionów, a Serbów 64 więc różnica dość pokaźna.

7

@jeyx77x To nie kwestia statusu Boga czy nie wiadomo czego. Nie będzie tak wycinany, bo Leo szuka po prostu efektywnego przejścia rywala bez ośmieszania go. Jak Ci ktoś przerzuca piłkę nad Tobą, szuka dziury za wszelką cenę i się Tobą bawi to coś buzuje i tylko od człowieka zależy czy da się sprowokować czy nie.

0

@Uukasz_93 Generalnie zgoda, ale z tym Messim to czy ja wiem. Wtedy był szybszy i bardziej efektowny, ale ogólnie chyba nie był lepszym piłkarzem.

0

Kto według Was zostanie królem strzelców La Liga? Ja mam bardzo nieoczywisty typ, ale coś mi mówi, że Bale w tym sezonie nie będzie się sypał. A wiadomym jest, że zdrowy Walijczyk to jest genialny piłkarz i wydaje mi się, że w związku z tym zdobędzie Pichichi z liczbą bramek koło 20.

3

@Kusco15 Adriano mimo wszystko, Anderson, Macheda

1

@maatiixx Myślę, że Depay powinien wziąć wolne mimo tego, że obaj je w poprzednich klubach wykonywali. Dla mnie po Messim i Calhanoglu najlepszy wykonawca w ostatnich latach.

3

@Bobo25 Mi się podoba, ale Pięknego jeszcze bym wziął. Jak ma być konkret to konkret

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Łatwo I przyjemnie :) Oby tak przez cały sezon - nie nakręcam się na Bóg wie co, LM raczej poza zasięgiem, ale dublet krajowy byłby naprawdę super, szczególnie przy ostatnich wydarzeniach.

3

@QuiqueSetien1958 Polecam grać rano i wieczorem jeżeli masz możliwość. Wtedy przeciążenie na serwerach jest mniejsze co wpływa na gameplay i zachowanie zawodników. Nadal czasem mają braki w IQ, ale mniejsze

7

@amanter Co ten Inter odwala? Ja rozumiem transfer, dwa, ale no przecież cały klub rozwalają.

2

Ku**a, wczoraj jakoś humor dopisywał mimo wszystko, nawet się chciało zażartować z tej całej sytuacji. A dzisiaj łzy, poczucie cholernej bezsilności i pogodzenie się z rzeczywistością. Dziwny to będzie sezon, ale może w końcu się uda przywyknąć.

12

Godzina 12:00: Strona upada po raz pierwszy

1

Chyba dokupili kilkanaście chomików, 11:55 a stronka nadal śmiga dość sprawnie.

2

Czuję, że Messi dzisiaj na konferencji może grubo pojechać i po Bartomeu i po Laporcie. Czekam z niecierpliwością co tam się wydarzy.

3

Oby to miało jakieś przełożenie na europejskie puchary, ale dzisiaj w sparingach niemal wszystkie drużyny hiszpańskie pokonały zespoły z Anglii (La Liga Santander vs Premier League). Najbardziej efektownie Bilbao rozbiło Southampton 3:1, ale Celta pokonująca 1:0 Wolverhampton też jest niemałą niespodzianką. Nawet Cadiz wygrał z kimś 2:0, ale niestety uciekło już mi z głowy z kim grali.
Edit: Cadiz wygrał z Burnley

0

@marcin000019 Pewnie, że tak. Do Schicka czy Pięknego to nawet nie będę go porównywał, bo to jakaś profanacja by była.

8

Po co nam ten cały Messi? Braithwaite pokazał na Euro, że wcale nie jest gorszym piłkarzem a być może jest nawet lepszy. Strzelił więcej goli od Messiego na Euro i to nie było dziełem przypadku. #Braithwaite10

18

Większość się nabija, że kibicuje PSG, a tu co niektórzy się spinają jakby im żonę obracali. Trochę luzu nikomu nie zaszkodzi.

1

Podolski właśnie zwalił sam na sam, po minięciu bramkarza trafił w boczną siatkę - takie to transfery w tej Ekstraklasie :D

1

@mielniczas Nawet z Messim nasza obecna kadra nie byłaby topem na świecie. I nawet bez niego, nasz atak robi wrażenie. Problemem jest nasza obrona, która raczej wywołuje śmiech niż strach u rywali. Pomoc też raczej nie jest topowa, ale jest dosyć dobra.

1

A Ruskim chyba siadła psycha, bo jednak w iście barcelońskim stylu dali sobie wyrwać pierwszego seta. No i fajnie, bo zawsze to lepiej odpaść z mistrzami olimpijskimi.

6

Wymienili średniego Krzewinę na beznadziejnego Rzeźniczaka, no trudno zdarza się. Brawo za walkę!

2

Rozmys bieg dobry, ale bez medalu. Lićwinko raczej też bez szans na medal, 1,96 wydaje się nie do przeskoczenia. Cała nadzieja na medale w sztafetach, zaczynamy o 14:30.

1

Jeżeli Fati będzie zdrowy (oby) to jestem spokojny o to, że atak Griezmann-Depay-Fati będzie gwarancją widowiskowej gry i wielu bramek. Nie wiem jak rozwinie się sytuacja z Aguero, a w Dembele i Coutinho niezbyt wierzę, dlatego cała nadzieja w wyżej wymienionej trójce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?