0

@Roobo Generalnie zgoda, ale zobaczymy co będzie za rok :D Na ostatnim Mundialu w półfinale nie było żadnej drużyny spoza Europy

9

@Culé a muerte Dwie głupoty takie tu napisałeś, że nie mogę Cię traktować poważnie. Jakich kilku wielkich między nimi? Jest Messi i tuż za nim Ronaldo, nikt pomiędzy - każdy inny piłkarz w historii jest przynajmniej jedno piętro pod CRem.
No i Lewy wciąż najlepszy - może wśród napastników, ale generalnie to raczej nie :)

1

Dotrwałem do meczu! Ale czuję, że raczej więcej niż pierwszej połowy nie wytrzymam - od kilku miesięcy nie poszedłem spać później niż po północy także ciężko się przestawić.

22

@PlsNotAtletico A nie Taj? Chyba w Tajlandii wojował, a nie w Tajwanie

0

Jeden jedyny mały promyczek szczęścia w zwycięstwie tych oszustów będzie taki, że Kane w końcu wygra znaczące trofeum. Bardzo go lubię, bo wydaje się być bardzo normalnym i ułożonym chłopem, który nie pajacuje jak wielu piłkarskich celebrytów. W niedzielę jednak całym sercem za Włochami. Forza Italia!

4

Hahahaha, jeszcze ten śmieć dał wędkę Grealishowi. Nigdy w życiu nie czułem takiej niechęci do żadnej drużyny - nawet do PSG

7

Co za pierdolony przekręt. Wszystko robią pod tych Angoli jebanych. Oby dostali lanie w stylu Brazylijczyków w 2014 od Włochów w finale. Htfu

1

@Pogba Mogliby chociaż czasem spróbować, tak to coś stracą jak nic.

2

@PAULPOGBAFAN Ja Ci mogę powiedzieć po sobie, że inaczej mi się gra jak mam mecz u siebie, a inaczej jak w temperaturze powyżej 20"C podróżuję dłużej niż godzinę. Oni tak podróżują co kilka dni po parę godzin - to robi różnicę.

2

Boras skończ z tym karnym bo Ci je**ę

3

W 2014 roku:
1/8 Kostaryka pokonuje w karnych Grecję
W ćwierćfinale Holandia pokonuje Kostarykę w karnych
W półfinale Argentyńczycy eliminują Holendrów po karnych.
Każdy kto grał karne dwa mecze z rzędu odpadał - zobaczymy czy ta sama historia się powtórzy teraz.
Szwajcaria Francuzów
Hiszpania Szwajcarów
Włosi Hiszpanów (?)

0

90% dzisiejszych piłkarzy to takie pizdeczki padające od każdego kontaktu i dodające mnóstwo od siebie. Szanuję niesamowicie Messiego, Modricia czy Mane za to, że zawsze grają fair i nie odwalają takich cyrków.

1

Włosi tu nie mają czym ukąsić, trio Berardi-Belotti-Bernardeschi to brzmi jak jakiś nieśmieszny żart. Albo Hiszpanie coś wcisną, albo będą karne.

1

Nie potrafię zrozumieć fenomenu Simona. Dawno na takim poziomie nie widziałem bramkarza podejmującego tak wiele fatalnych decyzji

0

Pessina wygląda tak jakby chciał pobić kogoś na boisku

0

Na początku sezonu miałem złe zdanie o Chiesie - wydawał mi się chaotyczny, mało przebojowy. Nie wiem czy tak się zmienił na przestrzeni sezonu, czy ja nie widziałem tych cech, ale no oglądam dużo meczów Juventusu i teraz Włochów i ten chłopak to jest perełka. Ma wszystko czego można chcieć od ofensywnego piłkarza i życzę mu, żeby wycisnął co się da ze swojej kariery.

2

Oyarzabal to chyba jakiś sabotazysta

2

@JohnA Oby tak było, ale mam spore wątpliwości co do Argentyny i szczególnie Danii

1

W XXI wieku tylko raz Mistrzowie Świata wyszli 4 lata później z grupy. W 2002 Francuzi polegli, w 2010 Włosi, w 2014 Hiszpanie, a w 2018 Niemcy. Z tego schematu wyłamali się tylko Brazylijczycy w 2006. Czy Francuzi przełamią za rok klątwę?

0

Ukraińcy chyba myśleli, że grają w Fifę 21, a Anglicy od razu wiedzieli, że to 14. Żarty żartami, ale 3 bramki z głowy w jednym meczu robią wrażenie. Widać, że Anglicy mają to dopracowane i nie zdziwię się jak wygrają całe Euro.

3

Czy on właśnie powiedział norwescy obrońcy?

3

Nie kibicuję tutaj nikomu, bo dwie fajne drużyny ze sobą grają. Ale stoi cymbał z chorągiewką 3m od akcji i daje niesłusznie różnego, który ustawił mecz jednym, a podciął skrzydła drugim.

1

Nie wiem czy ja jestem ślepy, czy sędzia liniowy. Za co ten rożny był?

1

@Janiama Czechy 2:1 Dania

0

@Barcakolcz Jeszcze zostały 2/3 kluczowe mecze. Dla mnie do tej pory Spinazzola top.

0

@VenoM Poniekąd się mylisz, ale no bynajmniej nie międzynarodowym :)

2

Śmieszny ten karny, w życiu bym nie gwizdnął

2

@_Specjalista jedni i drudzy poza ich zasięgiem

1

@Stagiryta Nie ma takich rzeczy

1

@Kamilos84 Jak Messi nie wygra CA to Lewy będzie głównym faworytem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?