Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El Plutoninho No dobrze, profesjonalny piłkarz takiego kalibru powinien to zamienić na bramkę. Ale to nie była patelnia, ani typowa setka. W Ekstraklasie 95 na 100 takich piłek by nie wylądowało w sieci.
1
@Kielakowy Idź na boisko. Gwarantuję Ci, że na 10 takich piłek w bramkę trafisz może raz. W większości nawet nie oddasz strzału, tylko zostanie Ci piłka przy nodze, albo odbije się jak od drewna do obrońcy. Jak ktoś trochę w piłkę gra to wie jak to jest, gdy piłkę widać dopiero wtedy, gdy masz już koło nogi a dodatkowo jest ona w powietrzu, a nie na ziemi.
2
Akurat to była bardzo sytuacyjna piłka, spadła pod nogę i ułamki sekundy na podjęcie decyzji i ułożenie nogi. Zdecydowanie to nie była setka
4
Ronaldo jak Ronaldo... Bruno w kadrze wygląda jak jakiś gość z Nottingham Forrest, na pewno nie jak czołowa postać United
0
@amanter Benzema nie dochodzi tak łatwo do sytuacji jak Suarez. Dublowaliby się z Messim, a dodatkowo w przeciwieństwie do Griezmanna, Benzema nie jest zupełnie aktywny w obronie.
0
@FCB24 Piłkarsko? Benzema
Kto bardziej pasuje do Barcelony? Griezmann
5
@Stoiczkow Za dzisiejszy mecz krytyka w pełni uzasadniona. Błędy w przyjęciu i podaniach rzadko spotykane nawet na orliku, gdy trochę bardziej ogarnięci ludzie grają
0
@Katalonbar Dlatego właśnie będą mieli tyle punktów co nasi :P
A co do pytania to tak jak koledzy napisali, bezpośrednie mecze
6
Tutaj nie ma czegoś takiego jak najgorszy wynik dla nas. Jeżeli chcemy wyjść z grupy to trzeba zdobyć 6 punktów (albo chociaż 4) i nie będzie żadnych kalkulacji. Ale z racji, że jest to surrealizm i nie zdobędziemy więcej niż jednego punktu to nie ma co patrzeć na innych, bo zajmiemy ostatnie miejsce w grupie, trudno.
0
Llorente MVP, bardzo ciekawy i wybiegany piłkarz
6
@fart Jeżeli Unai Simon nie zagra meczu życia, to średnio widzę sytuację Hiszpanów
3
@FCBKasza Panie, toż to język musi wysiadać
2
Zszedł Isak i Szwedzi już tylko bronią. Z taką grą to pewnie Hiszpanie coś wcisną na 1:0
16
Jakoś tak mi się smutno ten mecz ogląda. Wszystkie te mecze przed Polakami oglądałem z zaciekawieniem, emocjami, a teraz patrzę bezmyślnie w ekran. Chyba już wolę jak ich nie ma na imprezie to jestem na to nastawiony z rok przed imprezą :P
0
Ten Morata pozwala mi wierzyć, że może chociaż 0:0 ugramy z Hiszpanią
0
Zadzwoniłem do Bońka po meczu i zaprosiłem kadrę na dwudniowe zgrupowanie nieopodal Kielc. Pierwszego dnia popatrzą na naszą gierkę, schematy, taktykę, a drugiego zagrają mecz ze zwycięską drużyną dnia pierwszego. Myślę, że po takim sparingu, Hiszpanie sami pod siebie zrobią i będą łatwe 3 punkty.
1
Oglądając ten mecz aż mi się przypomniał żart o tym jak Ronaldinho grał przeciwko reprezentacji Polski. Przykro mi jest, bo liczyłem że chociaż w tym meczu będą 3 punkty, ale cóż...
1
@sintesox Ja pisałem I mówiłem wielokrotnie, że piłkarsko jest dużo słabszy od Kane'a, od Suareza w primie nie mówiąc.
1
@LeoMessi1994 Ale piłkarz nie musi być szybki. Spójrz na Kane'a, oglądam każdy mecz Tottenhamu i gość zawsze, powtarzam zawsze jest czołową postacią na boisku. Ile razy wykreował kolegom okazję, podprowadził piłkę, zyskał przestrzeń. Suarez też był takim piłkarzem. Lewandowski to strzelec zależny od drużyny, tyle.
16
Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego porównywanie Lewandowskiego do Messiego czy Ronaldo jest bezcelowe. I niech mi nikt nie wyjeżdża z tekstem, że oni też mają słabe mecze, bo nawet jak im się zdarzy (dużo rzadziej) to z podaniami na 5m czy z przyjęciem piłki problemu nie mają.
3
Wymiana pół roku przed turniejem słabego trenera na trenera równie słabego - 200 IQ Boniek
3
Brawo Szczęsny, zajebisty jesteś
1
@MesQueUnClub96 Nie zaprzeczam, ale po prostu na to byłem przygotowany
1
Spodziewałem się opcji z Kozłowskim, ze Świerczokiem, Świderskim. Ale no nie z Linettym, nie wiem po co, nie wiem dlaczego.
6
Paragwaj Boliwia - to brzmi jak idealny meczyk na zarwanie nocki
0
@Barca1992 Sałatka grecka + nerkowce + zielona herbata
3
Drugi najlepszy mecz na tym Euro. A jeżeli Szkoci coś wcisną i będzie nerwowo to być mów i przebiją wczorajszą potyczkę Holendrów z Ukrainą. Bardzo fajny meczyk dla postronnego widza.
7
@4drian0 Za 2 godziny nasi zagrają tiki takę :)
58
Robertson to syn naszego Lewandowskiego, czy jakiegoś innego Roberta?
8
@Herato Złoty medal > 10 srebrnych. Pamięta się zwycięzców, niestety.