0

Szczęsny - Bereś/Kędziora Glik Bednarek ? - Klich Krychowiak - Jóźwiak Zieliński ? - Lewandowski
Tak bym widział podstawę na Euro, nie wiem kto będzie najlepszy na miejsce oznaczone pytajnikiem, ale zdecydowanie będą to najsłabsze punkty w naszym składzie

3

@Nazio87 Ta Hiszpania to ma kadrę tak przeciętną, że nie zdziwi mnie ugranie dobrego wyniku z nimi. Zdecydowanie większa szansa na dobry rezultat niż z Francją, Portugalią, Niemcami, Anglią czy Belgią

0

@Encore Piłka była do obrony, ale strzał z bardzo bliskiej odległości. Puchacz zaspał i dla mnie głównie na jego konto idzie bramka

3

Helik I Świerczok zdecydowanie najbardziej zapunktowali z zawodników bez pewnej pozycji. Kownacki dokładnie tak mierny poziom jak można by się spodziewać, fatalny Świderski i Puchacz, który zawalił bramkę. Reszta albo ma pewną pozycję (Krycha, Kędziora, Klich), albo taki występ solidny bez fajerwerków

3

To nie jest mecz U-16? Patrząc na to co Dzyuba fizycznie robi z resztą to tak mi się kojarzy ten jeden dorosły gość z młodzieżą grający

1

Świderski pierwszy do odstrzału wśród napastników - bardzo, bardzo słabo

0

@BoRoWieC 1. Iniesta
2. Xavi
3. Scholes
4. Modrić
5. Kroos
6. Pirlo
7. KDB
8. Thiago
9. De Jong
10. Goretzka

1

Stawiam dwa tysiaki na zwycięstwo Barcelony w lidze jeżeli faktycznie Ancelotti zostanie trenerem Realu. Atletico drugi rok z rzędu mistrza nie wygra, a z tym trenerem Real nie będzie wiarygodnym kandydatem

0

@Mow_mi_Douglas To zależy czego kto oczekuje od bocznego obrońcy. Jeżeli chodzi o kwestie defensywne to Cafu był półkę wyżej od Alvesa, pewnie dlatego wyniki są jakie są.

1

@Yosemite Ibrahimović, Mandzukić, Giroud - nie ma co, młody, perspektywiczny i bardzo żwawy atak

0

@Ratamahatta Keylor, Marquinhos, Verratti, Di Maria to TOP. Kimpembe, Florenzi to też nie goście z pierwszej łapanki - resztę no przydałoby im się wzmocnić

3

Sezon 2015/16: Chelsea pokonuje Tottenham 3:2 tym samym zapewniając Leicester mistrzostwo Anglii.
5 lat później: Tottenham pokonuje Leicester, gwarantując Chelsea miejsce w LM.
Piłka jest przewrotna :)

6

@Vebrol Madryt od tyłu jest wiadomo jaki

0

@Djzordon Nie no, Juve wygrało Puchar w środę

0

@Filipfcb2000 Po raz drugi w tym sezonie jakieś dziwne linie im wyrysowali. W meczu z Getafe koniec końców okazało się, że spalonego nie było. Tutaj też mam takie wrażenie, także no powody są, tutaj też byśmy obrażali VAR w takiej sytuacji

1

Liga frajerów, jestem zdziwiony, że nie zdobędziemy mistrzostwa

0

@Vane @AndrzejDuda proszę zabrać temu gościowi obywatelstwo

1

@Rewolucja123 Zanim Luis by przebiegł pół boiska to obrońcy zdążyliby kółko wokół stadionu zrobić - mało realny scenariusz. Ale już jakaś przewrotka zza pola karnego czy coś podobnie spektakularnego jak najbardziej

2

@DaPidejpi Leo Messi? To nawet nie jest on

0

@wojopancer Mecz bez większego znaczenia, nie ma potrzeby ryzykowania urazem przed CA

28

Wysłać w przyszłym roku na Eurowizję braci Figo Fagot i wygrana z miejsca w kieszeni.

1

@nitey Ja tam bym nie oddał miejsca w LM za superpuchar

1

@DonMatteo901 Jakoś nie jestem całkowicie przekonany co do Pau Torresa. Gaya zgoda, ale na ŚO wolałbym kogoś innego.

0

Areola - B. Mendy Upamecano Fofana Mukiele - Camavinga Ndombele - Payet Aouar Bamba - Martial
W rezerwie:
Lecomte, Konate, Fekir, Diaby, Saint Maximin, Nkunku, Ajorque, Plea
Nie wliczam już w to Laporte (hiszpańskie obywatelstwo) i F. Mendy'ego (kontuzja)
Taki skład można utworzyć z piłkarzy, którzy nawet do kadry francuskiej się nie łapią. Przecież to jest skład, który myślę spokojnie mógłby powalczyć o półfinał (osobiście dałbym Pleę za Martiala na napad, ale no po nazwisku wrzuciłem napastnika United do pierwszego)

4

Jeżeli chodzi o piłkarzy, którzy mają wzmocnić nas na pozycji "9" to:
1. Kane
2. Lukaku
3. Haaland
4. Depay
5. Lautaro
6. Aguero
Według mnie taka kolejność priorytetów.

1

@PatrykBarcelona Ale ja nie mówię o primie. Mówię o możliwym zestawieniu na tę chwilę. Jeżeli brałbym pod uwagę prime piłkarza to każdy wymarzony atak składałby się z Messiego i Ronaldo, ewentualnie zastanawiałbym się nad tym trzecim

0

@MesQueUnClub96 Dać Mbappe za Suareza i niedość, że napad lepszy to jeszcze bardziej prawdopodobny od nowego sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

Ze wzoru Hajty wyliczyłem, że powołanie Benzemy zwiększy szanse Francji na mistrzostwo o 5%. Atak Mbappe-Benzema-Griezmann to zdecydowanie najlepsza ofensywa na całym świecie.

6

Dla mnie Koeman powinien zostać jeszcze sezon. Dostanie kilku o piłkarzy, kilku odejdzie i wtedy zobaczymy co z tego wyjdzie. Mecze z ciężkimi rywalami zdecydowanie do poprawy, ale może się uda. Zawsze może być gorzej, szczególnie jeżeli trenerem zostanie kolejny eksperyment jak Xavi czy Jordi Cruyff

1

Dzisiaj widzę sporo postów o Brejcie o Suarezie. Większość jest humorystyczna, ale no niektórzy to piszą tak jakby liczyli, że Nazario serio grubaska zastąpi. To tak jakby nie wiem, liczyć że Puig nam zastąpi 1:1 Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?