Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Gość w koszulce Anglii, a chyba dom na Niemców postawił, bo wyglądał na załamanego.
0
Chyba najlepszy piłkarz na boisku do tej pory zdobywa gola. Bardzo się wyróżniał Sterling, jako jedyny coś szarpał.
1
@Janiama 3:2 Niemcy
0
@Explode To akurat wiem, celowa hiperbolizacja.
0
@tristan87 Argentyna odpadnie z CA, to będzie KDB
A w przypadku finału Dania - Szwecja czy Czechy - Szwajcaria to faworytem będzie Shaqiri czy inny Forsberg. Jeżeli chcieliby oceniać tylko umiejętności i wpływ piłkarza na sukcesy drużyny to od 2008 roku pierwsze 2 miejsca byłyby z góry znane, tylko mogłaby się ich kolejność zmieniać.
7
Od tego całego Ymbape to nawet Szczęsny mając mecz mniej strzelił więcej goli
14
22:30, uznałem że 2:1 to Francuzi na pewno tego nie wypuszczą, a spać trzeba, bo egzamin rano. Wstaję, patrzę na wynik i czuję jakby ktoś mi strzelił w pysk. Takie emocje przegapione, szkoda.
6
Llorente - środkowy pomocnik, który zagra dobrze na cofniętym napastniku, na prawej pomocy, a i na prawej obronie. Aż dziw bierze, że tak łatwo Zidane go puścił z Realu.
0
Orsić to piękny piłkarz. Czemu on gra tylko w chorwackiej lidze?
0
To jeżeli ZP przyznajemy za osiągnięcia drużynowe to co - Włochy na mistrza i wielki Jorgingo zdobywcą ZP za ten rok?
3
Wydaje mi się, że Włosi wypunktują Belgów. Jeżeli Rudy nie zagra to nie chce mi się wierzyć w zwycięstwo Belgii, która dzisiaj grała obrzydliwie, no ale wygrali
2
Ronaldo w 90 z karniaczka wyrówna
2
@Szmulek Tutaj to był czysty przypadek, upadał i nie widział go więc ciężko za takie coś kartkę dać
2
Pepe co zrobił XDDDD
1
Jakbym był w stanie gdzieś szybko obstawiać jak kopnie Ronaldo, to opcja "w mur" po kursie wyższym niż 1,20 to byłaby promocja i darmowe pieniądze - po co się za to brać jak już się pojęcia nie ma
4
Dziadziuś Pepe wyprzedził Hazard. Oj Eden, Eden co się stało z Tobą
2
@eXi Ostro, ale w piłkę też - żółtko
3
@matirix20 Vidić, bez wahania
1
Teraz się zorientowałem, że w 1/8 w Portugalii gra zupełnie inna pomoc niż w dwóch pierwszych meczach grupowych. Ale po meczu z Niemcami jakoś zdziwiony nie jestem
4
Co teraz odwalił Frenkie? Bez konsekwencji, ale miał piłkę przy nodze, zaczął rozkładać ręce i stracił piłkę w dość groźnej strefie.
1
Wijnaldum to zaginął totalnie w tym meczu, nie ma chłopa
0
Włosi przetrwali, ale pytanie czy to jednodniowa zadyszka czy jednak ich grupa była tak słaba (co patrząc na mecz Dania - Walia jest prawdopodobne). Jeżeli zagrają tak czy to z Belgią czy z Portugalią to raczej drugi raz im to na sucho nie ujdzie.
12
Czy tylko dla mnie Insigne to beznadziejny piłkarz? Uważam to od dawna, że gość przez swój egoizm i wysokie mniemanie o sobie jest wartością ujemną dla drużyny. Napoli bez niego mogłoby być lepszą drużyną.
2
Weź ktoś wciśnij, bo spać mi się chce. A jak już mam wytrwać, to niech chociaż karne będą, nie ma nic gorszego niż zakończenie w dogrywce.
4
Czy to jest bal przebierańców? Bo w drugiej połowie to wygląda tak jakby się zamienili trykotami. Czapki z głów przed Austriakami
4
Spalony, nie ma gola
1
Jak Włosi jeszcze raz dopuszczą Sabitzera do strzału z 20-25m to będą bramkę do tyłu
1
@Janiama Niemcy Węgry 3:1
Portugalia Francja 2:3
2
Odpadliśmy, ale muszę przeprosić Pana Trenera Sousę. Wypowiadałem się niepochlebnie po meczu z Islandią, ale widzę że facet jest bardzo dobrym trenerem. Mecz przegrany, ale widzę pozytywy po całym tym Euro. W końcu Polska potrafiła grać piłką i mimo tylko 1 punktu nie wyglądali jak chłopcy do bicia. Szkoda, że tak bardzo uwierzyli, że mecz ze Słowacją wygra się sam, ale no generalnie Polska mogła się podobać. Oby Sousa został jak najdłużej to może będzie pociecha z tej kadry.
7
Dwóch Przemków na wahadłach i te wrzutki jakoś wyglądają.