Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JaroCoach Spokojnie, z TOP 3 nie wypadniemy. Real też ma mocno przeciętną kadrę, a Atletico nie spodziewam się, żeby było w stanie zdominować na dłużej ligę. Będzie dobrze, musi być!
2
Ależ jestem zadowolony z brązowego medalu Argentyńczyków. Najfajniej grająca ekipa na całym turnieju i bardzo się cieszę, że udało im się stanąć chociaż na najniższym stopniu podium. Jeżeli im udało się przełamać klątwę, to liczę, że za trzy lata Polacy to zrobią i to z rozmachem w postaci złotego medalu.
2
@Worny Nie? Barca to Barca, ją kocham i jej będę kibicował.
0
@bartekvisca @baczmus Ja nie mówię o najlepszej drużynie w historii. Tylko w teorii najmocniejszej na papierze.
0
Jeżeli Messi dojdzie do PSG to czy według Was będzie można mówić o najmocniejszej kadrowo drużynie w historii?
0
@kkbarca Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść. Może nie chce być w cieniu Neymara i Messiego, może jest świadomy tego, że taka nawałnica gwiazd wcale nie musi być taka super jak się wydaje.
3
@Berniś Co za ku**a syf w tym klubie, szkoda słów
1
Nie wiem czy było, ale Harry Kane na swoim fb wydał oświadczenie, w którym napisał, że nigdy nie zrobił by nic przeciwko kibicom, którzy wspierali go od jego początków w klubie i zgodnie z planem od jutra wraca do treningów.
1
@Mazi Chętni może i się znajdą, ale piłkarza z ważnym kontraktem na siłę z klubu nie wyrzucisz. A ci nie muszą odejść, bo nikt im takich pieniędzy nigdzie nie da.
3
BBC vs MSN w najlepszej formie
Griezmann Depay Fati vs Vinicius Benzema Rodrygo
Niby są Aguero, Hazard, Dembele, czy Bale, ale to że każdy z nich przynajmniej 1/4 sezonu spędzi na L4, a w dobrej formie będą przy pomyślnych wiatach przez kolejną 1/4. Jezu Chryste co za upadek La Ligi.
0
Jeżeli faktycznie odejdzie do PSG, a do Realu pójdzie Mbappe to sytuacja kadrowa zmieni się o 180 stopni. My stracimy gościa wygrywającego mecze w pojedynkę i zostaniemy z atakiem, który albo wypali, albo i nie. A z drugiej strony Real dostanie grajka, którego tak bardzo im brakującego, czyli gwarantującego te 20 goli na sezon.
0
Przed operacją dzisiaj patrzę I jest informacja, że Messi na pewno zostaje. Przebudziłem się dobrze po kilku godzinach i wręcz przeciwna informacja. Ehhh, dajcie żyć człowiekowi, niech się ten sierpień już skończy (najlepiej z Messim).
2
@Senyer Na pewno rzut oszczepem kobiet, a czy coś więcej to ciężko stwierdzić.
3
Pełna rozpiska na jutro :
4 sierpnia:
godz. 2:00-4:03: skateboarding, eliminacje – cztery biegi (Amelia Brodka)
godz. 2:00: lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 100 m mężczyzn (Paweł Wiesiołek)
godz. 2:05: lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn – grupa A (Cyprian Mrzygłód)
godz. 2:35: lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, 100m przez płotki (Adrianna Sułek)
godz. 2:55: lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok w dal (Paweł Wiesiołek)
godz. 2:58: kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet C1 200 m (Dorota Borowska)
godz. 3:35: lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn – grupa B (Marcin Krukowski)
godz. 3:35: lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, skok wzwyż (Adrianna Sułek)
godz. 4:00: lekkoatletyka, półfinały 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier)
godz. 4:40: lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, pchnięcie kulą (Paweł Wiesiołek)
godz. 4:53: kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinały kobiet C1 200 m (ew. Dorota Borowska)
godz. 5:30: skateboarding, finał kobiet (Amelia Brodka)
godz. 8:30: żeglarstwo, wyścig medalowy klasy 470 kobiet
godz. 9:10: kolarstwo torowe, keirin kobiet, pierwsza runda (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
godz. 10:00: wspinaczka sportowa, kwalifikacje na czas (Aleksandra Mirosław)
godz. 10:11: kolarstwo torowe, keirin kobiet, repasaże (ew. Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
godz. 11:00: wspinaczka sportowa, kwalifikacje bouldering (Aleksandra Mirosław)
godz. 11:30: lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok wzwyż (Paweł Wiesiołek)
godz. 12:00: lekkoatletyka, półfinały 1500 m kobiet (Martyna Galant)
godz. 12:05: lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, pchnięcie kulą (Adrianna Sułek)
godz. 12:30: lekkoatletyka, półfinały 400 m kobiet (Natalia Kaczmarek)
godz. 13:15: lekkoatletyka, finał rzutu młotem mężczyzn (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
godz. 13:30: lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, 200 m kobiet (Adrianna Sułek)
godz. 14:05: lekkoatletyka, finał 800 m mężczyzn (Patryk Dobek)
godz. 14:10: wspinaczka sportowa, kwalifikacje (Aleksandra Mirosław)
godz. 14:30: lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 400 m mężczyzn (Paweł Wiesiołek).
0
Kurek nie jest takim GOATem siatkówki jak Messi piłki nożnej, ale sytuacja analogiczna. MVP całych turniejów, meczów, nawet dzisiaj grał genialnie. A znajdą się tacy co będą mówić "No przereklamowany" "Gdzie mu tam do topu". Oby był ten sam happy end, czyli złoto na igrzyskach za 3 lata, ale obawiam się że nic dwa razy się nie zdarza.
2
Ludzie to chyba pomylili dzisiaj odwagę z odważnikiem.
0
@konrad1661 W siatkówce tak, ale na szczęście w lekkoatletyce trochę mocniejszych psychicznie zawodników mamy
1
Dać im psychologów dobrych to za 3 lata może uda im się przegrać dopiero w półfinale. Żal patrzeć jak klasowi siatkarze zamieniają się w przeciętniaków.
1
Przegrają, jestem pewny, że wróciły stare demony i tyle z grania :(
3
Prowadzimy 47:46, drfensywniej panowie - ciągle jest punkt zapasu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Obawiam się, że skończy się 1:3, ale ale obym się mylił.
0
@msmsms Kimbapeth*
6
@Deviler Fatalny to Ty jesteś, następne pytanie proszę.
3
Cieszę się z brązu, ale tego sportu to ja nie rozumiem za nic w świecie.
0
@Rysiu @MesQueUnClub_87 Z tym się zgadzam. Jednak jest kilku ludzi, którzy potrafią się z klasą zachować i słowa dotrzymać. Jednak to, że Łysy z Tottenhamu to chytrus i cwaniak to wiadomo od dawien dawna.
0
@takisobiektos Chodzi o to, że rzekomo miał umowę z prezesem, że jeżeli Koguty nic nie osiągną w tym sezonie, będzie mógł odejść bez żadnych problemów.
0
@DonAndresFCB Efekt typowy jak gość po całym roku sobie pozwoli trochę skorzystać z życia. W kilka dni brzuch się zrobi od nadmiaru wody zebranej w organizmie i potem w kilka dni zniknie.
2
Znalazłem najbardziej realistyczną rzecz w Fifie od kilku lat. Przy tych wszystkich bugach, schematach, podaniach i trickach nic niemających wspólnego z piłką nożną, znalazłem! O co chodzi? O Lengleta! Najbardziej gówniany z obrońców postrzeganych jako "względnie dobrych" zarówno w grze jak i prawdziwym życiu. Piłki przelatujące koło niego, braki reakcji, dziwne wylewy - no wypisz wymaluj Lenglet.
1
@MesQueUnClub96 @lukaszbarca15 Dzięki Panowie za odpowiedź. No to pozostaje trzymać kciuki za Argentyńczyków, bo chciałbym, żeby grali dalej.