Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszędzie piszą, że Polacy zagrają z Francją w ćwierćfinale. A wydaje mi się, czy jest jeszcze możliwość meczu z USA? Wiem, że mało prawdopodobne jest zwycięstwo Argentyny 3:2, ale wtedy USA i Argentyna mają 7 punktów, a Francja na 3 miejscu 8. Mylę się czy po prostu media z góry założyły, że taki rezultat jest niemożliwy?
0
2 kolejka Ekstraklasy i więcej goli z wolnych niż na całym Euro. Polska górą!
2
@Ronmes Przecież w każdym sądzie przegrają. To jest sytuacja bez wyjścia.
0
@Messibestplayerintheworld Oby go zostawili i niech sobie cały rok spędzi bez gry nawet w rezerwach. Gwiazdorek za dychę
1
Boli mnie sytuacja finansowa klubów w Hiszpanii. Jak do tego doszło, że Crystal Palace czy inne Southampton jest w stanie wydać więcej na transfery niż Real czy Barcelona. Nasze okienko teraz i tak wyjątkowo udane (choć było to ściągnięcie piłkarzy bez klubu), ale no sytuacja, gdzie Barcelona i Real muszą ciułać każdy grosz to dla mnie jest tragikomedia.
0
No i w pi*** I wylądował
1
Mecz, gdzie Panie reprezentują sobą dużo więcej niż Panowie. Nie wiem kto gorszy - Kubot czy Karacjew :P
5
@Rust_Cohle Oj tak, nie pójść do szkoły na tygodniu, bo wtedy mniej ludzi na bestach siedziało i można było łatwiej FMSy dropić. Piękne czasy, teraz trochę za dużo tych dupereli dodali do gry, no i sama wiedzą o tym co gdzie wydropić, gdzie expić psuje zabawę. Pozdro Monastyr!
103
@Cochise Po zdaniu "im więcej ludzi zastosuje się do obostrzeń i się zaszczepi tym szybciej się to skończy" skończyłem to czytać. Wierzysz w to? Już teraz chcą dawać trzecią dawkę i mówi się o corocznym szczepieniu. Cyrk na kółkach, ja nie mam zamiaru zgrywać eksperta, ale jeżeli ta szczepionka miałaby pomóc to chyba jednorazowe szczepienie powinno starczyć przynajmniej na kilka lat, czyż nie? I dlaczego nikt za te szczepionki nie chce wziąć odpowiedzialności? Dla mnie za dużo pytań i za dużo wątpliwości, żebym się szczepił. A to, że państwo organizuje jakieś loterie dla zaszczepionych to też jakiś żart, który zasiewa kolejne ziarno tajemnicy w temacie szczepionki.
2
@LuisSalvano Taki bardziej naturalny kolor murawy + twarze zawodników są bardziej dopracowane. Poza tym niewielka różnica, ale myślę że bajery będą w nowej odsłonie :)
4
Kupiłem sobie dzisiaj nowego Xboxa (Series S budżetowo). Odpalam Fifę, bo niby to samo, ale to jak szybciej ta gra tu działa to jest coś pięknego. Nie ma delay'u, wszystko się robi w momencie którym chcę - bajka, tak to ja mogę grać.
3
@LeoMessiah Słowo (15 znaków)
2
@LeoMessiah Cierpliwość, wygrałem
4
@Pawel13sz Dobra pizza lepsza od dobrego hamburgera.
0
@Chakalaka Nie pijam takich rzeczy od 1,5 roku, ale przed tym okresem wolałem Coca Colę. Dużo bardziej wyrazisty smak, bo w Pepsi (poza szklaną butelką) czułem tylko mdły smak z cukrem. W butelce bym postawił na równi, bo wtedy jedno i drugie jest dość smaczne.
2
@KORTIS Zouma akurat przyzwoity grajek w dobrym wieku. Ale Lamela niedość, że 90% czasu spędza na L4 to jeszcze od kilku lat mam spore zastrzeżenia co do formy sportowej.
0
@Qlewer Czekałem niecierpliwie, niedość że żarcik zacny to jeszcze nadzieja wzrosła, gdy zobaczyłem powrót dwóch starych znajomych dość głośnych.
2
Byłem na banicji, więc nie miałem możliwości napisać tego wcześniej. Wczoraj nasz prezydent przeżył największy smutek i rozczarowanie, bo duet Agatha/Duda odpadł z Igrzysk po porażce z Chinkami.
1
@AntekGriezmann Masowa amnestia chyba. Aczkolwiek odbanowanie jednego z tych Panów spowoduje, że znowu będzie mnóstwo zamieszania i spiny na LR :(
3
W końcu powrót po banicji. Nie spodziewałem się tego zupełnie, bo sobie głupio zażartowałem a tu tydzień.
1
Jak za duszno to człowiek się poci i ciężko spać. Ale z drugiej strony jak przez całą noc wieje silny wiatr, grzmi i błyska się tak jakby chciało coś rozwalić to też ciężko spać, bo hałas ogromny. Dlatego zawsze i wszędzie wiosna > lato.
4
Włosi zawdzięczają swój sukces mocnej drużynie, a nie indywidualnościom. Wiadomo, że w każdej formacji piłkarzy mają wyśmienitych, ale żaden z nich nie gra pod siebie. Trudno nawet wymienić trzech najlepszych piłkarzy na całej imprezie - Donnarumma, Chiesa, Bonucci? Ktoś inny może tu dać za kogoś Spinazzolę, ktoś inny Jorginho, ktoś Chielliniego, a jeszcze ktoś inny Verrattiego. I każdy ma rację, bo cały skład (może poza Immobile) dał z siebie 100% (a może nawet 110%). Także brawo Włosi, bo byliście po prostu najlepsi w tym roku.
2
Panowie komentatorzy, trzy lata temu Chorwaci wygrali dwa razy karne. Oby Włosi teraz dali radę.
0
@Uukasz_93 To już lepiej pomocnika dodatkowego dać ma boisko, albo Insigne zostawić.
@SinMistico z tym się zgodzę, ale Insigne jak to nie lubię, to wiem że zawsze coś może wsadzić z niczego.
2
Mancini dlaczego kolejny raz grasz z przodu Belottim, Bernardeschim i Berardim? Przecież to z góry można obstawić, że jedyna szansa na gola to stały fragment gry, albo strzał z daleka pomocnika, bo z trzema parodystami z przodu to raczej ciężko składną akcję zrobić.
0
@Kgorecki2500 W karnych pewnie by przegrali, bo poprzedni mecz wygrali w karnych. Lepiej niech strzelą coś.
0
No i 3 mecze w fazie walki o medale na Euro trwały tyle co 4 na Copa America.
4
Jakby Bernardeschi strzelił zwycięskiego gola to byłaby to historia mniej wiarygodna niż science fiction. W tym sezonie prawdziwa parodia piłkarza, ale generalnie coś tam w nim drzemie.
1
Sterling to jakiś margines społeczny - bezczelny gość
3
@BARCA171 Lapadula > Martinez