0

Wszędzie piszą, że Polacy zagrają z Francją w ćwierćfinale. A wydaje mi się, czy jest jeszcze możliwość meczu z USA? Wiem, że mało prawdopodobne jest zwycięstwo Argentyny 3:2, ale wtedy USA i Argentyna mają 7 punktów, a Francja na 3 miejscu 8. Mylę się czy po prostu media z góry założyły, że taki rezultat jest niemożliwy?

0

2 kolejka Ekstraklasy i więcej goli z wolnych niż na całym Euro. Polska górą!

2

@Ronmes Przecież w każdym sądzie przegrają. To jest sytuacja bez wyjścia.

0

@Messibestplayerintheworld Oby go zostawili i niech sobie cały rok spędzi bez gry nawet w rezerwach. Gwiazdorek za dychę

1

Boli mnie sytuacja finansowa klubów w Hiszpanii. Jak do tego doszło, że Crystal Palace czy inne Southampton jest w stanie wydać więcej na transfery niż Real czy Barcelona. Nasze okienko teraz i tak wyjątkowo udane (choć było to ściągnięcie piłkarzy bez klubu), ale no sytuacja, gdzie Barcelona i Real muszą ciułać każdy grosz to dla mnie jest tragikomedia.

0

No i w pi*** I wylądował

1

Mecz, gdzie Panie reprezentują sobą dużo więcej niż Panowie. Nie wiem kto gorszy - Kubot czy Karacjew :P

5

@Rust_Cohle Oj tak, nie pójść do szkoły na tygodniu, bo wtedy mniej ludzi na bestach siedziało i można było łatwiej FMSy dropić. Piękne czasy, teraz trochę za dużo tych dupereli dodali do gry, no i sama wiedzą o tym co gdzie wydropić, gdzie expić psuje zabawę. Pozdro Monastyr!

103

@Cochise Po zdaniu "im więcej ludzi zastosuje się do obostrzeń i się zaszczepi tym szybciej się to skończy" skończyłem to czytać. Wierzysz w to? Już teraz chcą dawać trzecią dawkę i mówi się o corocznym szczepieniu. Cyrk na kółkach, ja nie mam zamiaru zgrywać eksperta, ale jeżeli ta szczepionka miałaby pomóc to chyba jednorazowe szczepienie powinno starczyć przynajmniej na kilka lat, czyż nie? I dlaczego nikt za te szczepionki nie chce wziąć odpowiedzialności? Dla mnie za dużo pytań i za dużo wątpliwości, żebym się szczepił. A to, że państwo organizuje jakieś loterie dla zaszczepionych to też jakiś żart, który zasiewa kolejne ziarno tajemnicy w temacie szczepionki.

2

@LuisSalvano Taki bardziej naturalny kolor murawy + twarze zawodników są bardziej dopracowane. Poza tym niewielka różnica, ale myślę że bajery będą w nowej odsłonie :)

4

Kupiłem sobie dzisiaj nowego Xboxa (Series S budżetowo). Odpalam Fifę, bo niby to samo, ale to jak szybciej ta gra tu działa to jest coś pięknego. Nie ma delay'u, wszystko się robi w momencie którym chcę - bajka, tak to ja mogę grać.

3

@LeoMessiah Słowo (15 znaków)

2

@LeoMessiah Cierpliwość, wygrałem

4

@Pawel13sz Dobra pizza lepsza od dobrego hamburgera.

0

@Chakalaka Nie pijam takich rzeczy od 1,5 roku, ale przed tym okresem wolałem Coca Colę. Dużo bardziej wyrazisty smak, bo w Pepsi (poza szklaną butelką) czułem tylko mdły smak z cukrem. W butelce bym postawił na równi, bo wtedy jedno i drugie jest dość smaczne.

2

@KORTIS Zouma akurat przyzwoity grajek w dobrym wieku. Ale Lamela niedość, że 90% czasu spędza na L4 to jeszcze od kilku lat mam spore zastrzeżenia co do formy sportowej.

0

@Qlewer Czekałem niecierpliwie, niedość że żarcik zacny to jeszcze nadzieja wzrosła, gdy zobaczyłem powrót dwóch starych znajomych dość głośnych.

2

Byłem na banicji, więc nie miałem możliwości napisać tego wcześniej. Wczoraj nasz prezydent przeżył największy smutek i rozczarowanie, bo duet Agatha/Duda odpadł z Igrzysk po porażce z Chinkami.

1

@AntekGriezmann Masowa amnestia chyba. Aczkolwiek odbanowanie jednego z tych Panów spowoduje, że znowu będzie mnóstwo zamieszania i spiny na LR :(

3

W końcu powrót po banicji. Nie spodziewałem się tego zupełnie, bo sobie głupio zażartowałem a tu tydzień.

1

Jak za duszno to człowiek się poci i ciężko spać. Ale z drugiej strony jak przez całą noc wieje silny wiatr, grzmi i błyska się tak jakby chciało coś rozwalić to też ciężko spać, bo hałas ogromny. Dlatego zawsze i wszędzie wiosna > lato.

4

Włosi zawdzięczają swój sukces mocnej drużynie, a nie indywidualnościom. Wiadomo, że w każdej formacji piłkarzy mają wyśmienitych, ale żaden z nich nie gra pod siebie. Trudno nawet wymienić trzech najlepszych piłkarzy na całej imprezie - Donnarumma, Chiesa, Bonucci? Ktoś inny może tu dać za kogoś Spinazzolę, ktoś inny Jorginho, ktoś Chielliniego, a jeszcze ktoś inny Verrattiego. I każdy ma rację, bo cały skład (może poza Immobile) dał z siebie 100% (a może nawet 110%). Także brawo Włosi, bo byliście po prostu najlepsi w tym roku.

2

Panowie komentatorzy, trzy lata temu Chorwaci wygrali dwa razy karne. Oby Włosi teraz dali radę.

0

@Uukasz_93 To już lepiej pomocnika dodatkowego dać ma boisko, albo Insigne zostawić.
@SinMistico z tym się zgodzę, ale Insigne jak to nie lubię, to wiem że zawsze coś może wsadzić z niczego.

2

Mancini dlaczego kolejny raz grasz z przodu Belottim, Bernardeschim i Berardim? Przecież to z góry można obstawić, że jedyna szansa na gola to stały fragment gry, albo strzał z daleka pomocnika, bo z trzema parodystami z przodu to raczej ciężko składną akcję zrobić.

0

@Kgorecki2500 W karnych pewnie by przegrali, bo poprzedni mecz wygrali w karnych. Lepiej niech strzelą coś.

0

No i 3 mecze w fazie walki o medale na Euro trwały tyle co 4 na Copa America.

4

Jakby Bernardeschi strzelił zwycięskiego gola to byłaby to historia mniej wiarygodna niż science fiction. W tym sezonie prawdziwa parodia piłkarza, ale generalnie coś tam w nim drzemie.

1

Sterling to jakiś margines społeczny - bezczelny gość

3

@BARCA171 Lapadula > Martinez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?