Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FanBarcy123 +1, dorośli ludzie wyjeżdżający z tekstami "z białymi nie rozmawiam", haha co za dno
4
@Kamilos84 Mi wyglądają na Młodych Wilków. Radosław, Mirosław, Zbigniew
2
@Gadulki_ Jestem prostym człowiekiem: uwielbiam proste komedie z banalnym humorem. Z racji, że nie chcę wybierać jednego z polskich klasyków, aby inne nie czuły się gorsze postawię na Wilka z Wall Street. Leo + Margot Robbie? Top
0
@Deviler Baku to brakujący element na ten sezon. Brakuje im dobrego, typowego prawego obrońcy, bo Pavard to taka zapchajdziura jak Roberto czy Nacho. Neuhaus to naturalne zastępstwo dla Goretzki, który pewnie odejdzie po sezonie. No a Wirtz nie jestem przekonany czy powinien już za rok odchodzić do Bayernu.
1
@LeoMessiah Messi, jeżeli byłaby ZP za dwa lata wtedy prawdopodobnie nawet u buków byłyby niemal identyczne kursy. Za ten rok Leo, szczególnie że upragnione trofeum i transfer do PSG sporo medialnego szumu wywołały.
15
Przez La Ramblę przewijają się juz takie osobniki, że ci których dość negatywnie postrzegałem jeszcze z rok-dwa temu teraz wydają mi się dość normalni. @LuisSalvano przykładowo ma swoje odpały, czasem walnie jakąś głupotę. Ale generalnie bardzo często ludzie go prowokują, bo mimo wszystko da się z nim normalną dyskusję poprowadzić.
Ale ostatnio jest tu taki wysyp dzieciarni, marnych trolli, że coraz trudniej jest nie zobaczyć jakichś shitpostów, szczególnie że część normalnych użytkowników daje się prowokować. Moderacjo, proszę zacznijcie szukać problemu od źródła, a nie banujecie często ludzi, którym nerwy od braku inteligencji innych puściły. Dziękuję!
0
@Roobo Dlatego powiedziałem, że jakkolwiek - miałem na myśli porównanie ich zdolności do wykańczania akcji i ogólnie gry w ataku. O tym, że w pozostałych aspektach gry nie ma porównania to ja dobrze wiem.
1
@Roobo Z którą częścią?
1
Od dwóch lat Lewy jest jedynym piłkarzem, którego można jakkolwiek porównać z Leo. Osiągnął kosmiczny poziom, TOP 5 napastników XXI wieku.
1
Sheriff Tiraspol gotowy do walki o większe cele niż tylko awans do LM. Gola strzelił Adama Traore po asyście Cristiano - w Mołdawii tak się bawią, a w Polsce sam szrot ściągają :(
9
W pisie to jeden od drugiego jest większym debilem. Myślałem, że Macierewicz jest nie do przebicia potem Morawiecki. Ale ten Czarnek to gość jest tak obrzydliwy, że nie chciałbym go dostać na wyciągnięcie ręki, bo bym w pierdlu skończył.
0
Odnośnie plotek: Po co Realowi CR7? Perez to zbyt inteligentny gość, żeby taki strzał w kolano sobie oddać. Ronaldo teraz mimo goli to raczej piąte koło u wozu, z którym Ligi Mistrzów na pewno się nie wygra.
1
@Zoker A no tak, chyba się jeszcze nie dobudziłem. W takim razie przepraszam @PatrykBarca za czepialstwo.
0
@PatrykBarca Ale ten mecz to ani jego pierwszy mecz, ani nawet pierwszy oficjalny. A co do pytania, to raczej Borussia 2:1/3:2
2
@AntekGriezmann Allan?
0
No ja pier**** - oby nie obsrali zbroi
2
Wszedłem na kafejkę i nie mogę przestać cisnąć beki. U nas też jest kilku gagatków spiskowców niegrzeszących inteligencją, ale jednak w tłumie gdzieś giną i nie wysuwają się na pierwszy plan. Tam mają pecha, że spośród kilku normalnych użytkowników, jest podobna ilość dzbanów, która nawet w dzisiejszym meczu doszukuje się wkładu sędziego do wygranej Barcy. Masakra - zastanawia mnie ile lat mają takie dziwne jednostki (zarówno z naszej strony jak i z ich)
2
Jak wynik w pierwszej kolejce FPL? U mnie 72 punkty, ale do teraz pluję sobie w brodę, że Bruno do składu nie dałem.
0
Pierwsza kolejka jest obiecująca. Wydaje się, że cała trójka jest dobrze przygotowana do sezonu i będzie ciekawa walka o mistrzostwo. Oby! Bo dawno nie było sezonu, gdzie trzy mocne drużyny biły się o mistrzostwo. Rok temu było trzech kandydatów, ale to raczej na zasadzie "Mistrzostwo parzy"
2
@MesQueUnClub_87 No ja się z tym zgadzam, ale sam pisał coś w ten deseń, że nic go to nie obchodzi co tam o nim sądzą na stronce itp itd
0
@MasnyTed Bądźmy szczerzy, wierzą w to tylko najwięksi optymiści. Przecież ten gość sam pisał, że honor w internecie go nie interesuje.
13
@LuisSalvano A po co wypychać najlepszego piłkarza w ofensywie?
0
@Ghotti I wszystkich przechodzą, ale wtedy w finale na białym koniu wjeżdża Real z potężnym Viniciusem, który ładuje hat-tricka i Real wygrywa 3:2. Wtedy to chyba by nic nie pozostało tylko rozwiązać ten klub w nic i zapomnieć
2
@Ratamahatta Myślę, że mimo iż skład jest podobny to Real będzie inny. Miguel na lewej obronie będzie powoli się ogrywał, a byłem pod wrażeniem tego piłkarza jak oglądałem go w pierwszej drużynie Realu. Powrót Pintusa spowoduje, że piłkarze jak Bale, Hazard czy Isco będą dobrze przygotowani fizycznie do sezonu w związku z czym będą pełnić ważniejsze role. Do tego Arribas, Blanco wydają się pewniakami do złapania kilkuset minut w tym sezonie. No i Alaba jako nowy piłkarz powinien być kluczowym piłkarzem układanki Carlo.
0
@David_Beckham Suareza w tym wieku to można chyba tylko z Henrym zestawić. Ronaldo Nazario top topów, Suarez z Henrym pięterko niżej i potem napastnicy jak Lewandowski, Drogba, Eto'o.
4
Real gra taką piłkę, którą zawsze lubiliśmy w bezpośrednich starciach. Wyrachowany, słaby artystycznie Real po prostu robił z nami 2:0/2:1/3:1 i tak to niestety było najczęściej w ostatnich latach z Zidanem. A Real szukający bezpośredniej gry miłej dla oka zbierał oklep często bardzo okazały. Zobaczymy jak to będzie w tym roku, bo jednak wcześniej zawsze robotę odwalał Messi, albo Suarez - teraz żadnego z nich nie ma.
1
@Masti_Real_Madryt Ramos to akurat tyle baboli w obronie walił, że to nic nie zmienia. Varane od Mundialu też wcale nie był lepszy.
0
Bale dzisiaj zdecydowanie najlepszy ma boisku. Ciekawe jak to u nas jutro będzie wyglądać. Depay? Demir? Może ktoś ze starej gwardii?
0
@Black_Wolf Nie no, gębę to Kylian ma lepszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Ghotti A potem się dziwi, że buczą na niego. Nie ma i nie było drugiego takiego piłkarza u nas, którego nie cierpię tak bardzo. Oby była taka symfonia gwizdów przy każdym jego kontakcie z piłką, że odechce mu się w piłkę grać.