0

@Grzbiet Jak to działa? Wystarczy mieć aplikację Żabki i kupić 4 Łomże?

0

@marcin000019 Teraz na szczęście już nie, pierwsza kontuzja od 3 lat - tylko moment zły, bo całe przygotowanie do sezonu przegapiłem i trochę mi zajmie odzyskanie miejsca w pierwszym składzie. Ale jak miałem 17-18 lat to miałem straszny problem z łydką i przez 1,5 roku był miesiąc przerwy, dwa tygodnie gry i tak w kółko :P

1

@kulek22 Powodzenia, nie jest ważne jak to na początku wygląda! Grunt to wrócić I przede wszystkim, żeby zdrowie już dopisało - reszta sama przyjdzie :D

0

Ale super uczucie wrócić po 7 tygodniach do gry w piłkę. Boli trochę, gdy w głowie jest już plan a tu problemy z przyjęciem, albo piłka gdzieś zostaje pod nogą, gdy w życiu się nie miało takich problemów. Ale no generalnie poza tym to trudno o lepsze spędzanie czasu.

2

@barcanawieki Od 18 na pewno będzie inna, nawet na starszych konsolach, ale czy to pozytyw? Ciężko powiedzieć. Dla mnie 19 była beznadziejna, 20 to było dno totalne, 21 niewiele lepsza, ale lepsza. Więc liczę, że teraz w końcu będzie przyjemna gierka, ale się nie nastawiam.

0

Komentarz usunięty

0

Ale Hubert zepsuł, szkoda gadać

6

Trochę cringe'owe to pytanie. "Jak Ci się grało z najlepszym piłkarzem świata" - można tak Roberta rozpatrywać w swojej opinii, ale nie jest to obiektywna prawda.

2

Mecz tak dziwny, że aż nie wiem co powiedzieć. Cieszy mnie bardzo wynik, ale to, że Albańczycy na naszym tle wyglądali jak jakaś Holandia czy inne Niemcy to dramat

2

@arasz1819 Uratował wynik? Nie, wygrali 5:2
Pobił spektakularny rekord? Nie
Masz odpowiedź dlaczego

0

Nie skompromitujesz się na Mundialu, jeżeli się nie zakwalifikujesz. Szacun za pomysł trenerze!

3

Glik łamie linię, Szczęsny wpuszcza szmatę - o tak, nic się nie zmienia

1

Postawiłem dzisiaj dyszkę na Albanię - ostatnio jak zastosowałem ten manewr to polskie zespoły dobrze pokazały się w Europie.

14

@bartas97 Szczęsny, Bereszyński, Krychowiak - super, zero wniosków z Euro wyciągniętych

1

@Mizander Tak samo ktoś może zastanawiać się co jest fascynującego w nożnej, skokach, siatkówce itp itd. Co kto lubi, kwestia gustu.

1

@Mario96w Jeżeli o mnie chodzi, to ja tylko sugeruję, że trzeba z psychologiem popracować. Nigdzie jej nie skreślam, ale słabo to wygląda, gdy w jej oczach widać łzy po przegraniu pierwszego seta.

0

@daniel32778 Niech wygra, będę jej kibicował. Ale łzy w oczach i wyraźna frustracja w meczu, gdzie jeszcze nie przegrała to dla mnie ewidentny sygnał, że nad głową trzeba popracować, bo bez tego ani rusz.

0

@Omi W dryblingu trochę lepszy jest Lukaku, wygrywa też szybkościowo. Ale cała reszta to Didier.

0

@daniel32778 Nie muszę być psychologiem, żeby widzieć że Iga czy inny Jordi Alba mają taką psychę, że jak tylko nie idzie to widać już łzy i przerażenie w oczach. Póki piłka w grze to wszystko może się zdarzyć, a jak ktoś samemu się skreśla to niestety.

1

Iga ma słabiutką psychikę. Obawiam się, że ubiegłoroczny Roland Garros to jedyny tak wielki turniej przez nią wygrany, ale zobaczymy - obym się mylił.

0

@amanterA no w tym aspekcie to zgoda

0

@amanter No w Lidze Mistrzów ma chyba dwa razy więcej goli w fazie pucharowej niż jakikolwiek inny piłkarz, zgoda - powinien mieć trzy razy więcej.

3

@Encore Większość z karnych i po podaniach kolegów, nie liczy się. Od niego to nawet Luuk jest lepszy.

5

@Kettger Bramka dla Realu po podaniu kolegi? Haha, nie żartuj sobie. Ta bramka nawet się nie liczy, a co dopiero najładniejsza.

0

@AmigoBlancos Ozil to mimo wszystko bardzo niedoceniony gracz. Zarówno w Realu jak i Arsenalu był kluczowym piłkarzem i dziwi mnie, że Kanonierzy w pewnym momencie tak łatwo z niego zrezygnowali.

0

Chciałbym, żeby za rok znowu jakaś bardzo ciekawa drużyna podbiła serca całego świata na Mundialu. Byłem zachwycony grą Chile i Kostaryki w 2014, generalnie cały ten Mundial w Brazylii był chyba moją ulubioną imprezą piłkarską, choć RPA też jest bardzo mocnym kandydatem. Kontynentalne rozgrywki są z miejsca na straconej pozycji, bo na takim Euro brakuje mi ekip afrykańskich czy amerykańskich i nie czuję tego klimatu. Liczę, że ten Mundial w Katarze zapisze się czymś w pamięci kibiców, bo ten rosyjski z 2018 według mnie to nudy, nudy i jeszcze raz nudy.

2

@Colon Carles! Wróć wielki Puyolu

1

@Ronmes Irlandia? Ten użytkownik z Irlandią to by 5 strzelił

9

@Breakdrowser Nie no, teraz jest moment, żeby coś dobrego o Ronaldo powiedzieć, ale z tym to przesadziłeś. Od kilku lat nie ma wątpliwości kto jest najlepszy i kto potrafi w pojedynkę mecze wygrywać. Do 2018 jeszcze można było mieć wątpliwości, choć wciąż 70% wskazałoby Messiego, od tamtej pory bez porównania.

5

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?