Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gryzak jeżeli byłby w połowie tak dobry na prawdziwym boisku jak jest w Fifie 22 to kozak jakich mało. Polecam spróbować, bo śmieszne pieniądze kosztuje.
0
@PawkoFCB Na XSS jest problem - w 10 i 9 dywizji nie było problemu, teraz się pojawił.
@Kettger Chciałbym, ale na razie to się uczę gry na nowo, bo inaczej się gra :D Ale fakt, że nawet Busim gra mi się fajnie baaaardzo na plus.
0
Kurde, w 8 dywizji mi nie może znaleźć rywala w Fifie, w 3 rundzie draftu to samo. Chce człowiek pograć, bo jeszcze ma 3,5h to nie ma z kim
1
Przepraszam za terminarz co w tym roku był,
Pique nasz wspaniały był przez niego zły.
Gerard, proszę nie kompromituj klubu jeszcze bardziej płacząc o terminarz, każdy dobry klub ma napięty terminarz i nic się nie zrobi.
1
@Encore Bezapelacyjnie, ale mam nadzieję, że może w takiej otwartej grze nasi coś pokażą. Jeżeli i w tym meczu będą wyglądać źle to wtedy już ratunku nie będzie widać.
0
Z Levante trzeba będzie wcisnąć z dwie bramki - wątpię, że nic nam nie strzelą, ale ich otwarta gra powoduje, że łatwiej ich ukąsić. Może tutaj chłopaki się przełamią.
3
@DaPidejpi Tuchel/ Hansi - tutaj potrzeba przeciwieństwa "DNA Barcelony"
2
@IronSanHybrid Ale za to w obronie gramy lepiej :D
0
@amanter Oczywiście, że tak - przecież widać jak chłopaki bez niego się uwolnili i jak pięknie pokazują pełnię swojego potencjału
...
No prawie :(
5
Od 5 minut oglądam mecz (chyba się zlitowali) i mam ochotę wydłubać sobie oczy. Ale w sumie rozumiem biednego Koemana, gdzie nasza kadra, a gdzie kadra potężnego Cadizu.
1
Cyfrowy Polsat to największy syf jaki istnieje - odkąd nie przedłużyliśmy z nimi umowy i został ostatni miesiąc to się nie da przez 60% czasu nic obejrzeć. Wyskakują różna komunikaty, a to o sygnale, a to że tego kanału nie ma w Twoim abonamencie. Jak Barca dzisiaj zagra popis to będę bardzo zły, że sobie tego nie obejrzałem.
10
Liczę na to, że El Clasico standardowo będzie rządzić się swoimi prawami, ale... Jeżeli Koeman zostanie na stanowisku trenera to boję się, że Real w końcu zrobi rewanż za te kilka upokorzeń.
0
@BoreekxD Bardzo fajnie się piłki przecina i odbiera, chociaż wiadomo że czasem wylewy są.
2
@BoreekxD Odczucia bardzo dobre, mimo że na razie bardzo dziwnie się gra. Ciężko się przestawić, bo tutaj dość ciężko minąć obrońcę 1 na 1, nie da się nawalać 100 tricków, bo ta piłka nie klei się tak do nogi tylko odskakuje - to bardzo na plus. Podoba mi się też to, że główki, strzały z dystansu są bardzo skuteczne, podania muszą być przemyślane - bardzo pozytywne zaskoczenie dla mnie.
0
Gracze Fify, polecam bardzo Piotrka Zielińskiego - super przyjemnie się nim gra, long shoty nawet z 30-35m siadają
1
Diego Lopez
Arbeloa Ramos Pepe Marcelo
Casemiro Guti Di Maria
Vinicius Ronaldo Figo
11 "ulubieńców" La Rambli z Realu - to by dopiero były dymy podczas El Clasico
6
@Shapiro Jak tylko zobaczyłem treść posta to wiedziałem, że będzie Cristiano z idolem Cristiano a i tak się zaśmiałem :D
1
Xavi albo Martinez i szczerze? Żaden z nich na ten moment nie wydaje się być dobrą opcją. Na pewno początkowo zadziałałby efekt nowej miotły, ale żaden z nich nie jest w tym momencie trenerem z topu. Póki grają piłkarze, z którymi Xavi dzielił szatnię - stanowcze nie dla Xaviego! A przydałoby się, żeby był asystentem jakiegoś dobrego trenera w Europie, wtedy byłbym spokojniejszy.
3
75 minuta, wynik 0:1 dla przeciwnika.
Prawdopodobieństwo wygranej:
Atletico - 90%
Real - 60%
Barcelona - 30%
Oczywiście liczone z wzoru Hajty. Żarty żartami, te liczby to głupoty, ale autentycznie - przy Realu jeszcze się łudzę, że rywale dowiozą, przy Atletico wiem jak to się skończy.
1
@kub7on Od 19 na 10 godzin
4
Kilka myśli na noc:
> Braithwaite przy Luuku to jest Pan Piłkarz
> Koeman to najgorsze co spotkało Barcelonę w ostatnich latach (zaraz po Bartomeu)
> Wywalenie 14 milionów na zwolnienie Koemana, żeby zatrudnić Pirlo to idiotyzm (chociaż z Włoch ma klasę, trener z niego na ten moment mierny)
> Araujo to debeściak
> Mingueza powinien grać w pierwszym składzie na PO
0
@Pablit Może I lepsza, ale musiałby być mega frajerem, żeby zamienić zespół z mocną każdą formacją zwieńczoną Lukaku na szpicy do drużyny z Luukiem na ataku.
1
@Woland10 A ma jakieś inne wyjście?
1
@Neutral Bielsa i Conte to niestety nie są trenerzy dla Barcelony. Za mocne charaktery, a Conte dodatkowo bardzo konfliktowy. Widzę tylko ten Haga jako idealnego trenera.
0
@LeoMessiah 90 tempa 80 dryblingu i po 60 strzałów i podań - dokładnie na takiego piłkarza czekamy
2
Jak tak Koeman potrzebuje piłkarza, który umie w grę 1 na 1 to wysłać kogoś do faweli i szukać - może się znajdzie jakiś sympatyczny 18 latek.
2
Punkt na ciężkim terenie, a Wy trenera wyrzucacie. Dzięki Wielki Koemanie za ten cenny punkt!
2
Ciekawe czy Roman by puścił Wernera z Chelsea. Wydaje mi się, że to byłoby bardzo fajne wzmocnienie dla nas, bo mimo iż jest dużo śmieszków z jego gry, to naprawdę jest to dobry piłkarz. Może marnuje dużo okazji, ale jest szybki więc często do nich dochodzi, a dodatkowo bardzo dobrze odnajduje się w grze kombinacyjnej.
1
@Alvarinho Mam już kupioną od początku sierpnia - jest zainstalowana i tylko czeka na środę
0
Motto La Rambli - "Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz"