Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colin94 Nie strasz. Bałem się, że literówkę walnąłem :P
@Lokoo Bardzo fajna karta, dużo lepsza niż mid.
3
Dzisiaj koło 21/22 wrzucę recenzję Larssona baby. Wiem, że był dzień przerwy ale powrót do pracy i na studia spowodował, że przespałem resztę dnia i nie grałem w ogóle w Fifę.
0
@tomcruise Bardziej jako cheat meal rozumiem po prostu coś niezdrowego, ale w rozsądnej ilości. Przykładowo uważam, że lepiej sobie zjeść 3x w tygodniu po 3 kawałki pizzy niż raz w tygodniu zjeść całą. Ja trenuję 6 razy w tygodniu i mam zbalansowaną dietę więc jak mnie tylko najdzie ochota to sobie pozwalam na niewielkie porcje czegoś na co mam ochotę.
1
@PizzerMan Chłopie, ustal sobie 2-3 razy w tygodniu "cheat meal", a nie jakieś fajki. Przy zbalansowanej diecie popartej ćwiczeniami to nawet częściej mógłbyś sobie pozwalać, ale to taka optymalna ilość.
2
@Comfortable_ Walnąć rekord skoczni na Planicy - wtedy byłby dla mnie faworytem
0
@ElPonczato Sorki za spore opóźnienie w odpisaniu, ale no nadszedł już taki okres, że czasu mało :P Generalnie od 20 bardzo rzadko grałem całe FC, bo nie podobała mi się meta i ta gra mi nie sprawiała przyjemności. Jak już grałem całe to najgorszy bilans to 22-8, a najlepszy 25-5. Czyli wahałem się między mocnym G1, a E2. Ale warto też wspomnieć, że gram bez światłowodu w związku z czym zdarzają mi się problemy z lagami, opóźnieniem i wtedy często mam problemy nawet z teoretycznie słabszymi rywalami.
1
@kryhaa A te eliminacje to zagrałem takim luźnym PL za około 70k.
E. Martinez - Pereira Romero Sanchez Reguilon - Allan Fred - Lucas Havertz Zaha - Aubameyang
Godni polecenia są zdecydowanie Havertz i Martinez. Aubameyang i Sanchez beznadzieja, a reszta po prostu przyzwoita. W środku pola wolę jednak dużych piłkarzy, a Fred z Allanam to małe karakany i czułem, że to nie moje klimaty.
Edit: No i Pereira zdecydowanie godny polecenia, super prawy obrońca.
2
Skończyłem pierwsze eliminacje do FC w Fifie 22. Bilans 7-2 więc 30 punktów (jest kwalifikacja), ale brakło dwóch punktów do pierwszej rangi. Szkoda mi tych dwóch przegranych meczów, bo szczególnie w tym drugim zdominowałem totalnie gościa (6.7 xG vs 2.4).
2
Sevilla chyba też chce chce dołączyć do akcji pt. "Liga parzy".
0
@kaamil1910 O czym mowa, Atleti i Real mają dołek i pewnie z niego wyjdą. My poza meczem z Levante nigdzie nie przekonywaliśmy, nawet Getafe na Camp Nou miało więcej strzałów celnych.
0
@Pawel13sz Wiesz jak jest, Falcao mają - Koeman takich nie ma więc na tyle ich stać, nic więcej się nie da zrobić.
0
Jakby w zwykłym futbolu za rok Portugalia wygrała z Argentyną 2:1 po dwóch golach Pięknego z karnych to żałoba tutaj by była tak wielka, że serwery chyba przez dwa dni by nie działały :D
1
Ale... Ale jak to? Przecież słabsze zespoły nie mogą wygrywać z lepszymi. Co się działo w ten weekend?
2
Już 24 października wielki pojedynek - ślepy kontra inwalida. Kto zwycięży w tym arcyciekawym starciu?
3
PSG w dupę, Real to samo - weekend może być piękny nawet przy żenującej Barcelonie :D
2
@Deviler W tej to kwestia bardzo indywidualna, bo Fifa jest dość zbalansowana. Ja zdecydowanie wolę Lukaku, ale ktoś inny powie, że Werner.
0
@IronSanHybrid Nie radzę bawić się w inwestycje - rynek jest wyjątkowo niestabilny w tym roku. Jak nie zrobiłeś jeszcze to sobie zrób hybrydy narodowe, ligowe. A najprostszą metodą jest snajperka - na stylach gry czy zmianach pozycji można szybko zarobić, bo jest tego dużo na rynku, a mam wrażenie, że boty nie interesują się nimi więc łatwiej upolować niż piłkarzy.
2
@IronSanHybrid Kupuję z rynku - na każdej karcie jestem na plus z pieniędzmi, więc pozwalam sobie na coraz to lepsze karty (tutaj mamy wyjątek, bo te karty dopiero w piątek wyszły)
7
Ikoniczna Fifa #8
No cóż, planowanie wstawiania serii po meczach Barcelony zawsze kończy się tak samo, więc nie będę już więcej tego planował. Znowu z opóźnieniem, ale nic nie poradzę, że serce płacze widząc tych grajków z pseudotrenerem.
Wziąłem do testu Al-Jabera sam nie wiem z jakiego powodu i na jak takie warunki cenowe wyszło dość dobrze. Piszę dość, gdyż mimo wszystko ta karta ma więcej wad niż zalet, aczkolwiek jest dosyć ciekawą opcją. Na minus na pewno linki - Paulinho i Carrillo to jedyne dość grywalne opcje, z czego Peruwiańczyk jest wyborem bardzo na siłę, no ale chcąc połączyć reprezentanta Arabii Saudyjskiej innej opcji nie ma. Dość fajne tempo i sprawne mijanie się z linią obrony - ani razu nie dał się złapać na spalonym. Jego strzały są naprawdę dobre: siłowe mają dużą moc, a finezyjne lądują przy samym słupku. No ale to tyle jeżeli chodzi o plusy. Z piłką porusza się bardzo niezgrabnie mimo szczupłej sylwetki, obrońcy taranują go przy każdym kontakcie fizycznym, a tempo choć jak już wspomniałem jest dość przyjemne raczej wydaje się być ocenione na 83-85, a nie jak karta pokazuje na 88. Największe zastrzeżenia mam jednak do jego poruszania się po boisku. O ile sprawnie unika spalonych, tak nie potrafię zrozumieć dlaczego mimo ewidentnych wytycznych "Trzymaj się środka" i "zostawaj z przodu", nie potrafił totalnie trzymać swojej pozycji. Biegał wszędzie jak kurczak bez głowy, przez co Lukaku często był osamotniony w akcjach ofensywnych i nie podobało mi się to zbyt bardzo.
https://ibb.co/cFpS2Bj
Zostawiam tylko top 5 w rankingu na danej pozycji, a ta karta nie łapie się do piątki najlepszych napastników.
@grejtxkrzychu @FCBurza @Rokita @ElPonczato @MesQueUnClub96 @FCBMati10 @Commandement @kryhaa
1
@BarcaSupporter Dwie skrajności, a skrajności jak wiadomo są złe.
1
@MesQueUnClub96 Dla nich widzę nadzieję - FDJ koło Kimmicha i Goretzki, a Araujo obok Upamecano. Ale reszta to nie wiem czy by murawę wąchała choćby z ławki.
0
Przykre jest to, że nie mamy w składzie żadnego piłkarza, który byłby pewny pierwszego składu w City, Liverpoolu czy Bayernie. Myślę, że FDJ i Araujo byliby niemal pewniakami, ale poza tym byłby naprawdę duży problem. Koeman Koemanem, dla mnie on jest skończony przez swoje wypowiedzi, ale jakość piłkarska pozostawia też bardzo wiele do życzenia.
0
Są też pozytywy po tym meczu: celne strzały i tylko dwa gole stracone z trudnym rywalem - jest progres.
3
Barca Koemana to jak Fifa z lagami. Sama marka jest tak zachęcająca, że ciężko Ci całkowicie wygasić entuzjazm i jednak nie potrafisz zrezygnować, ale przyjemność z grania/oglądania zerowa.
3
Trochę wydłużył mi się pobyt na basenie, ale patrząc na wynik i LR nic nie straciłem :D
0
@masterandservant Drafcik wygrany :D
1
Panowie, to się zdarza - to faktycznie jest możliwe. https://ibb.co/HT18Zgp
1
@Sau_Ron Pierzynka, gorąca herbatka, obiad w łóżku to moje klimaty naturalne po powrocie z uczelni/ pracy - to jest coś za co uwielbiam mrozy i zimę. Lato bardzo lubię, ale jednak do 30"C - powyżej to jest katorga
1
@Commandement Zdecydowanie, z większości kart można zrobić użytek.
1
@pt9 Dostosowuję formację i taktykę pod piłkarza, aby jak najwięcej z jego potencjału wydobyć.