Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wejściówka - punkt dla Tysona
Sylwetka - no zdecydowanie Deontay
Niech się teraz w walce rozstrzygnie,który lepszy :D
1
AC/DC, styl gladiatora - propsy za wejście
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakoś tak gdy człowiek wszedł już w to dorosłe życie, wie jak to jest robić na nocce i generalnie ma sporo obowiązków to dużo łatwiej jest wstać w środku nocy po 5 godzinach snu, żeby obejrzeć sobie galę boksu. Pamiętam, że jako łebek to często nawet jak już się udało to 15 minut i się zasypiało znowu :D
1
Fury - Wilder to jest idealne zobrazowanie rywalizacji podobnej do Messi - Ronaldo. Co z tego, że Fury (Messi) jest lepszy tak czysto boksersko (piłkarsko), skoro ten drugi ma wystarczająco zalet, żeby być w stanie się przeciwstawić temu pierwszemu. Nigdy, przenigdy nie przyszło by mi do głowy, żeby umniejszać tak wielkim jednostkom w sporcie - Ronaldo to jedyny gość, który stoi na tej samej półce co Messi, jest numerem dwa, ale niewiele mu brakuje. Porównywanie kogokolwiek z czasów ich gry do tej dwójki jest bezcelowe, można ich porównywać tylko z innymi największymi swoich czasów - Maradona, Pele, Cruyff. Co do Wildera to mam wątpliwości czy jest numerem 2 w wadze ciężkiej w boksie, ale dzisiejsza walka sporo na ten temat powie. Czekam niecierpliwie na walkę, a mój typ to Fury przez KO.
0
Tak oglądam sobie tę galę i przypomniała mi się totalnie randomowo walka Gołoty z Brewsterem. Nie wiem w jaki sposób zapamiętałem walkę, która miała miejsce gdy miałem 5 lat, ale pamiętam ją jakby była wczoraj. Brewster rzucił się na Andrew, aby skończyć to jak najszybciej i udało mu się w niecałą minutę go znokautować trzy razy i po walce.
1
Kownacki walczy przyjemnie dla postronnego widza, ale no topem w taki sposób zostać nie może. Wygląda gorzej niż przeciętny Kowalski - jest bardzo ulany, przy Finie komicznie wyglądał. No i totalny brak obrony, niestety tak się wagi ciężkiej nie zawojuje - Wilder by mu jedną walką boks z głowy wybił.
0
@Encore To jest nie do wygrania. Wygrana Adama w tej walce to coś w kategoriach cudu, obija go Fin jak worek treningowy.
0
Kownacki to w obronie jeszcze słabszy niż Ajtuj. Tylko w jego przypadku to niby ta garda jest, ale i tak większość ciosów dochodzi.
0
Jeżeli nie musiałbym rodziców odebrać z imprezy to już dawno bym spał. Załamka mnie bierze patrząc na ten mecz, z kim jak nie z San Marino oni mają pokazać, że potrafią grać piękną piłkę? Jakieś klepki z pierwszej piłki, pójście w drybling 1 na 1, cokolwiek...
1
@Breakdrowser Liczą się jeżeli nie nazywasz się Ronaldo. W jego przypadku tylko gole zespołom z TOP 10 :D
1
@JimMorrisonFCB 4 godziny spaceru nad zalewem i po lesie + 2 godziny na basenie. Generalnie sobota to dla mnie taki dzień z luźniejszą aktywnością fizyczną, bo w pozostałe dni siłownia/ treningi w klubie, a na weekendzie mecz :D
5
Lewandowski nawet San Marino nie potrafi strzelić, a niektórzy mu dają ZP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Po 6 godzinach spacerowania i pływania taki mecz jest idealny, żeby o 21 usnąć i wstać na luzaku o 3 rano :D
1
@ryzy21 Powiedział, że z szacunku dla rywala nie będzie podchodził do karnego :)
0
@Momals11 brąz na Euro taki, że odpadli w półfinale - z racji, że nie ma meczu o 3 miejsce to dwa zespoły otrzymują brązowe medale. A co do "Messi nie miał okazji zagrać przeciwko Andorze czy San Marino" - no Ronaldo na turniejach też nie bardzo, aż tak pod niego wszystkiego nie ustawiają.
2
@Deviler Rynek generalnie zepsuty jest, przecież 95k za Bruno w październiku to jest śmiech na sali. A przykładów dużo więcej :P
1
@Lokoo Był problem, bo niektóre karty z picków można było sprzedać. Jak naprawią problem to będzie rekompensata.
3
Haaland to chyba moja ulubiona karta w tegorocznym UT. Gość na napadzie jest nieprawdopodobny, ładuje jak opętany. Bilans w FC: 7-3, a jak u Was?
8
@Momals11 Haha, dopisałeś Messimu króla strzelców na CA 2016, gdzie Vargas zdobył 6 bramek a on 5. Z drugiej strony Ronaldo, gdy na Euro 2012 był jednym z 3 czy 4 najlepszych strzelców (mieli tyle samo bramek z Torresem i kimś tam jeszcze). Brawo, fajna manipulacja.
Edit: Portugalia zdobyła też brąz na Euro w 2012 ;)
0
@gumaz Bardzo chętnie jakiś zestaw bym wybrał, ale chyba muszę postawić tylko na herbatkę z cytryną :P
3
Wyjątkowo nie mogę się doczekać gali bokserskiej. Kownacki Helenius i Fury Wilder to coś czego nie można przegapić.
1
@Nazio87 Wolski idealny, Ćwiąkała to dla mnie "dwójka", gość od ciekawostek. Generalnie duet fajny, ale na normalny mecz nie do Fify, gdzie potrzeba dwóch "jedynek".
14
Komentarz Smokowskiego w Fifie jest dokładnie powodem, dla którego ja zrezygnowałem z chęci zostania komentatorem. Nie umiem oddawać emocji głosem, więc się za to nie biorę. Ten komentarz jest dramatyczny i tęsknię za Darkiem i jego antycypowaniem intencji rywala.
1
Śmiać mi się chce z Białych - jakby po wypożyczeniach zostawili Hakimiego i Theo to mieliby na bokach obrony dwóch gości TOP 3 na swoich pozycjach. A zamiast tego obu się pozbyli, z czego Hakimiego dlatego, że ZZ go nie lubił :D
7
Ikoniczna Fifa #9
Przepraszam za czterodniową przerwę, w weekend postaram się nadrobić zaległości. Testowałem w zeszłym tygodniu Larssona baby i miałem wrażenie, że jest to zupełnie inna karta niż jego mid. Dużo lepsze strzały, mocno stoi na nogach, strzela gole z głowy, lewej nogi, prawej nogi - no generalnie dokładnie to czego można oczekiwać. Z piłką porusza się przyjemnie, może nie jak Messi czy Neymar ale w tej grze nie trzeba dużo kiwać napastnikiem. Podania dosyć dobre, często się przyczepić. No i kolejnym plusem jest to, że to Heniek Larsson, jeden z najlepszych super rezerwowych w historii Barcelony. Nie przegrałem z nim w składzie żadnego meczu, głównie za sprawą jego wykończenia. Najlepsze z jakim do tej pory spotkałem się w tej grze i mogę serdecznie go polecić.
https://ibb.co/64LSc1j
@kryhaa @Rokita @grejtxkrzychu @FCBMati10 @MesQueUnClub96 @Commandement @FCBurza @ElPonczato
1. Larsson 86
2. Klose 89
3. Vieri 88
4. Inzaghi 87
5. Lineker 87
0
@Tuc Zawodnicy szybciej się obracają przy użyciu R1 jest to tak zwany "agile dribbling". A formacje to standardowo: 4231 41212 4222
1
Dzisiaj jestem za Włochami, Hiszpania nie gra tak pięknie jak kiedyś a wybory personalne Enrique są dla mnie bardzo dziwne.
6
@bartas97 Ten pomysł z 30 km/h w zabudowanym to tylko lewica na to mogła wpaść, zdziwię się jak jest inaczej
0
@Mbdf27 @AmigoBlancos