2

O, Riki Riki Puć

0

Piękna brameczka Depay'a, ale ta też ślicznej urody. Szkoda, że tak szybko stracili przewagę :(

1

Tak patrząc na nasze problemy w ataku to z Realu wziąłbym nawet Rodrygo. O Benzemie i Vinim to nie ma co mówić, bo to oczywiste że bardzo by nam pomogli.

0

Jak byłem młodszy to jakoś nie zwracałem uwagi na wadę wymowy. W sensie, słyszałem że coś jest nie tak, aczkolwiek nie przeszkadzało mi to. Teraz szczerze mówiąc wkurza mnie trochę komentarz Leszka Orłowskiego - ja zrezygnowałem z pomysłu zostania komentatorem, gdyż nie potrafię krzyczeć w taki sposób, żeby to brzmiało dobrze. Dlatego tym bardziej przeszkadza mi nieumiejętność wymowy "r".

0

@Bartas7VeB 11 straconych goli, ale sporo więcej strzelonych > 11 goli strzelonych mając sporo mniej straconych

1

@Coutinho007 No przede wszystkim Kane i Son łapali by się do składu niemal w każdym klubie. Romero to też bardzo dobry obrońca, a Ndombele jakby jakiś trener wziął się za niego solidnie, żeby zaczął pracować jak należy to też top pomocnik.

4

Myślałem, że Barcelona i United są słabe jak na swoje kadry. Ale Tottenham to faktycznie ma wyniki beznadziejne, a ich gra wygląda jakby walczyli o utrzymanie.

1

@Janiama Barcelona 5 - 1 Alaves

1

@dniel Najlepszy był Messi, do tego nie ma wątpliwości. Ale Ronaldo był do 2019 na tyle blisko, że szkoda czytać tych głupot, które tu niektórzy wygadują. Ostatnie dwa lata może już jest piłkarzem tylko od wykańczania, ale nadal jest w tym lepszy od 99,99% piłkarzy.

3

@Emhyr Sancho to jakby grał chociaż w 1/4 tak jak Werner to by była poprawa. Z Niemca się można śmiać, a raczej z jego skuteczności, ale on nie gra źle. No Anglik na razie dno i kilka metrów mułu.

0

@Comfortable_ O i już naczelny onanista do Messiego się pojawił. To pierwszy, witam :)

0

Chciałbym być taką kulą u nogi :) No ale tutaj już pisano o Mbappe, że przeszkadza drużynie więc co się dziwić.

2

@arasz1819 PSG top topów we Francji i mocny w Europie. Przychodzi Messi i z każdym miesiącem zjazd do przeciętności. Ale to przecież bez znaczenia. On ich ciągnie za uszy. Owszem, ale na dno. Dzisiaj strzeli farfocla i wraca do gry o Balona.

1

Kłopoty, kłopoty Manchesteru City

0

O skurczybyk, ale skończył

23

Czerwona kartka dla zawodnika rywali Realu? Jednego użytkownika tu będzie piekło w tylnej części ciała i będzie escandalo.

0

@Comfortable_ Patrzę na statystyki (inne niż G+A), widzę ocenę zawodnika to mogę się domyślać. Szczególnie w przypadku Messiego, który zazwyczaj dostaje 8,0+, a dzisiaj 6,6. Połączmy to z tym, że pewnie standardowo nie biegał za dużo (choć co do tego pewności nie mam) i co wychodzi? Średnie (słabe) spotkanie, tyle ode mnie.

0

@Comfortable_ A zgadza się, wolałem sobie w tym czasie popykać z @grejtxkrzychu w Fifkę, bo PSG mało mnie interesuje.
@QUNJ W drugą stronę też to działa, ale mniej jest tu fanboy'ów Lewego niż tych Messiego.

29

Ziomeczek jeden napisze, że Messi zagrał słabo (co jest prawdą), to się zaraz zrzuci banda z tekstami o Lewym w Pucharze. To się ludzie leczy u psychiatry, bo złego słowa nie można powiedzieć. Nie każdy się musi onanizować do Messiego, niektórzy potrafią powiedzieć gdy zagra słabo, że zagrał słabo - tyle.

0

@Rokita Konto z odblokowanym rynkiem samo w sobie kosztuje ze stówkę. Stawiam, że to mogłoby spokojnie za 700-800 pójść (a może i więcej)

0

@Bykunn Właśnie wiesz jaki jest problem - ja wiem, że jestem głupi i uparty jak osioł :P Ale dla mnie dwa tygodnie siedzenia w domu, wiedząc że mam obowiązki na studiach i w pracy to dramat.

2

Prawdopodobnie pękła mi kość w stopie, ale teraz iść do szpitala to się trzeba liczyć z tym, że zaraz się dostanie info o covidzie + kwarantanna. Ehhh, do czego ta pandemia doprowadziła, że człowiek nie wie co robić w takiej sytuacji.

21

@Djzordon Hahhahhahaa jest i pan escandalo na dobranoc

1

@nammah @Adi123456789 Dla mnie to jedni i drudzy. Jak widzę ciągle te "kampanie" na LR jednej i drugiej strony to wymiotować mi się chce.

4

@DonMatteo901 Trochę historii tej jednostce by nie zaszkodziło. Patrząc na to co się działo w średniowieczu i jakie tego skutki były na pewno by tak idiotycznego pytania nie zadał(a)

0

Jeśli faktycznie Xavi nas przejmie to ma u mnie totalnie czystą kartę. Ani go nie skreślam, ani też nie będę miał ogromnych nadziei, bo zdominował ligę arabską.
1. Mając takich piłkarzy jak Cazorla bądźmy szczerzy, nie jest to trudne biorąc pod uwagę, że piłka azjatycka nie jest tak intensywna jak europejska (a i tak Santi w ostatnim sezonie w Villarreal co najmniej dawał radę)
2. Piłka azjatycka nie jest tak udoskonalona pod każdym względem jak ta europejska. Dla nich takie granie mogło być nowością, tutaj raczej zespoły nie będą zaskoczone takim graniem.
To będzie zupełnie inna bajka i zobaczymy jak Xavi sobie poradzi. Powiem tak: nie wyobrażam sobie, żeby było gorzej. Choć z drugiej strony po Quique to samo mówiłem.

6

Ależ piękny poranek. Marzyłem po cichu o tym, ale nie wierzyłem że już o tej godzinie ta piękna informacja będzie.

0

Jeżeli Enrique był wf-istą to kim jest Koeman? Niedzielnym Januszem oglądającym mecz Polski z piwem w ręku?

0

> Szybki skrzydłowy
> Asensio
Wybierz jedno, na Eleven lubią takie bzdury gadać

6

@Pawel13sz Niech ten rudy już zamknie mordę, bo wkurza bardziej niż te wyniki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?