Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Dowiedział się Robercik, że z karnych się nie liczy to dla szumu to zrobił. Atencjusz jeden.
19
@messi @Suarez Chłopaki, głupia sprawa wyszła. Weźcie no na drugą połowę przyjedźcie i zagrajcie, bo z grupy nie wyjdziemy.
1
Lewandowski pudłuje karnego, a CR w tym czasie strzela gola.
#6ZP #KozakZMadery #GOAT
0
Od 30 minuty włączyłem nasz mecz i tylko jedna rzecz nasuwa mi się do głowy. "Boże mój miły, nie pozwól mi przetrzeźwieć"
0
@Cwaniak4 Takich było tylko kilku w historii, nic dziwnego.
0
Florek to kozacki prezes. Puścił bez większych skrupułów Ramosa i Varane'a - wszyscy pukali się w głowę, a tu jeden ciągle kontuzjowany, a drugi ma tylko drobne przerwy podczas których gra. Jakby u nas Bartomeu miał takiego nosa, a nie dawał kilkanaście milionów euro Umtitiemu to by było cudownie.
4
DDG
Zawód: Szczęsny
1
Odnośnie tej śmierci na Złotych Tarasach: Jak bezmyślnym, albo jak podłym człowiekiem trzeba być, żeby się zabić w miejscu publicznym? Już pomijając fakt, że samobójstwo to generalnie nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Jak już ktoś chce się zabić to po co robić to w miejscu, gdzie przebywa dużo ludzi? Przecież taki widok to jest trauma niesamowita, szczególnie dla młodych ludzi.
20
@DaPidejpi Nie rozumiem takiego podejścia. Przecież nie każdy kanar jest irytującym kozaczkiem. Czasem zdarzają się bardzo miłe osoby, praca jak praca.
0
@Barca1992 Mówić i obiecywać to bardzo lubią. Szczepionki miały być takie zbawienne. Teraz niby maja nie zamykać szkół, a jestem niemal pewien, że przed świętami będzie już nauka zdalna.
1
@kryhaa Kylian, w tym przypadku sama różnica ceny między nim a resztą sporo mówi.
1
Terrorysta z Rosario to cheatcode w Fifie 22. Jak ktoś potrafi grać w ogarnięty sposób, a nie luta do przodu czy kręcenie się w miejscu to druga najlepsza złota karta.
1
@VegetaPolska Morientesem już trochę pograłem. Specyficzny typ napastnika, mi się fajnie grało (szczególnie przy dobrym gameplay'u), ale wiem że nie każdemu siądzie. Nad Owenem się zastanowię.
5
Ikoniczna Fifa #1
Zacznijmy odliczanie od nowa, bo zaszły spore zmiany w serii. Wszystkie testy będą w FUT Champions (finałach lub eliminacjach) oraz DR (liga pierwsza, ew. elitarna) także myślę, że dość wysoki poziom. Na pierwszy ogień Davor Suker, który jest naprawdę genialny.
Tempo:
Szału nie ma, wiadomo czego nie urywa. Nie jest to jego główna zaleta, ale też ciężko na to patrzeć w kontekście wady. Jest po prostu dobrze, w zupełności wystarcza, żeby urwać się obrońcom.
8/0
Drybling:
Podobnie jak u góry, nie jest wyśmienicie, ale źle wcale. Potrafi minąć obrońców, sztuczki w jego wykonaniu są dosyć skuteczne. Nie potrafi się kręcić jak Garrincha czy Neymar, ale tak jak już napisałem - są inne sposoby, aby minąć obrońców.
8,5/10
Podania:
Przeciętne, nic godnego odnotowania.
7/10
Strzały:
No i tutaj mamy jego główną zaletę. Strzały siłowe, finezyjne, główki - wchodzi wszystko. Potrafi uderzyć z daleka, z pola karnego kończy niemal wszystko. Mały minus za to, że 4* słabszej nogi odczuwalne w taki sposób, że wydaje się bliżej do 3 niż do 5.
9,5/10
Fizyczność:
Nie taranuje obrońców, ale też nie odlatuje od byle kontaktu. Do główek wyskakuje fajnie, kondycja wystarcza na pełne 90 minut. No jest po prostu przyzwoicie.
7,5/10
Fun z gry: 8/10
Nie jest to typ karty, którą da się robić rajdy przez pół boiska. Raczej nie strzela też bramek ze skorpiona czy przewrotki. Aczkolwiek dla mnie był naprawdę przyjemną opcją.
Ogólna ocena: 9/10
https://ibb.co/z6Tc0tc
@kryhaa @grejtxkrzychu @MesQueUnClub96 @ElPonczato @FCBMati10 @FCBurza @Commandement @Rokita
0
@Marik1234 Eto'o i Cantona na razie poza budżetem, mam tylko milion. Ale na pewno prędzej czy później ich ogram :D
0
@Malkey95 To pierwsze? Nie
To drugie? Mało prawdopodobne, ale szanse są.
0
@Worny Conte nie pójdzie do Tottenhamu. Ten chytrus jako prezes + Conte to niemożliwe, Antonio lubi mieć pełnię władzy nad transferami.
0
@xVENUMx Bardzo niedawno, o co chodzi? :P
7
Znalazłem złoty środek co do swojej serii. Na tygodniu z reguły mam mało czasu na grę w Fifę, ale w weekendy FC gram regularnie. Na każdy weekend będę brał jedną ikonę po czym będę wstawiał krótkie recenzje. Będą one w trochę innej formie, ale też będę miał więcej do powiedzenia na temat karty, bo liczba meczów będzie wynosiła przynajmniej te 15. Dzisiaj wlatuje Suker, którym zagrałem FC. @FCBMati10 @kryhaa @MesQueUnClub96 @grejtxkrzychu @ElPonczato @Rokita @Commandement @FCBurza
4
Z jednej strony się cieszę, że zbliża się sezon skoków - konkursy PŚ w weekend to obowiązek dla mnie do oglądania i tylko mecze Barcy/Realu i jakieś hity są w stanie zmienić moje plany. Z drugiej mam przeczucie, że Granerud i Kobayashi całkowicie zdominują sezon i będą walczyć w swojej lidze, a reszta w tym Polacy będą tylko tłem dla nich.
1
Wyjątkowo postanowiłem pociągnąć w FC do 12 zwycięstw zamiast do 8 i no cóż... Robię to ostatni raz XD Jedyny plus to te 60k monet zamiast 35, reszta to syf totalny.
4
Mallorca to jakiś fenomen. Co tydzień jak patrzę na flashscore to prowadzą w końcówce meczu, a koniec końców remisują, a któryś z piłkarzy dostaje czerwoną. Mam wrażenie, że przynajmniej od trzech tygodni obserwuję to zjawisko.
0
@JohnnyBarca Pełna zgoda, wczoraj Gavi dał więcej ciasteczek niż Pedri w całym obecnym sezonie.
0
@Danny Gaucho Oby bliżej mu było do tego trzeciego (bo jego poziomu na pewno nie osiągnie) niż do tego drugiego.
1
@KrwawiaceoczyVEB Luis Rioja był King of the Match.
1
@tomek8756 Tak, jest to prawda. Nie pamiętam nazw tych wszystkich dialektów, ale mam kumpli z Manchesteru, Londynu i Liverpoolu - każdy mówi z trochę innym akcentem.
2
A za tydzień Balaidos, gdzie nawet dobrze funkcjonująca Barca regularnie gubiła punkty. Ciężkie tygodnie dla kibica Barcy :(
2
Generalnie z autobusami ciężko się gra (patrz na środowy mecz Realu). Ale no kurczę pieczone, udało się strzelić na 1:0 czyli najcięższa rzecz zrobiona i co? Gówno, jedna akcja, gdzie jeden rywal wszedł w naszą obronę jak Messi, drugi odegrał mu jak Ney/R10 i oto przepis na stratę punktów. Ale widać poprawę w grze i dlatego jestem wkurzony, bo za Koemana to już się bardziej śmiałem z tych niepowodzeń.
0
KOUUUUUCZINIOOOOOOOO
A jednak nie
0
Chętnie bym pomógł teraz Barcelonie, klub by mnie pewnie za piłkę i flaszkę wódki puścił, ale no niestety też mam kontuzję. Panowie może ktoś inny chętny?