Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teraz jeszcze połowa Leicester-Chelsea
Skoki
Liverpool Arsenal
Barcelona Espanyol
No cóż, takie dni lubię :D
2
Ale niesamowity zjazd zaliczył Wellinger. Ja wiem, że kontuzja tak długa wpływa na dyspozycję, ale choćby jego kolega z reprezentacji Leyhe, czy Peier wrócili z przytupem. Generalnie bardzo dziwne kwalifikacje, bo obecność w konkursie Ipcioglu czy Feldoreana kosztem Krafta czy Domena Prevca jest szokująca. A poza tym poza konkursem Zajc, Aalto, czy Murańka czyli skoczkowie z potencjałem spokojnie na regularne punktowanie w drugiej dziesiątce.
0
@dzefrej234 Nie próbowałem jeszcze nic, bo się zastanawiam czy nie ma obecnie jakichś problemów z Xbox Live. Poczekam parę godzin i ewentualnie wtedy spróbuję, dzięki.
0
Miał ktoś może taki problem? Próbuję włączyć Fifę na Xboxie, oczywiście jestem zalogowany na konto na którym ją kupiłem i wyskakuje mi "Osoba, która dokonała zakupu, musi się zalogować". Nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić.
1
@stone80 Jest dobra, ze świetną bym nie przesadzał, bo serwery mulą jak nigdy.
1
@draxidox Jeszcze nic, a tego wydarzenia nie widać jeszcze na horyzoncie :(
1
@MesQueUnClub_87 Z Januszami to nawiązanie było do ogólnych memów, dla mnie nic śmiesznego.
8
Można się śmiać z Januszy mówiących, że "Kiedyś to było", ale jak się patrzy na dzisiejszy świat to ehhh... Faktycznie kiedyś to było. Przecież ta obecna pseudo poprawność polityczna, cyrki ze szczepionkami to są jakieś jaja
2
@bartas97 Chyba wybrałbym gol Bale'a - chociaż ciężki wybór, bo tylko gola Leo nie biorę pod uwagę.
8
Unvaccinated Lives Matter. Mówimy "Nie" dyskryminacji osób niezaszczepionych.
8
@kazbychu Biorąc pod uwagę ostatnie oskarżenia i żądania Izraelu względem Polski mnie jakoś szczególnie niechęć do tego narodu nie dziwi.
0
@Guacamole Jak piłkarz jest dobry to da radę wszędzie. Wernera bym tutaj nie umieszczał, on gra dobrze tylko ze strzelaniem ma problem. Jeszcze się odblokuje, tego jestem pewien.
1
Komentarz usunięty
1
Apeluję do administracji o banowanie za marny trolling. A w razie gdyby się okazało, że niektórzy nie trollują to może jakiś test IQ, żeby wykazał chociaż IQ na poziomie 40.
19
@Djzordon No dzieli go wiele, bo w tym sezonie jest po prostu trzy klasy lepszy od Neymara XD I nikt mi nie wmówi, że jest inaczej - do najlepszej wersji NJR jeszcze mu trochę brakuje, ale chłopak jest w takim wieku, w którym jego starszy kolega dopiero przechodził do Europy. Patrząc na to jak się prowadzi to jeżeli nic mu nie palnie do łba w pewnym momencie to będzie po prostu lepszym piłkarzem niż Neymar na przestrzeni całej kariery.
1
Polska Polską, ale ciężej mi będzie zaakceptować ewentualny brak Urugwaju na MŚ. Super drużyna, a fakt że już nigdy na dużej imprezie nie zagraliby tacy piłkarze jak Suarez, Cavani, czy Godin przynajmniej dla mnie byłby bardzo smutny.
1
Prawda jest taka, że Polska Sousy jest tak słaba, że nawet Macedonia na Narodowym by nie była skazana na porażkę. Tak to chociaż nie będzie masowego rozczarowania, gdy odpadniemy z wyżej notowanym rywalem. A brak wejścia na Mundial ma też swoje plusy - Polacy nie obrzydzą oglądania całego Mundialu + wywalenie na zbity pysk tego fachowca za dychę.
0
Zobaczyłem tę bramkę dla Walii, no rodem wyjęta z Fify. Trzy odbitki do Jamesa, wylew dwóch obrońców i gol :P
0
@Transu96 Niektóre osoby są zainteresowane nimi. Człowiekowi, a szczególnie Polakowi wiecznie nic nie pasuje więc nie jestem w stanie stworzyć nic co każdemu podejdzie do gustu.
5
Ikoniczna Fifa #3
Wkurzony incydentem z reklamą zrobię to wyjątkowo w skróconej formie.
Na testach była karta Raula 88. Mogę powiedzieć, że był bardzo dobry, choć jego partner skradł całe show. Ale do niego też dzisiaj przejdę i to w detalicznym opisie, bo tam już był prawdziwy game changer.
Raul 88:
Tempo: 9/10
Drybling: 8,75/10
Strzały: 9,25/10
Fizyczność: 8/10
Podania: 8/10
Fun z gry: 8,25/10
Ogólna użyteczność: 9/10
Kluczowe cechy: Dobra kontrola piłki, świetne wykończenie, 4/4*
Bardzo uciążliwe wady: Brak
https://ibb.co/3fXHQt4
@grejtxkrzychu @Rokita @kryhaa @MesQueUnClub96 @FCBMati10 @FCBurza @ElPonczato @Commandement
1
Niech by szlag trafił te reklamy na stronie. Pisałem recenzję piłkarza z 15 minut po czym kliknąłem przypadkowo reklamę i wszystko się usunęło grrr.
1
@Ruchks Dzięki i wzajemnie! No kolano trochę ciężej uszkodzić, ale jak już się to zrobi to się ciągnie miesiącami więc poza zdrówkiem, dużo cierpliwości życzę!
0
Urazy stopy to największe obok pachwiny utrapienie. Zostałem kopnięty 3 tygodnie temu - nic wielkiego, stłuczenie i dość duży siniak. Po kilku dniach ustąpił ból, który towarzyszył mi nawet leżąc i mogłem zacząć normalnie chodzić po schodach, bo wcześniej trzeba było poruszać się tempem żółwia. A dopiero teraz ogólnie ból ustępuje, choć nadal nie czuję się gotowy, aby pójść na boisko - do tego myślę, że jeszcze 7-10 dni. Masakra, totalnie z niczego miesiąc wyjęty z aerobów więc mogłem sobie tylko siłowo poćwiczyć.
1
@Grzbiet Gdy Polski nie ma to w pierwszej kolejności kibicuję ciekawym drużynom - Afryka, Azja, Ameryka Północna. Argentyna jest mi bardzo obojętna, z mocnych reprezentacji najbliżej mi do Brazylii :)
19
Z plusów: Reprezentacja Polski w piłce nożnej nie spieprzy nam świąt kompromitując się w fazie grupowej MŚ 2022.
0
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało.
Poolskaaa Biało-Czerwoni...
1
@kuz Od naszej tak, napisałem to w kontekście porównania Włochy - Portugalia, niejednoznacznie to ująłem.
0
Włochy w barażach to fatalna informacja. O ile potrafię wyobrazić sobie Polskę eliminującą Portugalię, tak Włochów raczej nie przeskoczymy. I to nie kwestia tego, że uważam Włochy za mocniejszą ekipę, po prostu są świetnie zorganizowani, a Polakom wyjątkowo takie drużyny nie leżą.
2
@Firestone Milik generalnie jest bardzo dobrym piłkarzem. Pod względem rozgrywania czy techniki użytkowej to pokusiłbym się o stwierdzenie, że nie jest gorszy od Lewego. Tylko te kontuzje, skuteczność i wyjątkowo widoczny brak prawej nogi.
3
Jedno trzeba przyznać: Polscy napastnicy to jakiś fenomen pod względem gry głową. Lewandowski? Top na świecie w tym aspekcie
U Piątka to jeden z nielicznych atutów, Buksa, Milik i Świder też sporo ze swoich goli strzelili głową.