6

To jest niemożliwe, kwadratowy łeb XD

2

Niech ktoś sobie mówi co chce, ale nie zdzierżę stwierdzenia, że Casemiro jest lepszy od Busquetsa. Nigdy w życiu, bałwanek to wkurza mam wrażenie i kibiców Barcelony i Realu.

0

@tadzik447 Coś we mnie pękło widząc to.

0

@ricardo0705 Wiesz, ja generalnie nie jestem po żadnej ze stron. Wygrał Messi? Spoko, nie mam z tym problemu, cieszę się. Ale ten argument jest trochę inwalidą, no skoro wygrał CA i zdominował tam indywidualnie to dostał nagrodę najlepszego piłkarza turnieju.

1

Lewandowski - 0 ZP
Rasiak - 0 ZP
Lewandowski = Rasiak

1

@fart Jako olbrzymi fan Fify liczę, że kiedyś będę mógł nim pograć na wirtualnym boisku - raczej za krótki miał okres genialności, żeby zostać ikoną, ale może karta bohatera? Coś cudownego by było, pamiętam granie z ziomkami kilka lat w PESa 06 i to jakim był tam kocurem. A na samym boisku to w prime według mnie trochę słabsza wersja R9, ale to wciąż poziom osiągalny dla kilku napastników w całej historii.

16

@Djzordon Eh, jeszcze jeden raz ci coś wytłumaczę, ale to ostatni raz, bo są ludzie do których nie dociera nic. Vinicius jest teraz w takim wieku, w jakim Robinho do Europy przychodził. Zdążył się zaaklimatyzować, ewidentnie widać że głowę i zaangażowanie ma inną niż typowy Brazol, powiedziałabym że bliżej mu do CRa pod tym względem. Jak kontuzje go ominą to będzie to absolutny TOP, już jest crackiem, ale będzie jeszcze większym.

4

@Jacu327 Cała masa ich jest, Mario jest jednym z nielicznych, który swoje miejsce w historii i tak będzie miał. Dla mnie Anderson z United to wręcz niebywała historia, bo z takim talentem gość się stał po prostu słaby, nie zostawił nic godnego zapamiętania.

1

Liczyłem, że się skończy już ta debata na temat ZP, ale chyba z tydzień się to jeszcze nie zakończy.

6

Lewandowski 0 goli i 0 asyst na Copa America, a niektórzy się dziwią, że Balona nie dostał. Nawet mi Was nie żal, haha.

6

Tibo Kurła... Jak ja go kurde podziwiam. Można się zachwycać Viniciusem czy Benzemą, ale to on im ratuje najwięcej punktów.

5

No i cóż, Sevilla się nigdy nie zmienia. Laptop kolegi też nie

1

No cóż, to jest taka sytuacja, gdzie widać że do takiego Salaha młodemu jeszcze sporo brakuje XD

1

Z jednej strony trochę będzie piekło w tylnej części ciała jak Mbappe pójdzie do Realu. Ale La Rambla bez Escandalo? O taką LR nic nie robiłem, dawać tego Kyliana.

0

Kto walnął lepszą symulkę: Ocampos w polu karnym czy Vinicius, który dotknięty czubkiem palca upadł jak rażony piorunem?

7

Typowa Sevilla, to już nawet nie denerwuje tylko śmieszy XD

2

Sędzia w obie strony niechętnie daje kartki. Ocampos szarpie za koszulkę Ferlanda, żeby przerwać kontrę i też żółtej nie dostał. Sędzia prawdopodobnie ma taki koncept na mecz, żeby nie dawać żółtej kartki na początku, gdy faul nie jest na "pomarańczową".

1

Real ma jedną dziwną cechę w tym sezonie: albo grają koncert, albo męczą bułę gorzej niż my. Nie ma totalnie nic pomiędzy, dzisiaj kompletu punktów nie zdobędą i to jest już widać.

1

Niesamowite jest to, że personalnie podobne drużyny dzieli taka przepaść. Przewaga w okazjach, rożnych to wręcz nie do uwierzenia.

2

Tylko ja mam dziwne wrażenie, że Kraft jest bardzo popychany do przodu? Skoczkiem jest bardzo dobrym, ale to jak wiecznie dostaje największe rekompensaty to dla mnie jest śmieszne i mało wiarygodne.

0

Złota Piłka dla Tymka Puchacza, inaczej ta nagroda jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu

4

Ale petarda Laniska, będę zdziwiony jak dzisiaj nie wygra.

0

Ehhh odechciewa się tych skoków w tym sezonie oglądać. Stoch i Żyła skaczą w kratkę, a reszta albo uciuła z 5 punktów, albo nie.

18

@Djzordon Gościu naprawdę? No miałbyś chociaż tyle honoru, żeby po meczu gdzie gość z gwizdkiem zaszkodził przeciwnikowi dużo bardziej niż nam nie wstawiał tego syfu, bo aż wstyd.

0

@Krzysiek723 Nie zrozumiałeś, że chodzi o mecze za kadencji Xaviego? Ewidentnie zaznaczyłem, że chodzi o jego trzeci mecz.

0

Cieszą te 3 punkty, ale ten fart wiecznie trwał nie będzie. Albo ta obrona się otrząśnie, albo nie będzie dziwić, że przegramy mecz z Betisem czy Baskami 3/4:0, bo naprawdę to trzeci mecz i trzeci raz niesamowity fart, choć z Benficą to nie tylko my farta mieliśmy.

1

Jak to jest możliwe, że nic nie kreujemy, nie rzuciliśmy się do przodu, a i tak co chwilę mają groźną akcję?

0

Czy boki mnie stracona bramka? Tak
Ale bardziej boli mnie to, że przy 1:1 to Villarreal dalej prowadzi grę. Dużo czasu minie zanim wrócimy na szczyt.

0

Powiedziałbym, że ta gra za Xaviego przypomina trochę cholismo, ale jednak ta nasza obrona to jest parodia. To, że my nie tracimy goli to zdecydowanie więcej w tym szczęścia niż rozumu :P

0

Jak kiedyś będziemy zmuszeni zagrać duetem Lenglet-Eric to stawiam kupon za stówkę, że nie skończymy meczu w 11 i że rywal dostanie karnego :P Pieniądze leżą na ziemi, trzeba tylko czekać na taki mecz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?