0

Zostawienie free hita w FPL to gamechanger - teraz tylko, żeby się nie przejechać, bo mieć cały skład który zagra to jedno, ale żeby zapunktowali to drugie :P

27

Gdzieś mam tego Simmonsa, to nie jest materiał na wielkiego piłkarza. Ale choćby tutaj widać to dziadostwo PSG. Nie wiem jak ktokolwiek może bardziej lubić ten klub choćby od Realu. Jakbym chciał ich określić to bym wyłapał być może nawet perma.

38

@william_wallace Zawsze czułem się rodowitym iworyjczykiem. Wracam do domu.

0

Skoki w treningach Murańki i Wolnego można skwitować słowami Stacha Jonesa: "Wiedziałem, że tym to tydzień treningów nie wystarczy..." Reszty nie będę kończył, bo bym wyłapał bana, ale kto ma wiedzieć to wie :D

7

@Kusco15 W 2019 nie było szczepionki na covid. A jest różnica między innymi preparatami nad którymi pracowano latami, a tym czymś opracowanym w kilka miesięcy.

1

@PatrychoO Oj w Żabce może być problem, bo tam mały wybór generalnie piwa.

0

@PatrychoO Chyba jest, ale czemu chcesz to pić? To nie smakuje ani piwem, ani miodem - jedno z najgorszych piw miodowych jakie istnieje. Lepiej dopłacić trochę i kupić coś porządnego.

3

@doc Wielki Alexis od 4 lat bez formy na ratunek Barcelony. Uszczypnij mnie ktoś, bo to chyba koszmar a nie prawdziwe życie.

0

Tylko nie Aubameyang. Cavani, Alvarez, nawet Martin jak wróci z kontuzji. Totalne dno, wrak piłkarza i w dodatku gwiazdorek.

1

Wielki piłkarz, szkoda że nie udało mu się więcej meczów zagrać w naszych barwach. Nawet bez rytmu meczowego jest lepszy od każdego z naszych napastników o dwie klasy.

0

@Neutralny_94 Na papierze obrona wygląda solidnie, choć Kounde może już lekko odstawać. Ja gram w elitarnej, ale mam ten problem, że mój internet lubi wariować. Gdy cały weekend chodzi dobrze to w FC albo robię 12-3/4 i oddaję resztę, albo walczę o pierwszą rangę. A gdy działa gorzej to dobijam do 8 zwycięstw z 8-5/6 i oddaję resztę meczów, żeby się nie męczyć.

1

@Neutralny_94 A nic szczególnego nie mam, odłożyłem sobie większość kasy.
Cech mid
Hakimi Marquinhos za FC Pique showdown Mendy
Llorente Gravenberch RTTK
Antony LM Fekir RTTK Vinicius LM
Benzema flashback
Dosyć oklepany skład, ale gra się przyjemnie i można z każdym rywalizować.

6

Słynna kontuzja jak ta z którą Ronaldo się zmaga, gdy mu nie idzie?

3

Rysiu Puć jeszcze nigdy specjalnej karty w Fifie nie dostał. EA wiecie co robić, pograłbym sobie nim - może chociaż tam byłby dobry :P

1

@Survier Bez Pucia nie ma szans

11

@PenaldinhoGaucho Miałem już to komentować na serio, ale zobaczyłem kto to napisał. Pierwsza klasa trollingu na LR obok Wolanda i zbanowanego jegomościa

0

@MeS5i_99 Ja ostatnio zrobiłem test, żeby uniknąć kwarantanny myśląc, że jestem 100% zdrowy i wyszedł pozytywny. Także powodzenia, może Ty trafisz dobrze w loterii :)

1

@michal26 Ja przechodzę gorzej przeziębienie niż tego wirusa - teraz niby jestem chory, a na pełnej intensywności w domu trenuję. Mój tata jest też niezaszczepiony i jakieś tam objawy ma, ale sam mówi, że o wiele gorzej grypę przechodzi. Jakby nie robili takich cyrków z kwarantannami i podejmowaniem wszystkich środków, aby zachęcić ludzi do szczepienia to wszyscy byliby zdrowsi. Tak jak to wygląda od 2 lat to ludzie nie tylko chorują i umierają od wirusa, ale przyrost osób zmagających się z nadwagą lub otyłością, albo cierpiących na depresję jest bardzo duży. A o tym, że te dolegliwości to też nie są przelewki mówić nie muszę.

0

@Kz1234 Mimo wielu przeciwności i złego początku się udaje? Zarąbiście, w końcu napadzior z krwi i kości

3

@mokrychlopiec Tak mnie przeorała, że dzień przed uzyskaniem testu pozytywnego (na studiach dużo osób zachorowało i żeby uniknąć kwarantanny musiałem zrobić test) przez 2 godziny biegałem na hali na dużej intensywności nie czując zmęczenia. Oczywiście żadnych innych objawów, ale zakneblować zdrowego, silnego człowieka gównotestem można *śmiech*

2

Jak ktoś jest za PSG przez Messiego to nie wiem z czego radość :P Z Verrattim mecz 50/50, bez niego będzie wyraźny faworyt i to nie będzie klub szejków.

0

Takich klaunów jak w UEFA, to nawet w cyrku się nie zobaczy

1

Ajax Inter
Sporting Juventus
PSG United
Tutaj nie widzę wyraźnych faworytów - w reszcie meczów ciężko mi sobie wyobrazić niespodzianki.
Real, Liverpool, Bayern, City, Chelsea

0

Ups, mala wpadka XD

0

Czy jak domownik ma koronawirusa to można skrócić swoją kwarantannę negatywnym wynikiem testu?

2

W tym klubie ktoś się w końcu musi wziąć za przygotowanie fizyczne i siłownię. To nie przypadek, że większość naszych piłkarzy wygląda jak paralitycy i odstajemy od każdego dobrego klubu. Wystarczy spojrzeć jaka jest różnica w Realu, gdy pracował tam jakiś amator w zeszłym sezonie, a gdy wrócił Pintus - każdy tam chodzi jak robot. I jestem pewny, że piłkarze od których się sporo u nas oczekuje, tam by wyglądali jak trzeba - Dest czy FDJ nie zapomnieli nagle jak się gra w piłkę.

2

@GeneralXavi No może 2:5, może coś by wyciągnął ten nasz ręczniczek

1

@KrychaFCB Zależy co masz na myśli. Jeżeli ktoś mówi, że obecnie Real jest kilka półek wyżej to nie kwestia bycia chorągiewką, tylko to jest realne spojrzenie na obecną sytuację.

9

Modrić to faktycznie jakby jakąś amfę przyjął przed meczem. 36 latek, jest wszędzie i zawsze szybszy od rywala - coś niebywałego.

0

Jak Real ten mecz wygra, to ewentualna porażka w meczu z Sevillą będzie bolała ciut mniej. Tylko oni jeszcze będą trzymali się dosyć blisko. Jak Real utrzyma ten mecz, Sevilla wygra z Atleti, a my z Sevillą to nie wiem jaki kataklizm będzie musiał mieć miejsce, żeby Real przegrał ligę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?