Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Drodzy Fifacze z okazji świąt zdradzę Wam sekret jak wygrywać więcej. Wystarczy do tego +- 1m monet w zależności od platformy. Wśród ikon jest taka karta ŚN oceniona na 89. Jest to podstawowa wersja (baby) węgierskiego napastnika, legendy Realu Madryt. Nie no serio, mam wrażenie że jest jeszcze lepszy od Mbappe, mimo grubej sylwetki tańczy między obrońcami a każdy strzał to gol.
0
@Krzychu1010 Gdzieś za te pieniądze dostaniesz Xbox Series S - może wyjdzie stówka-dwie więcej, ale dużo lepszy interes niż konsola starej generacji.
1
Chyba pierwszy raz w życiu nie przytyję po Świętach, akurat gdy trochę by się przydało :P Dopiero odzyskuję powoli węch przez co bardzo dyskretnie to jedzonko czuję i po co się opychać do syta jak przyjemności żadnej. Mam nadzieję, że reszta LR bardziej skorzysta :D
2
@kejdzi Jak zostanę ojcem, to moje dziecko będzie mogło przekazać, że jakby nie kontuzje i lenistwo to jego stary byłby najlepszym piłkarzem w historii, lepszym od Messiego. Wesołych!
0
Kto według Was zasługuje na miano najlepszego piłkarza PL od czasów Henry'ego? Kto najbardziej wyróżniał się przez ten okres już niemal 15 lat. Chętnie poczytam Wasze opinie, bo samemu nie mogę się zdecydować, za dużo kandydatów.
3
@Pawel13sz Wątpliwości można mieć co do dwóch rzeczy: kto jest lepszy na przestrzeni całej kariery i kto jest lepszy pod względem aspektów z których rozliczany jest napastnik. Pod względem prime i ogólnych umiejętności piłkarskich to oczywistą rzeczą jest, że Suarez > Lewandowski
0
Czyżby Hazard znowu kontuzja?
7
Tibo Kurła - z tym gościem mielibyśmy z 10 punktów więcej
2
@Alustic Nie muszę, to był żart xd
0
Ale nudny ten mecz w drugiej połowie - już wolałem tego pajaca w żółtym wczoraj, bo chociaż coś się działo i człowiek się denerwował.
4
@barcelonaLM Statystycznie 66,(6)% na wygraną klubu z Londynu, a 33,(3)% na zespół z Liverpoolu.
3
Vamos! Czerwony Ramos!
0
Ale się wolny Hazard zrobił - jak juniora go wyprzedził obrońca
16
@Vebrol Chciałbym, żeby ktoś tak mi zmarnował karierę.
0
To nie jest pomyłka? To na pewno jest La Liga 2021/22? Ostatnio ten mecz Levante Valencia, a teraz to - w dwóch meczach więcej goli niż było przez całe pierwsze kolejki.
0
Gol ala Messi. Nikt mi się bardziej nie kojarzy z takimi zawijkami, tylko Leoś z drugiej strony pola karnego.
0
@Moderacja jak Wy mnie zaimponowaliście tym prezentem na święta... Wesołych świąt moderacji i wszystkim użytkownikom!
2
@xVENUMx Escandalo!
1
Ocampos chyba przebił Albę w byciu żałosnym. Ale symulka, dno.
11
Liczba bezużytecznych zawodników o nazwisku de Jong na boisku musi się zgadzać
6
Od 10 minut to wygląda jak osiedlowe kopanie między dwoma gangami, a sędzia jakby był członkiem jednego z nich. Tego się nie da oglądać, a ten pajac w żółtym potęguje to uczucie.
2
O ch.. chodzi temu sędziemu?
1
No i się wkurzyli chłopaki z Sevilli i opracowali plan B: ciul w wynik, połamać rywali. Jak sędzia ich jakąś kartką nie uspokoi to zaraz serio coś się stanie.
9
Albie to szkoda, że nie walnął mocniej. Żaden piłkarz w Barcelonie nie irytuje mnie bardziej - marny cwaniaczek, symulant i prowokator. No ale powinno grać się łatwiej, choć nie lubię w takim stylu.
21
Busquets ma za jasną karnację i za mało pączkowatą twarz. Jakby chociaż miał 14 na plecach to by kartki nie dostał.
0
@Djzordon Czekamy z niecierpliwością aż w końcu to zrobisz
9
@MesQueUnClub96 Lewuß
1
@Worny Klub-mem XD
1
@blodziakk Wiesz, publicznie nie powie czegoś co mogłoby podgrzać atmosferę. Karim to za dobry piłkarz, żeby nie widział wczoraj Jovicia stojącego na 7 metrze czekającego, żeby tylko wbić piłkę. Moim zdaniem to było celowe zagranie z jego strony, żeby konkurent (który i tak jest bez szans) przypadkiem nie strzelił zwycięskiej bramki
2
Tak porównując starszyznę Realu i Barcelony to piłkarsko wiadomo, że Modrić i Benzema dają więcej drużynie niż Pique czy Busquets. Ale nie odnosicie wrażenia, że o ile Luka to profesjonalista w każdym detalu i dobry przykład dla młodych, tak Karim ma wybujałe ego i mentalnie źle wpływa na drużynę? Ta akcja z Mendym i Viniciusem w zeszłym sezonie, a we wczorajszym meczu ewidentnie ego mu nie pozwoliło wyłożyć patelni Joviciowi, aby ten sobie strzelił. Ja szczerze mówiąc wolę mieć ten gorszy sezon, ale widzieć jak chłopaki czują ten luz, bo starszyzna mimo iż motorycznie odstaje, jest dla nich dobrym wzorcem.