Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawaj Iga, chociaż jednego gema jeszcze. Keys ugrała 4, więc jak ugrasz piątego to będziesz na "wirtualnym podium".
2
@Survier Nie no stary, o czym Ty gadasz. Dembele może leżeć 3/4 sezonu w szpitalu a i tak wykręci lepsze liczby. Pod względem umiejętności piłkarskich jest przepaść, mimo iż Dembele też nie jest ani kilerem ani mózgiem.
0
@michal26 Jak się przejedzie po LR to jest kilka kwiatków z mocno nieprzychylnymi komentarzami.
@FCB24 Pod tym względem i tak jest lepiej niż było, to jest problem większości sportowców. Ludzi, którzy mieli olbrzymie umiejętności, ale nie wspięli się na sam szczyt przez głowę jest całe mnóstwo.
6
A co do Igi: nie rozumiem totalnie obrażania jej. Półfinał AO to duży sukces, a finał i tak jest nie do wygrania. Barty jest po prostu poza zasięgiem wszystkich na tym turnieju. Ma 20 lat, dużo czasu jeszcze żeby się poprawić a naprawdę, półfinał jednego z czterech najważniejszych turniejów to nie jest coś co osiąga każdy tenisista.
2
Adama przypomina tego gościa ze szkoły, który jeździ na zawody w nogę tylko dlatego, że osiąga sukcesy w bieganiu. Pod względem inteligencji boiskowej jest upośledzony, a pod względem strzelania to brak mi określenia, bo przeciętny chłopak w b klasie ma lepszy strzał.
2
Kolejny karny, do którego nie jestem przekonany.
Edit: I słusznie, symulka jak nie wiem
6
Jak pierwszy raz w tym sezonie naprawdę miała miejsce skandaliczna decyzja sędziego na korzyść Realu, to gość się tym zajmujący jest na banicji :P
2
Bardzo dziwny karny, sędziowie angielscy też są dziwni jak nie wiem.
0
Obejrzałem 10 minut meczu Realu i wróciłem do Premier League. Od jakiegoś czasu, gra Realu jest tak nudna, że Simeone czy inny Alegri by się tego nie powstydził.
22
@norbi77 Dwa pajace się dobrały. Nie wiem czy oni są tak głupi (Najman na pewno) czy co z nimi jest nie tak, ale już wymiotować się od tego chce.
0
W nosie z Atleti, oby jutro Alaves nie okazało się być kolejną Granadą :D Przypominam, że już nam 2 punkty urwali na Camp Nou :(
2
Levante spada, Barcelona bije się o TOP 4, Real wydaje się swobodnie zmierza po mistrza. Jedynie Betis kurczę cieszy, ale dość przykry sezon dla kibica Barcy i dobrej piłki.
0
Fifa to najbardziej idiotyczna gra jaka istnieje. Z jednego meczu:
- Komentarz: (W centrum uwagi: Ronaldinho 94) - no to zawodnik jak legendarny Gerd Muller. Niekoniecznie efektowny, ale do bólu skuteczny w polu karnym rywala.
- Sędziowanie: Wybiegam sam na sam, gość mnie na 20 metrze wycina wślizgiem od tyłu w nogi - faul sam w sobie na czerwoną + przerwanie sam na sam więc też z automatu czerwona. Efekt? Żółta kartka
Chyba nie dożyjemy dopracowanej gry przez tych osłów z Kanady.
2
@Mns21 Znowu kontuzja? Trochę szklany się kurczę robi
2
No jak mówię, że Algieria jest faworytem PNA to mam rację. Zawsze wiedziałem, że jestem nieomylny.
1
@Coutinho007 Chociaż się wyśpię dzięki jednym i drugim. Muszę wstać o 5:30, a zaraz po meczu się położę spać bo już usypiam od tego widowiska.
0
Nie no proszę, bez takich głupich karnych
6
@mrlogic90 Nie obchodzi mnie czy płaczą czy są z tego powodu szczęśliwi. Jestem kibicem piłki nożnej i wyrażam swoją opinię, że lepiej ogląda mi się drużyny grające ciekawą, unikalną piłkę. Ich jest bardzo prosta, nudna do oglądania, ale do bólu skuteczna.
10
Nudny ten Real - nie będę mówił, że są słabi ale nie robią wrażenia. Nie da się wszystkich meczów od A do Z dominować, ale taki Bayern z 2020, Barcelona 2015 czy choćby Real 2014 to drużyny, które po prostu były ewidentnie najlepsze na świecie. Real jest zwyczajnie najlepszy w słabej Hiszpanii.
15
Oficjalnie: Stoch, Kubacki, Żyła, Hula, Wąsek w kadrze Polski na Igrzyska Olimpijskie
2
Lindvik forma mutant, dla mnie obok Ryoyu kandydat numer jeden do złota na IO.
4
@Krychaaa10 Ja bym postawił na C, ale no nie jestem jakimś niemądrym Bułgarem więc wiem.
4
@DaPidejpi No zdecydowanie bardziej wiarygodny rywal - przede wszystkim Baskowie to charakter i nieustępliwość. Z Atleti to na 90% jedyna wątpliwość by była taka jak wysoko Real wygra.
5
Gimenez pomylił chyba sporty. Dla mnie takie wejście to 5 meczów zawieszenia, bo zagranie godne ćwierćinteligenta.
9
@dawid16dkk Wiem, że zaraz przyjdzie jeden z tutejszych wielce oświeconych, ale szczepienie się w wieku poniżej 30 lat nie cierpiąc na żadne inne choroby jest niekorzystne dla organizmu. Dużo więcej może być z tego szkody niż pożytku, bo szansa na powikłania po szczepionce są większe niż na ciężki przebieg Covida.
15
@Michu94 Potrójną porcję poproszę. Piękny byłby to Hattrick.
2
@MarFan Dwie rzeczy:
1. Futbol jest grą błędów. Zdecydowana większość bramek jest skutkiem większych lub mniejszych błędów. My wczoraj strzeliliśmy dwa gole po błędach Militao.
2. Real również ma ustawioną przyszłość. Militao, Mendy, Valverde, Camavinga, Vinicius, Rodrygo - to wszyscy są piłkarze, którzy już stanowią o sile Realu. Dodatkowo piłkarze tacy jak Blanco, Arribas, Peter, Miguel w każdej chwili się mogą przebić do pierwszego składu. Jeżeli Mbappe do nich dojdzie to będzie to kolejny młody zawodnik prezentujący genialny poziom już teraz.
1
@arasz1819 Nie rozumiem tej logiki z graniem 20 lat dłużej w piłkę. Czyli co, jako młodzi zawodnicy z zasady jesteśmy słabsi i mniej pożyteczni dla zespołu? W większości czy to na profesjonalnym, czy na amatorskim poziomie to raczej młodzi sadzają starych na ławce, bo są w stanie dać więcej. A Dest jest po prostu słaby i dlatego Alves choć ma już wiele niedociągnięć jest lepszy.
1
@analitykTaktyki W tym meczu było widać perspektywy na wygranie tego meczu :D Co prawda z Realem, który zagrał jeden ze swoich gorszych meczów, ale zawsze to progres.
3
@TylkoBarca7273 To tak na serio? Przecież tych przypadków nie można porównywać. Jeden jest profesjonalistą, drugi się spóźnia na treningi i jest więcej różnych z nim akcji. Jeden nie odnosi w ogóle kontuzji, drugi spędził na L4 80% swojego pobytu w klubie. No i przede wszystkim: Brazylijczyk jest młodszy i za każdym razem pokazuje jak bardzo utożsamia się z Realem, nie myśli o kasie gdy jest jednym z najmniej zarabiających piłkarzy w klubie. Dzbanbele jest totalnie spalony i niech się wynosi stąd jak najszybciej.