Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Araujo mega mi przypomina VVD - jaka jest różnica w wynikach Liverpoolu z nim i bez niego każdy widział, każdy wie. Piękny Urugwajczyk powinien być nie do ruszenia.
0
Alexis zepsuł Interowi szanse na awans... Szkoda
0
Ale ostry faul Alexisa na Thiago - dobrze, że nic się nie stało, ale aż człowieka zabolało
1
Fajnie Salzburg grał 100 minut w dwumeczu. Potem zostali rozjechani przez bawarski walec.
5
Salzburg nadal ma szansę. Jest 0:0, bo karne i na pustaka Lewego i Ronaldo się nie liczą - podstawowa zasada futbolu
2
@Miracle_aligner Cóż, napisałem o ludziach LEGALNIE będących w Europie. Jeżeli ktoś przyjechał tutaj studiować/na wakacje/ do pracy to na pewno ma niezbędne dokumenty i taka osoba nie jest zagrożeniem dla nikogo. I wtedy mam gdzieś czy jest biała, czarna, żółta, fioletowa czy zielona. Ale jeżeli ktoś nie ma żadnych dokumentów, mówi wyłącznie w jakimś języku niezrozumiałym to pognać takie coś jak najdalej. Tacy mogą być niebezpieczni, w szczególności dla kobiet. Nie mówię, że każdy jest zły, ale po co ryzykować?
4
@MesQueUnClub96 Stary no, spuchło po prostu kolano i jest optycznie większe - normalna sprawa xd
35
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
51
@Azacca Niech to sprawdzają w jakiś sposób. Studenci z Indii czy tego podobni nie są problemem, ale jakieś złamasy które kilka miesięcy temu próbowali wejść od strony Białorusi to wygnać to dziadostwo jak najdalej.
0
Wiem, że nie jest to teraz jakieś bardzo istotne, ale orientuje się ktoś co teraz z tymi barażami? Czy Polska automatycznie w finale czy będą grali z kolejną drużyną z grupy z Rosji?
5
Cieszy ta gra jak nie wiem, szkoda że gramy w Lidze Europy, a nie Lidze Mistrzów, bo z taką grą pierwszy raz od dawna bym widział realne szanse na tytuł. Może przesadzam i dwumecz z Liverpoolem czy City by spowodował, że czar by prysnął, ale no kurczę to się naprawdę super ogląda.
0
O i Dzbanuszek z bramką - no jak wszystko idzie to idzie, aż miło patrzeć :)
3
oLaboga cóż za niesamowicie irytujący komentarz. Tak jak sędziów czasem degradują lub zawieszają, tak tego dzbana też powinni zawiesić za niekompetencję i stronniczość.
1
Auba kolejny gol :)
1
@Mr8lack Ja pierdykam, ale fail. Nie wiem o czym ja myślałem, urugwajskiego oczywiście.
0
Trębacz raz za razem odbija się od Wielkiego Muru Meksykańskiego
1
Gavi od razu wziął się do roboty i puścił sondę za piłką kopniętą przez Kępę :P
0
Jorginho nie trafia
Edit: :(
2
@Kgorecki2500 i cyk zaraz wygrają Mundial samymi walkowerami. Fifa będzie dumna wtedy :)
3
Ale bym się śmiał jakby teraz Liverpool walnął XD
1
@Janiama Barcelona 3 2 Athletic. Liczę na fajny mecz zwieńczony 3 punktami :)
1
@macio_944 Jest Adama, jest impreza
5
Chelsea Liverpool - dawno nie widziałem meczu, gdzie tyle sytuacji jest marnowanych. I to przez piłkarzy klasy światowej.
17
Jeszcze jedno: ta wojna pokazała mi, że Konfederacja nie jest najlepszą opcją nawet w naszym bagnie politycznym. Parę lat temu to na partię Korwina patrzyłem jak na coś idealnego - no młody, głupi byłem, zdarza się. Przez ostatnie 2-3 lata tak podświadomie nie brałem bardzo do siebie głupot, które wygadywali szczególnie Korwin z Braunem i mimo, że w kilku aspektach się nie zgadzałem to uważałem ich za najmniejsze zło. No ale ostatnie dni to taki impuls, że albo na najbliższych wyborach oddam głos nieważny, albo zagłosuję na KO. Choć nie powiem, bo akurat partia rządząca na jakiś plus zasługuje w ostatnich dniach, dobrze podchodzą do sprawy na wschodzie. Ale no zaraz wrócimy do "normalności" także ode mnie głos im nie grozi.
1
@Joint21 Mi też się to marzy, ale prawda jest taka, że w Rosji ład i porządek nawet jeżeli zapanuje to nie na długi okres czasu. Tam świry dochodzą do władzy regularnie, bardzo często po drodze eliminując innych.
8
Od czwartku codziennie mam coraz optymistyczniejsze wizje skutków tej wojny. To co do tej pory robi Zelensky i cały naród ukraiński to czapki z głów, a i podejście do tematu innych ludzi jest prawidłowe. Dywersje między innymi ze strony Anonymous, sankcje i wsparcie sprzętowe - są nadzieje na to, że skończy się lepiej niż zapowiadało. Nie powiem, że skończy się to dobrze, bo śmierć każdego człowieka to tragedia, a tych ludzi ginie więcej no ale...
1
Jak to jest, że oglądam ten Real jest 0-0, zmęczony ich grą zamknąłem oczy na 5 minut. Otwieram oczy i co? Oczywiście prowadzą 0-1, następnym razem nie przysnę go może się uda im stracić punkty.
2
Staram się oglądać mecze Realu i Barcelony w każdej ilości. I będąc szczerym to zdziwiłbym się jakbyśmy na ten moment z nimi przegrali El Clasico. We wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu (choć tu już się zaczął spadek) patrzyłem na Real z przyjemnością (lubię dobre mecze oglądać) i gdzieś tam po cichu liczyłem na stratę punktów, ale jakoś bardzo w to nie wierzyłem. Ostatnio role się odwróciły - nasze mecze to przyjemność dla oka, a przy meczach Realu zasypiam - oni teraz grają gorzej niż my za Koemana.
5
@Emhyr Zamienił Kroosa na Modricia a Modricia na Kroosa już się nie czepiaj :)
2
@BART97 Kurde, zagiął mnie :(