Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blodziakk No jak patrzę jak ostatnio gra Real, a on mimo wszystko żadnych wniosków nie wyciąga tylko katuje jedno i to samo to odnoszę wrażenie, że ta liga jest otwarta dużo bardziej niż się wydaje. Wszystkie jego drużyny grają wielką kupę na wiosnę i tutaj chyba nie będzie wyjątku.
1
Dzisiaj ten wiatr to jest już jakaś przesada. Dwa drzewa na podwórku powalone, droga parę km dalej nieprzejezdna, bo drzewo leży na drodze, prądu ciągle nie ma, nawet internet w telefonie dość słabo działa. Wiosno nadejdź, tęsknię niemiłosiernie.
1
Komentarz usunięty
1
@P33ck Dzięki wielkie, daj znać jak tam poszło :D
@VamosRakieta Całkowita zgoda, większość meczów jest cudna do oglądania i potrafi trzymać w napięciu. Piłka ma to do siebie, że raczej większość meczów jest nudna chyba że akurat gra ulubiona drużyna. I dzięki również :D
@dniel Na zwykłej, lepiej się od razu uczyć na tarczy na której się gra normalnie :) Średnią to zaraz sobie będę rzucał z liczeniem dokładnym to dam znać.
@damianex10 Gerwyn wczoraj całkowicie pozamiatał, nie do pokonania był :)
4
Dzień 1 trenowania Darta. Już dzisiaj dotarło do mnie jak ciężko jest kończyć Lega. Naprawdę, żeby punktować dość przyzwoicie nie trzeba nie wiadomo ile treningu i umiejętności. Wiadomo, że 180 to wyższa szkoła jazdy, ale te 100 dla amatora nie jest tak dużym wyzwaniem (w domowych warunkach, bo jak wchodzi stres to wiadomo że wtedy jest inaczej). Ale to kończenie na podwójnych to nawet w domowych warunkach jest niewiarygodnie ciężkie, a jak dochodzi do tego stres to musi być jakaś masakra. O ile topa jestem w stanie rzucić w 5-6 lotkach (czasem szybciej), tak inne to jest po prostu śmiech na sali. No cóż czeka mnie cała masa zabawy, bo planuję się doprowadzić do poziomu, żeby chociaż na barowych turniejach się wyróżniać :D
0
Kurde dawno tak śmiesznie mi się meczu nie oglądało. Wypiłem sobie pierwsze od półtora roku piwko (przez ten czas w ogóle nie tykałem alko) a w międzyczasie zupełnie zmieniłem styl życia i sylwetkę. Weszła mi taka faza, że i tak oglądam meczyk z przyjemnością - fajnie jakby chłopaki odrobili, ale jak nie to trudno, to nie priorytet. Brawa dla Piotrka za bramkę - to zawsze będzie pozytywny akcent :)
3
@Sau_Ron Jeżeli chodzi tylko o grę w obronie to Maldini bezkonkurencyjnie z tej trójki. Beckenbauer, Baresi i Maldini TOP 3.
1
Liga Mistrzów dzień numer 2. Real Madryt nadal z olbrzymią przewagą w klasyfikacji najgorszej drużyny - prawdopodobnie tego nie oddadzą do końca.
2
O jebaniutki - po tym meczu chyba nie ma wątpliwości kto jest numerem 1 w PSG
3
Znając życie na rewanż wróci Ramos. W jakiejś akcji odetnie mu prąd, usłyszy w swojej głowie "Hala Madrid" i w taki sposób Real przejdzie dalej :P
0
Real nawet nie próbuje kontratakować, Bordalas by się tej taktyki nie powstydził
0
@Firestone Neymar mu nie da strzelić teraz
albo i dał:P
2
Neymar wchodzi - broń obusieczna, jestem teraz niemal pewien że 0-0 się nie skończy
0
XDDDD No nie powiem, że zdziwiony jestem
0
Takie granie takiej drużynie nie przystoi. Real wygląda jak Real ale jakiś Zaragoza czy Oviedo.
3
CKM chyba coraz słabsze. Są jeszcze przebłyski, ale to nie przypadek że w zeszłym roku Kante ich totalnie zjadł, a teraz to samo robi Verratti.
8
@Dankhog To, że Verratti > Modrić jest dyskusyjne, ale do obrony. Ale serio Donnaruma niby lepszy od Courtois? Nigdy w życiu
6
Co do dzisiejszego meczu to lepszy ten wróg "swój", z historią i którego dobrze znamy :D Ten projekt szejkowski to tylko do kosza także dzisiaj za Realem :)
8
Kur** Lindvik no serio?
0
Chociaż somsiady też chyba medalu nie będą dzisiaj miały :)
1
Jak nikt już nic nie zepsuje to może jakimś cudem uda się wywalczyć brąz. Słoweńcy i Norwegowie poza zasięgiem.
0
@Aqualitek To jak to jest, że na normalnej skoczni cała czołówka spadała na 90-98 metr, a wszedł Kobayashi i w zasadzie pierwszym skokiem wygrał sobie złoto? Skakał w tych samych warunkach, a wylądował pod rozmiar skoczni
2
@michal26 Krzywo z progu wyszedł, a nie podmuch dostał
3
@FlaizioPL Jak ktoś jest dobry to da radę. No Piotruś skacze słabo na dużej skoczni i wyszło - żadne szczęście czy jego brak
2
W tym roku Luuk naszym najlepszym strzelcem, a ostatnie dwa mecze to show Adamy. Dwa najbardziej wyszydzane transfery - a na Ferrana i Garcię nie da się patrzeć. O ironio losu.
1
Ferran... Mój Boże
0
Eric jest dramatyczny, wolny i go ustawia RDT jak mu się podoba
3
XDDDD No w końcu i my strzeliliśmy totalnego farfocla.
3
Nie wygląda to tak dobrze jak w meczu z Atletico. Rywale wyglądają na lepiej zorganizowaną drużynę, ale to co się rzuca w oczy przede wszystkim to zdecydowanie mniejsza intensywność z naszej strony. Bierność przy golu to kryminał, Pedri i Busi nie zrobili nic aby temu zapobiec. Ten drugi zresztą widać, że nie nadąża ale to akurat żadna nowość. W jego miejsce niech wejdzie Dembele, cofnąć De Jonga na pivota, Gaviego do pomocy, a Ousmane niech tam śmiga. Koło 60 minuty Auba za Ferrana i jazda z Papużkami.
3
No najlepszemu technikowi rywala nie zostawia się pięciu metrów wolnej przestrzeni na 17 metrze. Bura w szatni za tę bramkę się należy.