0

To co mogę powiedzieć na pewno to, że Bilbao nie spuchnie. Z odpowiednim przygotowaniem, dietą to nie problem wytrzymać dla zawodowców 90 minut na wysokich obrotach.

6

Duża część La Rambli wychwala Bilbao i nabija się z Realu? No cóż, prawdopodobieństwo na obecność prześcieradeł w półfinale zwiększa się.

1

Maszyna wygrywa z Pricem :o Nie spodziewałem się tego zupełnie.

0

@taris Uważam, że prędzej Żyła - jest bardziej nieobliczalny. Ale szanse są bardzo mierne.

1

@MesQueUnClub96 Stefanek ze złotem, oj tak to byłaby nieprawdopodobna historia.

1

Takie podium w konkursie nierealne, ale biorę w ciemno. Stocha uwielbiam, a Cene i Fettner to ciekawi skoczkowie do których nic nie mam. Byle nie było żadnego podopiecznego konfidenta na podium :)

2

@Striker Jeżeli nic się nie zmieni to na YT jest holenderski kanał viaplay i tam za darmo są meczyki :)

1

@MesQueUnClub96 Oj, no tak - zapomniałem zupełnie o tym nowym formacie PL. Ale to tym lepiej, bo mecz raczej będzie szarpany, brzydki, a darcik zawsze jest piękny :D

2

Ależ dzisiaj piękny sportowy wieczór. Od 20 do 22:? dart, a potem druga połowa Bilbao Real. Takie czwartki lubię, szczególnie że wcześniej samemu idę trochę pograć w piłkę :D

0

@lukaszbarca15 Zgadza się, mój błąd :D

2

Fajnie wstać i zobaczyć, że Urugwaj wygrał i reszta wyników pozytywnie :) Ekwador też raczej już jest pewny udziału w Mistrzostwach, więc o 2 miejsca dające awans (lub baraże, ale no raczej drużyna z Ameryki Południowej będzie mocnym faworytem) walczą Urugwaj, Kolumbia i Peru. Nie wyobrażam sobie Mundialu bez tej rewelacyjnej reprezentacji, gdzie przez ostatnią dekadę zawsze fajnie się oglądało Suareza i spółkę na imprezie czterolecia. Lubię też i Peru i Kolumbię, ale chyba wolę tych drugich. Wydają się większym zagrożeniem dla najmocniejszych, a im wyższy poziom tym lepiej :)

0

@Danielao @Luciano99 Wyszły wyzwania do rozegrania 10/25/50/75 meczów w DR/SB o nagrody. Z racji, że trzeba po prostu zagrać to tak robią.

0

RIP normalne granie w division rivals. Nawet w elitarnej każdy sobie wchodzi do meczu i zakłada gumkę recepturkę na analog byleby mieć mecz rozegrany.

1

@Kamyk37 Jest w TOP 4 - nie było wyboru. Smith i Clayton po takim zeszłym roku to obowiązek, Cullen jako zwycięzca Masters. Jedyny podważalny element to Gary, ale myślę że nikt nie będzie narzekał, że akurat on dostał miejsce :)

17

Długo myślałem co z tymi skoczkami. Początkowo uznałem, że to kwestia wiatru, ale chyba nie doceniłem geniuszu Dolezala, Tajnera, Małysza i reszty ekipy. Po głębszej analizie to wszystko się łączy i ma ręce i nogi. Większość naszych skoczków miała wymuszone przerwy, więc ich dyspozycja nie była do końca jasna. W związku z tym, w piątek Dolezal kazał im skakać najlepiej jak potrafią no i efekty były jakie były. Ale w związku z tym, że Puchar Świata i tak jest już nieistotny, a nie można głupim weekendem w Willingen zniweczyć kilku miesięcy pracy to w sobotę dali cynk Horngacherowi, żeby ten zgłosił jakieś nieprawidłowości w sprzęcie. Dzięki temu sprytnemu zabiegowi, każdy myśli że te rewelacyjne wyniki w piątek to tylko zasługa nieprawidłowego sprzętu i wracamy do statusu quo. Nasi skoczkowie oczywiście są wtajemniczeni w plan i w sobotę skakali na 50%, podczas gdy w niedzielę tylko na 40%. W ten sposób wszystkim się wydaje, że Polacy są słabi i nic nie osiągną na igrzyskach. Kursy u bukmacherów będą niebywale wysokie, ale tutaj wkracza geniusz życiowy PZN, który pozwoli im zbić majątek obstawiając medale dla naszych. Pieniądze zostają zainwestowane w polskie narciarstwo i w ten sposób stajemy się światowym hegemonem w sportach zimowych.
A teraz idę spać, dobranoc.

1

@HighestInTheRoom Kadra świetna, ale wyników nie ma

1

@MesQueUnClub96 Bardzo niespodziewane zestawienie. Tym bardziej, że obaj dość pewnie pokonywali swoich rywali - Clayton, Smith, de Sousa, Gary. Kto dla Ciebie jest faworytem? Dla mnie chyba mimo wszystko Cullen.

1

@cinero1996 W piątek były dość równe warunki. Od wczoraj wiatr wieje bardzo różnie - jednemu powieje na całej długości 2 metry pod narty, a drugiego przyciśnie do buli po wyjściu z progu. Nie ma co oceniać po tym weekendzie, piątek pokazał, że stać ich na dobre skoki i weryfikacja przyjdzie na IO.

22

Skoki w ostatnich latach to cyrk. Kilka lat temu oglądałem każdy konkurs bez wyjątku, ale w ostatnich latach zdarza mi się coraz częściej odpuszczać, bo coraz mniej wspólnego ma to ze sportową rywalizacją.

0

To teraz życzę, żeby Pan Kamil też znikąd złapał formę na ważną imprezę i zdobył złoto w Pekinie :) Brawo Rafa!

0

Chizzy eliminuje Smitha - kolejna niespodzianka podczas Masters

2

Póki co Smith standardowo wybitnie na dystansie, ale na ten moment na podwójnych średnia skuteczność. Za to Chizzy 100% skuteczności na podwójnych - świetny mecz do oglądania :D

0

Dobra, fajnie się oglądało finał AO, ale czas przełączyć się na mecz Smith Chisnall :D

6

@Rust_Cohle Tak będąc szczerym: do tej trójki w formie nikt nie ma podjazdu. Na ten moment Medvedev w mojej opinii nie jest lepszym tenisistą od Murray'a czy Wawrinki (oczywiście gdy ci byli w formie)

17

@Encore Prison FC czeka. Paczkę mają dość solidną: Adam Johnson, Benjamin Mendy, Gylfi Sigurdsson, Robinho. Skończyło się już wypożyczenie Ronaldinho, ale dadzą chłopaki radę.

7

@zgiru To ostatnie zdanie świadczy o tym, że G się znasz na tenisie

3

Luke Humphries
Zawód: Jordi Alba
Wszystko podane na tacy, rozpędzony, rzucał świetnie. Jednak jak przyszło skończyć MvG to głowa przestała funkcjonować i niespodzianki nie ma.

1

@MesQueUnClub96 Już jest w miarę wyrównanie. Ale niesamowite złomowanie dzisiaj było na Garym, ja wiem że Cullen jest dobrym darterem, ale no 1-10?

14

Ufff, dobrze że policja wyłapuje bandytów najgorszego sortu. Ci bez maseczek i ci z gramem zioła to najgorszy sort, im więcej ich łapią tym ich mniej więc i człowiek bezpieczniej się czuje. Cześć i chwała bohaterom!

0

@Pawlak1992 Myślę, że każdy ma gorszy dzień. Szczególnie gdy się gra co dwa dni to zadyszka się zdarza. W sportach drużynowych też piłkarze mają gorsze mecze/ okresy, ale jest jeszcze 10 innych którzy mogą to zatuszować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?