0

Jakby ktoś się zastanawiał jak olbrzymią część w sporcie odgrywa głowa to tutaj po prostu modelowy przykład. Niestety, głową przegrany mecz. Brawo dla Wrighta, zagrał po prostu jak mistrz - z Rydzem i w tym meczu go uratował stoicki spokój i dostał za to nagrodę.

0

@Kamyk37 Nie był, w finale przegrał z MvG 3:7

0

@msmsms Nerwy będą narastać, a to Wright jest jednak Mistrzem Świata więc myślę, że będzie tylko gorzej.

0

Ale zje*** Smith - tym setem sobie przegrał mecz

0

@taris Tiki taki, Malaga, Kasztanki. In that order.

0

Smith spalony psychicznie w tym meczu - bierze to Wright niestety.

3

@19Riki20 Nie są to zawodnicy do których jestem przekonany, w szczególności do Pogby.

5

@JohnnyBarca Czyli raczej do Interu nie wróci. Jakim trzeba być dzbanem, żeby taką wypowiedź walnąć - w Chelsea jest skreślony na 100%

3

Kurde no, szkoda Gary'ego. No ale nic, jutro tak czy siak kciuki będą trzymane za Smitha. Za to jakich rywali eliminował po drodze i w jakim stylu po prostu mu się należy, ale to jest sport i wiadomo, że nic nie wiadomo.

1

Z centymetr i Gary by to miał, Wright urodziny w czepku.

2

Brawo Gary! Znając życie jak muszę wstać jutro o 7 to będzie 11 setów, ale warto :D

0

Smith już raczej tego nie wypuści, Wade coraz więcej pomyłek robi :D
P.s. Na flashscore widzę strzał celny rywali, a wynik 0:0, to tak się da?

2

@MesQueUnClub96 Anderson się zgadza, ale ze Smithem poproszę :D

1

Real przegrał 2 mecze w tym sezonie (w lidze) - z Espanyolem i Getafe. Może jednak nie rozkładają aż tak nóg jakby się wydawać mogło.

2

Fajnie, że Real straci punkty. Szkoda, że akurat z Getafe. Wolałbym, żeby ktoś z pozostałej 18ki to zrobił, bo Getafe nienawidzę niesamowicie.

5

Dawać mi już wieczór, nie mogę się doczekać. Wade-Smith i Anderson-Wright to gwarancja niesamowitego widowiska. Muszę odpuścić mecz Barcelony, bo konkurencja jest zbyt mocna szczególnie, że to mecz rezerwowej Barcelony z pół-rezerwową Mallorcą.

2

@hayek Ja z góry napisałem, że Atletico na pewno nie obroni :D Tylko gorzej, że jako głównego kandydata wskazałem nas, no chciałbym żeby mnie jeszcze zaskoczyli, ale to by trzeba było w kategorii cudów postrzegać :P

3

Białasy chyba nieźle na Sylwka przybalowali, bo jeszcze dzisiaj jakby na*****i

4

@Mixtape Raczej Algieria

3

Jeeeeest! Piękny Michael Smith, kolejne meczycho tego wieczoru.

0

Niezależnie kto teraz wygra to w półfinałach zostaną sami zawodnicy, których raczej każdy w gronie faworytów wymieniał. Tam myślę, że będzie decydować dyspozycja dnia, szkoda bardzo Rydza, bo ewidentnie głowa nie wytrzymała, ale ma jeszcze czas. Liczę, że cały turniej wygra ktoś z dwójki Smith/Anderson.

1

Wright to bierze już, ale co Rydz zagrał w tym meczu i poprzednich to czapki z głów. A przed nim jeszcze cała kariera.

21

Brak przełożenia jutrzejszego meczu to jest czyste skur*********. Obie drużyny nie mają połowy składu (u nas nawet bym powiedział 3/4), ale grajcie co Wam szkodzi? Co to ma wspólnego ze sportem?

0

Teraz Gary Anderson w trochę dłuższym meczu niż poprzedni, ale to nie będzie 9-setowiec.

0

Ulubione dźwięki LR:



0

@MarFan Spokojnie, na Bergisel nie raz i nie dwa się zdarzały przedziwne rzeczy. Jak przed Bischofshofen będzie 3/3 to wtedy już będzie można takie przypuszczenia snuć.

1

Niby biali nie potrafią skakać, a żadnego czarnoskórego w skokach narciarskich nie ma. Boją się rywalizacji.

1

Dzisiaj skoki i darcik - przyjemny sposób ma rozpoczęcie nowego roku.

0

Oj oj oj, chyba zaraz wjadą Golce na Polsacie. Teraz zaczynamy zabawę na całego.

16

Nie wiem co to za dziwne czasy - Viki ma 14 lat a wymalowana, odstrojona tak, że chyba każdy by jej dał 20+. I coraz więcej takich dziewczyn - mogliby się rodzice obudzić i coś z tym zrobić, bo mimo iż nie jest to żadne wytłumaczenie pedofili czy innego marginesu społecznego, ale no gorzej jak takie pójdą na imprezy i zachowują się jak typowe szlaufy. Problemów można sporo normalnym chłopakom narobić - ja na szczęście nie jestem imprezowym człowiekiem, to nie mój klimat :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?