Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby ktoś się zastanawiał jak olbrzymią część w sporcie odgrywa głowa to tutaj po prostu modelowy przykład. Niestety, głową przegrany mecz. Brawo dla Wrighta, zagrał po prostu jak mistrz - z Rydzem i w tym meczu go uratował stoicki spokój i dostał za to nagrodę.
0
@Kamyk37 Nie był, w finale przegrał z MvG 3:7
0
@msmsms Nerwy będą narastać, a to Wright jest jednak Mistrzem Świata więc myślę, że będzie tylko gorzej.
0
Ale zje*** Smith - tym setem sobie przegrał mecz
0
@taris Tiki taki, Malaga, Kasztanki. In that order.
0
Smith spalony psychicznie w tym meczu - bierze to Wright niestety.
3
@19Riki20 Nie są to zawodnicy do których jestem przekonany, w szczególności do Pogby.
5
@JohnnyBarca Czyli raczej do Interu nie wróci. Jakim trzeba być dzbanem, żeby taką wypowiedź walnąć - w Chelsea jest skreślony na 100%
3
Kurde no, szkoda Gary'ego. No ale nic, jutro tak czy siak kciuki będą trzymane za Smitha. Za to jakich rywali eliminował po drodze i w jakim stylu po prostu mu się należy, ale to jest sport i wiadomo, że nic nie wiadomo.
1
Z centymetr i Gary by to miał, Wright urodziny w czepku.
2
Brawo Gary! Znając życie jak muszę wstać jutro o 7 to będzie 11 setów, ale warto :D
0
Smith już raczej tego nie wypuści, Wade coraz więcej pomyłek robi :D
P.s. Na flashscore widzę strzał celny rywali, a wynik 0:0, to tak się da?
2
@MesQueUnClub96 Anderson się zgadza, ale ze Smithem poproszę :D
1
Real przegrał 2 mecze w tym sezonie (w lidze) - z Espanyolem i Getafe. Może jednak nie rozkładają aż tak nóg jakby się wydawać mogło.
2
Fajnie, że Real straci punkty. Szkoda, że akurat z Getafe. Wolałbym, żeby ktoś z pozostałej 18ki to zrobił, bo Getafe nienawidzę niesamowicie.
5
Dawać mi już wieczór, nie mogę się doczekać. Wade-Smith i Anderson-Wright to gwarancja niesamowitego widowiska. Muszę odpuścić mecz Barcelony, bo konkurencja jest zbyt mocna szczególnie, że to mecz rezerwowej Barcelony z pół-rezerwową Mallorcą.
2
@hayek Ja z góry napisałem, że Atletico na pewno nie obroni :D Tylko gorzej, że jako głównego kandydata wskazałem nas, no chciałbym żeby mnie jeszcze zaskoczyli, ale to by trzeba było w kategorii cudów postrzegać :P
3
Białasy chyba nieźle na Sylwka przybalowali, bo jeszcze dzisiaj jakby na*****i
4
@Mixtape Raczej Algieria
3
Jeeeeest! Piękny Michael Smith, kolejne meczycho tego wieczoru.
0
Niezależnie kto teraz wygra to w półfinałach zostaną sami zawodnicy, których raczej każdy w gronie faworytów wymieniał. Tam myślę, że będzie decydować dyspozycja dnia, szkoda bardzo Rydza, bo ewidentnie głowa nie wytrzymała, ale ma jeszcze czas. Liczę, że cały turniej wygra ktoś z dwójki Smith/Anderson.
1
Wright to bierze już, ale co Rydz zagrał w tym meczu i poprzednich to czapki z głów. A przed nim jeszcze cała kariera.
21
Brak przełożenia jutrzejszego meczu to jest czyste skur*********. Obie drużyny nie mają połowy składu (u nas nawet bym powiedział 3/4), ale grajcie co Wam szkodzi? Co to ma wspólnego ze sportem?
0
Teraz Gary Anderson w trochę dłuższym meczu niż poprzedni, ale to nie będzie 9-setowiec.
0
Ulubione dźwięki LR:
0
@MarFan Spokojnie, na Bergisel nie raz i nie dwa się zdarzały przedziwne rzeczy. Jak przed Bischofshofen będzie 3/3 to wtedy już będzie można takie przypuszczenia snuć.
1
Niby biali nie potrafią skakać, a żadnego czarnoskórego w skokach narciarskich nie ma. Boją się rywalizacji.
1
Dzisiaj skoki i darcik - przyjemny sposób ma rozpoczęcie nowego roku.
0
Oj oj oj, chyba zaraz wjadą Golce na Polsacie. Teraz zaczynamy zabawę na całego.
16
Nie wiem co to za dziwne czasy - Viki ma 14 lat a wymalowana, odstrojona tak, że chyba każdy by jej dał 20+. I coraz więcej takich dziewczyn - mogliby się rodzice obudzić i coś z tym zrobić, bo mimo iż nie jest to żadne wytłumaczenie pedofili czy innego marginesu społecznego, ale no gorzej jak takie pójdą na imprezy i zachowują się jak typowe szlaufy. Problemów można sporo normalnym chłopakom narobić - ja na szczęście nie jestem imprezowym człowiekiem, to nie mój klimat :P