Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu się Ferran jakkolwiek objawił. Obawiałem się, że zamiast grać w piłkę to w chowanego się bawi
23
Ankara Traore, Ankara Traore
1
@pauletaa Tylko wtedy nie zagra całych 90 minut :P
10
To nie jest czerwona?
2
@Kluivert_P Pan maruda, wiem. Ale gram w piłkę i no w tych niższych ligach to cała masa takich, co Cię skoszą przy każdej możliwej okazji. Idzie czegoś dostać i raczej się trzeba powstrzymywać, żeby się nie odegrać :P
1
Mówiąc szczerze to agresja Gaviego mnie wkurza. Jakby to nie był nasz piłkarz to bym życzył takiemu młodemu, żeby go ktoś utemeperował bo przesadza
0
Generalnie wygląda to fajnie, ale ten gość z 5 to niech siedzi jak najwięcej na ławce, bo jest najsłabszym ogniwem
3
Chłopakom chyba coś w głowie przeskoczyło. W końcu to zaczyna wyglądać dobrze i to regularnie
11
Ehhh czemu przy każdym meczu PSG i United pojawiają się tu takie wypociny umniejszając a wręcz wyśmiewające Messiego i Ronaldo. Jeden 37 lat, drugi 35 dalej grają na najwyższym poziomie, jakieś tam liczby mają przyzwoite. Po co takie idiotyczne przytyki?
6
Fifa 22 jest najbardziej realistyczną od kilku lat. W końcu mogę bez cienia wątpliwości powiedzieć, że w grze Messi > Ronaldo.
0
@MesQueUnClub96 Oficjalnie? Czytałem że za tydzień i oby ta wersja była prawdziwa
@Medium Lepiej czasem tak niż wszyscy by mieli siedzieć miesiącami. Tym bardziej, że spokojnie - zacznie się robić cieplej na dworze to tych przypadków będzie coraz mniej, a być może już wtedy potraktują to jak zwykłą chorobę.
9
Zarąbiście, że dzieciaki prawdopodobnie wrócą od przyszłego tygodnia do szkoły. Nie ma nic gorszego niż trzymanie młodych ludzi w domu bez kontaktu z rówieśnikami.
5
Niektórzy dla mnie przesadzają z porównywaniem Zoumy do Greenwooda czy Mendy'ego. Oczywiście w żaden sposób nie usprawiedliwiam zachowania, które było skandaliczne, ale no z niego bym nie robił przestępcy najgorszego sortu. Dać mu dożywotni zakaz posiadania zwierząt, grzywnę + w klubie 3-4 mecze przymusowego urlopu i myślę, że kara będzie wystarczająca.
Edit: ale fail z tym Messim, zamyśliłem się XD
0
W EA pracują tacy nieudacznicy, że to jest nie do opisania. Ostatnie kilka dni grało się w Fifkę super - niezależnie od pory dnia przyjemny gameplay i wszystko miało ręce i nogi. Weszła dzisiaj aktualizacja, która w teorii miała dać zmianę tylko jedną i to na plus - piłka po odbiorze miała zostawać przy nodze, a nie się odbijać do rywali. Na to i tak znaleźli sposób, żeby pomagać słabszym: Nie odbije się dziwnie piłka, jeżeli Twój zawodnik nie będzie nawet próbował jej odzyskać mając ją pół metra obok nogi. A dodatkowo cały gameplay szlag trafił i znowu jest wolno, beznadziejnie, bez ładu i składu. Htfu na tę firmę.
1
@Bunk420 Jak można nie zasłużyć? Można zszokować, wygrać w niecodziennych okolicznościach jak Kanadyjczycy, ale no zasłużyć zasłużyli. Zostali zdyskwalifikowani Norwegowie, Austriacy i Niemcy - tam gdzie najbardziej lubią kombinować ze sprzętem - bardzo dobrze.
0
@JohnA Chłopaki mają czas
3
@Kgorecki2500 Po dzisiejszym meczu to Asensio
1
Czyli co, to jest ten rok w którym Piękny z Realu dostaje ZP? Najwyższa pora, już 6 lat mija odkąd zaczęli go jako przyszłą ZP postrzegać
1
Senegal Mistrzem Afryki!
1
Mam deja vu. Znowu "maszyna" Ancelottiego się zacina na wiosnę. Ciekawe czy ktoś się jeszcze na tego dziada nabierze, bo jeżeli to nie jest celowy sabotaż to nie wiem jak to nazwać. Jak można ciągle grać tym samym składem i często robić zmiany dopiero po 80 minucie?
0
@D10SLEO Nie rozśmieszaj mnie. Messi może buty czyścić lub wiązać wielkiemu Adamie
2
Ale żałosne padolino Carrasco
0
No przecież jak to holenderski geniusz trenerski mówił, z tą kadrą nie da się nic zrobić.
1
34 minuty mi wystarczyły, żeby odwołać swoje słowa. Pan Adama to debeściak jednak jest
1
Ja jeszcze nie chcę chwalić, bo jednak spotkanie na Balaidos na psychę oddziałuje. Aczkolwiek dawno tak przyjemnie mi się Barcy nie oglądało.
3
To Alba tak potrafi? Zajebiście XD
1
No i tyle - szybko z nami polecieli XD
3
Duma i szok :) Nie spodziewałem się medalu, a już tym bardziej po Kubackim. Poza tym pozytywny wynik Stocha, bo 6 miejsce w sezonie gdy nie idzie to też świetny wynik. Szkoda Piotrka, bo mógł powalczyć o 10, no a Stefan swoje zrobił. Brawo Panowie, konkurs na duży plus.
5
Zbieram szczękę z podłogi. Zajebiście, że Real odpadł ale nie o tym. To co Wright teraz zagrał to szok i pokłony przed Panem Darterem.
0
A tak nie lubicie Kazka - dobry chłop, nie strzelił gola, a asystę kumplom baskijskim dał