Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Benzema to niesamowity piłkarz
0
Ty, co się stało z Fatim? Jaki on pyzaty się zrobił XDD
2
@Djzordon Escandalo to sędziowanie, co sądzisz?
0
Najbardziej się boję, że zaraz Vinicius sprokuruje drugą żółtą dla Daniego. Tam jest największe zagrożenie ze strony Realu.
3
Luuk serio mi się podoba. Ja zaczynam chcieć, żeby był naszą podstawową 9 do końca sezonu, bo od Depay'a wygląda dużo lepiej.
7
Pedri chłopaku, jak ja za Tobą tęskniłem
0
Cieszy intensyfikacja gry po golu, aczkolwiek za dobrze znam jednych i drugich, żeby nie wiedzieć jak to się skończy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurde no, mam seminarium, gość jeszcze nie zaczął ze mną rozmawiać, a mecz już się powoli zaczyna. Jestem zbyt poukładanym uczniem, żeby olać studia, ale każda stracona minuta boli.
0
@Azi To tym bardziej, jego agent pluje na klub, o którym marzą miliony na świecie
0
Dembele w pierwszym składzie - szkoda, za te wypowiedzi agenta powinni go odstawić i dać wybór: albo robisz coś z tym gościem, albo do końca sezonu siedzisz na trybunach.
1
@Rothan1 Czy ja wiem? Obraz może trochę zakłamywać to jak silna Barca wtedy była, a to że Real jest co najwyżej dobry na ten moment. Nie ma porównania do ówczesnej Barcy. Poziom jeszcze nie ten, ale moim zdaniem już mu wiele nie brakuje i porównanie jak najbardziej na miejscu.
0
No nikt nie zgadnie jaki wynik padł w meczu Tunezja Mali. Szok, co za niespodzianka.
1
Ciekawe czy Xavi spróbuje zagrać w stylu, do którego Barcelona zupełnie nie jest przyzwyczajona. Najlepiej na Real działa nisko ustawiona defensywa i próba wyprowadzania kontrataków. Chcąc grać typową piłkę Xaviego - pressing i kontrolowanie gry dajemy Realowi dokładnie to czego oni chcą, na co są przygotowani i co jest ich najgroźniejszą bronią. Ciężko mi sobie wyobrazić wygraną w takim wypadku, ale jeżeli spróbujemy oddać Realowi pole do gry myślę, że możemy sprawić miłą niespodziankę :)
3
@Piernik Fajne masz zapędy, takie faszystowskie
0
@Hosh No Jarek (domyślam się, że to on) śmiało mógłby rywalizować z zordonem. Konkurencję byśmy mieli niezłą na stronie.
1
Camavinga jak Gavi poszedł - w sumie nawet w podobnym wieku są :P
1
@martin3131 W środę fiesta, bo będzie manita. 3 LDJ, Gavi i Alves po jednej.
2
Real nie będzie tracił punktów w takich meczach - dziwię się, że tak dużo ludzi dzisiaj się spodziewało straty punktów. Oni prędzej przegrają/zremisują z zespołami z dołu tabeli przez to, że te grają autobusem niż z drużyną typu Valencia.
5
@tomek8756 Jak najbardziej
0
Jeżeli chodzi o szybkość to Casemiro = Busquets. Obaj są wyjątkowo wolni na szybkość :P
2
Zaraz się okaże, że Luuk który złapał trochę rytmu meczowego może dać więcej niż Depay :P
1
Granerud to lata tak krzywo, że nie zdziwiłbym się jakby na mamucie zrobił salto w powietrzu, albo wyleciał za bandy. Jakakolwiek nota wyższa niż 17 za to jest skandalem.
2
@PatrykBarca Naprawdę myślisz, że to wina tego że przyszedł Ronaldo? Od kilku lat jest piłkarzem bardzo dobrym, choć już nie topem topów, ale wciąż potrafi czasem rozstrzygnąć losy spotkania. A to, że trafił na starzejący się Juventus, gdzie całkowicie podporządkowali mu grę, choć ewidentnie to był błąd to inna sprawa. Tego co się dzieje teraz z United nie jestem w stanie wytłumaczyć, bo kadra jest bardzo dobra, choć może trochę pomoc odstaje.
0
@tbas No miał kiedyś masę, potem trochę schudł. A teraz znowu wrócił na masę i mięsień wrócił
1
@Momals11 Najprzystojniejsi piłkarze, a nie ma tutaj ani Haalanda ani Modricia? Średni ten ranking...
1
@Sau_Ron Markus Raszford
2
Spojrzałem sobie na prognozę pogodę w Limie i choć wiem, że na dłuższym dystansie to sporo się może zmienić tak przez 45 dni maksymalna amplituda temperatury wynosi 9"C. W nocy 19/20, a w dzień 24-28, przecież to raj dla człowieka.
3
@kamilo0066 @KacperVEB no ale bądźmy szczerzy: to jest dobra wiadomość. Na największych turniejach potrzeba największych mistrzów, już w darcie szybko pożegnaliśmy MvG ze względów pozasportowych
0
Viaplay... Jak ja was k**** nienawidzę