1

Ale Benzema to niesamowity piłkarz

0

Ty, co się stało z Fatim? Jaki on pyzaty się zrobił XDD

2

@Djzordon Escandalo to sędziowanie, co sądzisz?

0

Najbardziej się boję, że zaraz Vinicius sprokuruje drugą żółtą dla Daniego. Tam jest największe zagrożenie ze strony Realu.

3

Luuk serio mi się podoba. Ja zaczynam chcieć, żeby był naszą podstawową 9 do końca sezonu, bo od Depay'a wygląda dużo lepiej.

7

Pedri chłopaku, jak ja za Tobą tęskniłem

0

Cieszy intensyfikacja gry po golu, aczkolwiek za dobrze znam jednych i drugich, żeby nie wiedzieć jak to się skończy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurde no, mam seminarium, gość jeszcze nie zaczął ze mną rozmawiać, a mecz już się powoli zaczyna. Jestem zbyt poukładanym uczniem, żeby olać studia, ale każda stracona minuta boli.

0

@Azi To tym bardziej, jego agent pluje na klub, o którym marzą miliony na świecie

0

Dembele w pierwszym składzie - szkoda, za te wypowiedzi agenta powinni go odstawić i dać wybór: albo robisz coś z tym gościem, albo do końca sezonu siedzisz na trybunach.

1

@Rothan1 Czy ja wiem? Obraz może trochę zakłamywać to jak silna Barca wtedy była, a to że Real jest co najwyżej dobry na ten moment. Nie ma porównania do ówczesnej Barcy. Poziom jeszcze nie ten, ale moim zdaniem już mu wiele nie brakuje i porównanie jak najbardziej na miejscu.

0

No nikt nie zgadnie jaki wynik padł w meczu Tunezja Mali. Szok, co za niespodzianka.

1

Ciekawe czy Xavi spróbuje zagrać w stylu, do którego Barcelona zupełnie nie jest przyzwyczajona. Najlepiej na Real działa nisko ustawiona defensywa i próba wyprowadzania kontrataków. Chcąc grać typową piłkę Xaviego - pressing i kontrolowanie gry dajemy Realowi dokładnie to czego oni chcą, na co są przygotowani i co jest ich najgroźniejszą bronią. Ciężko mi sobie wyobrazić wygraną w takim wypadku, ale jeżeli spróbujemy oddać Realowi pole do gry myślę, że możemy sprawić miłą niespodziankę :)

3

@Piernik Fajne masz zapędy, takie faszystowskie

0

@Hosh No Jarek (domyślam się, że to on) śmiało mógłby rywalizować z zordonem. Konkurencję byśmy mieli niezłą na stronie.

1

Camavinga jak Gavi poszedł - w sumie nawet w podobnym wieku są :P

1

@martin3131 W środę fiesta, bo będzie manita. 3 LDJ, Gavi i Alves po jednej.

2

Real nie będzie tracił punktów w takich meczach - dziwię się, że tak dużo ludzi dzisiaj się spodziewało straty punktów. Oni prędzej przegrają/zremisują z zespołami z dołu tabeli przez to, że te grają autobusem niż z drużyną typu Valencia.

5

@tomek8756 Jak najbardziej

0

Jeżeli chodzi o szybkość to Casemiro = Busquets. Obaj są wyjątkowo wolni na szybkość :P

2

Zaraz się okaże, że Luuk który złapał trochę rytmu meczowego może dać więcej niż Depay :P

1

Granerud to lata tak krzywo, że nie zdziwiłbym się jakby na mamucie zrobił salto w powietrzu, albo wyleciał za bandy. Jakakolwiek nota wyższa niż 17 za to jest skandalem.

2

@PatrykBarca Naprawdę myślisz, że to wina tego że przyszedł Ronaldo? Od kilku lat jest piłkarzem bardzo dobrym, choć już nie topem topów, ale wciąż potrafi czasem rozstrzygnąć losy spotkania. A to, że trafił na starzejący się Juventus, gdzie całkowicie podporządkowali mu grę, choć ewidentnie to był błąd to inna sprawa. Tego co się dzieje teraz z United nie jestem w stanie wytłumaczyć, bo kadra jest bardzo dobra, choć może trochę pomoc odstaje.

0

@tbas No miał kiedyś masę, potem trochę schudł. A teraz znowu wrócił na masę i mięsień wrócił

1

@Momals11 Najprzystojniejsi piłkarze, a nie ma tutaj ani Haalanda ani Modricia? Średni ten ranking...

1

@Sau_Ron Markus Raszford

2

Spojrzałem sobie na prognozę pogodę w Limie i choć wiem, że na dłuższym dystansie to sporo się może zmienić tak przez 45 dni maksymalna amplituda temperatury wynosi 9"C. W nocy 19/20, a w dzień 24-28, przecież to raj dla człowieka.

3

@kamilo0066 @KacperVEB no ale bądźmy szczerzy: to jest dobra wiadomość. Na największych turniejach potrzeba największych mistrzów, już w darcie szybko pożegnaliśmy MvG ze względów pozasportowych

0

Viaplay... Jak ja was k**** nienawidzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?