0

@Jacu327 Pod wieloma względami wiem, że będzie jeszcze gorzej - szczególnie w Polsce, ale możliwe że mnie już tutaj za kilka miesięcy nie będzie :) Ja jednak liczę przede wszystkim, że zdrowie się będzie trzymało mnie i mojej rodziny - połowę tego roku spędziłem z chorobami i urazami. A najgorzej wspominam uraz nosa - złamanie z przemieszczeniem, zapadnięcie ścianki, przesunięcie przegrody. Ponad godzina na stole operacyjnym, a 10 dni po tym to był koszmar pod każdym względem. Potem dwa miesiące prawie, gdzie z aktywności fizycznej wchodziły w grę tylko spacery, bo przy większym wysiłku zaraz albo farba z nosa, albo takie głupie uczucie pulsowania.

1

@Rastafarnianin Miło z Twojej strony, że pytasz. Stosunkowo dobrze, w codziennym życiu żadnych niedogodności nie odczuwam, trochę kondycja siadła aczkolwiek kwestia 2 tygodni myślę jak wróci do normy :) Zdecydowanie nie życzę nikomu tej choroby, bo jak już mówiłem - ja przeszedłem bardzo łagodnie, bo mam młody, zdrowy i dość wysportowany organizm, ale nie każdy tak przejdzie.

28

Uhh jeszcze 6h 39 min tego perfidnego roku. Mam go serdecznie dość i liczę, że najbliższy będzie chociaż trochę lepszy. Z racji iż jest to prawdopodobnie mój ostatni post w 2021 to życzę wszystkim użytkownikom i moderacji udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku.

1

Chyba Wright łatwo choć chciałbym się mylić. Ale raczej się to zamknie w 4, maksymalnie 5 setach.

17

@Worny Diego w ramach wdzięczności za Suareza czy Villę nie chce teraz osłabiać Barcy, źle to interpretują. Mój szacun Cholo :)

2

Mam przeczucie, że teraz będzie meczycho. Uwielbiam Searle'a i trzymam kciuki, ale no przeciwnik top.

0

@Chaoss Jezeli będzie dłużej grał to będzie dłużej lepszym piłkarzem. Obaj do końca kariery będą przynajmniej dobrymi. Znaczy Leo będzie przynajmniej dobry, bo Ronaldo już raczej na poziom wyższy nie wskoczy.

1

Spodziewałem się więcej po Kleermakerze. Chyba łatwy i szybki meczyk dla Wade'a

1

@Rust_Cohle Ja nie miałem na święta, przez około 5 dni ani węchu ani smaku. Wcześniej 2 dni miałem przytłumiony, a teraz wciąż czuję, że nie jest taki jak przed, ale no już jest w miarę ok.

1

@Nhyz I dlaczego oceniasz ludzi, których nie znasz? Jakby mi ktoś proponował to byłbym głupi jakbym nie przyjął, ale wiedząc że gówno przez kilka lat zrobiłem, nigdy w życiu bym nie wołał takich pieniędzy. A przede wszystkim nigdy bym takiego syfu nie odwalał - nauczony jestem ciężkiej pracy i robienia swojego niezależnie od sytuacji.

1

Nienawidzę takich ludzi jak Dembele. Pazerny dzieciak, nie wiem jaki trzeba mieć tupet, żeby za bycie połamanym parę lat wołać takie pieniądze. Życzę mu jak najgorzej jako piłkarzowi, bo człowiekowi nie wypada. Htfu

7

O Cię Panie co to było. Aż szkoda, że któryś z nich musiał odpaść - padło na Claytona, ale ciężko mi sobie wyobrazić lepszy mecz. Chociaż Smith-Price ma potencjał na niesamowity mecz.

0

Me-czy-cho na koniec dnia. Oby to trwało jak najdłużej.

4

Co Clayton gra to jakiś kosmos. Smith też gra rewelacyjnie, ale przy takim rywalu co można poradzić.

1

Iceman jest nieprawdopodobny. On i Rydz dzisiaj niesamowite wrażenie na mnie zrobili.

1

@Barca1992 Ale druga sprawa, że Holender naprawdę nie wywiera żadnego nacisku. Najsłabszy zawodnik dzisiejszego dnia, choć wiadomo że umiejętności rywala potęgują też to uczucie.

0

Jest, honor uratowany! Kubacki przeskoczył potężnego Ipcioglu.

7

Czyżby Ipcioglu lepszy od wszystkich naszych? Że Kamil taką padakę odwali to bym się nie spodziewał.

0

@AlexDark00 No co ja Ci mogę powiedzieć, Kimpembe na pewno lepszy chociaż rzygać się chce już od tej karty

5

Ipcioglu z punktami, ale jaja

1

@Gappeq Wymiana jednego dzbana na innego - mniej podatnego na kontuzje, ale gorszego piłkarsko.

2

Spędziłem dzisiaj pół dnia na oglądaniu darta - nie sądziłem, że mogę jakiś sport oglądać z podobnym zaciekawieniem jak skoki i futbol, ale jednak się udało. Kleermaker wygrywający z ulubieńcem fanów to zdecydowanie mój ulubiony moment dotychczas na mistrzostwach. Cieszy mnie również wygrana Searle'a, jednak obaj moi ulubieńcy mają w 1/8 potężnych rywali. Liczę, że chociaż jednego zobaczę w ćwierćfinale :)

4

Bardziej mi się "SIUUU" podobało rok temu :(

0

Kubacki zaczął skakać na miarę punktowania to Stoch nam się zepsuł. Chyba szału w tym sezonie nie będzie, 3/4 Polaków punktujących w drugiej/trzeciej dziesiątce z pojedynczymi wyskokami, tak to widzę.

1

@Deviler Nie no Kamil raczej ma wyższe ambicje niż TOP 10. Ale wiem do czego nawiązujesz i sytuacja faktycznie nie jest ciekawa.

1

No i po Świętach - wyjątkowo się cieszę, bo zostały 3 ostatnie dni do normalności. Idzie oszaleć podczas kwarantanny.

0

Już niedługo oficjalka: Tomasz Hajto selekcjonerem reprezentacji Polski. Wielki powrót Kamila Grosickiego?

1

@MesQueUnClub_87 Generalnie ja też, te zawalone serwery to ze skrajności w skrajność. Uwielbiam grę od 22 do 1 i od 8 do 11, ale między 1 a 8 jest aż za szybko, może w dzień byłbym w stanie myśleć tak szybko, ale w nocy nie na szans.

3

Fifa o tej godzinie to jeszcze większy syf niż zwykle - to wszystko jest tak szybkie, że oczopląsu idzie dostać, a piłkarze mają ADHD. Już serio lepiej jak są te serwery całkowicie zamulone, bo więcej to z piłką wspólnego ma.

3

@Tuc Żyj chłopie normalnie, też właśnie kończę chorobę - straciłem węch i smak, ale w czwartek planuję już normalnie iść pograć w piłkę. Trzeba żyć tak jak się chce, a jak coś będzie nie tak to poczujesz na pewno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?