Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Metrowy spalony, tymczasem Hajto... XDD
1
Ale bym obejrzał United PSG w 1/8. Ronaldo vs Messi się nigdy nie znudzi, nawet gdy obaj już nie są aż tak kosmiczni jak byli. Ba, jeden z nich już nie łapie się raczej do TOP 10 piłkarzy, ale nadal potrafi załadować zwycięskie bramki.
2
@macio_944 Lewandowskiemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FCBMati10 Z jednej strony tak, ale żeby się nie okazało że to będzie jedyną przepustka do LM. Bo jakby w lidze było kolorowo to wiadomo, że wtedy można odpuścić LE i trochę wstyd tam grać. Ale teraz, gdy nie jesteśmy pewni miejsca w TOP 4 to może trzeba docenić i próbować skorzystać z szansy.
0
Jak jakimś cudem wyjdziemy z grupy (Benfica nie wygra z Dynamem) to mam nadzieję, że nie trafimy na Ajax. Liverpoolem, City, Chelsea każdy z góry wie, że jesteśmy skazani na porażkę i nawet mocny wynik w dwumeczu by wrażenia nie zrobił. Ale jakbyśmy dostali solidne baty od Ajaxu, a dostalibyśmy to wtedy by była jeszcze większa polewka z Barcelony :(
3
@Kwiatek67 Jakby chciał do nas przyjść to ciężko o lepszą opcję. Idealny stoper, ale raczej poza naszym zasięgiem :(
0
Złota Piłka rozstrzygnięta, dziękuję pozamiatane.
0
Ciekaw jestem co by się tu działo jakby Barella tak uderzył Pepe/Ramosa i czy w ogóle by to zrobił :P
0
Barella zrobił Vidala
0
No i pa pa Milan, trochę sędziowie w tym palce maczali w dwóch pierwszych kolejkach, ale no jak nie wygrywa się żadnego meczu z Porto to ciężko wyjść z grupy, gdzie są takie drużyny jak Liverpool i Atletico.
0
Ale Kazek jest twardy, jakby ktoś tak wszedł Bale'owi/Dembele/Fatiemu/Hazardowi to kontuzja Achillesa, kolana, nie wiem czego jeszcze i kilka miesięcy przerwy.
1
@Momals11 Nasza "9". Mimo wszystko, Antek jest lepszy.
0
Dobra, jak Milan ma nie wygrać to niech Atleti coś wciśnie. Na pewno wolę jedną drużynę hiszpańską więcej niż nijakie Porto :P
2
@pt9 Odszedł bezpośrednio z Milanu do Interu, obrażał Milan po tym i na pierwszym meczu uciszał kibiców Milanu.
1
Nie cierpię kilku piłkarzy - Raul Garcia, Kazek, Mandi. Ale to co czuję do Calhanoglu to jest zupełnie na jakimś innym poziomie. Nie wierzę w to jak można być takim... A nie będę się wyrażał, bo bana dostanę.
0
@Wiktoria13 Messi, tylko pod przykrywką.
7
Tomori! Błagam, niech to się utrzyma i niech Atleti nie wygra. Milan w 1/8 to małe pocieszenie, bo niestety występ Barcelony na tym etapie bardzo wątpliwy.
0
@Djzordon Do Choroszczy?
Do Choroszczy.
Na badania?
Na stałe.
Dla tego osobnika już nie ma ratunku, odseparować go tylko trzeba :P
1
@Encore Liverpool/ Bayern i niech się pożegnają z LM :D
0
@Emhyr Mnie by mimo wszystko bardziej bolało upokorzenie typu 5:0 :P
5
@barcelonaLM Niezaszczepieni do szczepienia, albo do piachu
3
@marcin62 Dzięki za info :D Zastanawiałem się właśnie wtedy patrząc na flashscore co tam się odwaliło, że strzelił, dostał żółtą za niesportowe zachowanie (raczej mało kto zdejmuje koszulkę w 12 minucie), a chwilę potem zszedł. Nie znalazłem nigdzie informacji, ale zaspokoiłeś moją ciekawość :P
0
@Criss18Barca Niestety, ale prędzej Peier wygra konkurs niż któryś z naszych :P
0
@Roxi Za dwa tygodnie :)
0
No niestety, jak w Engelbergu nic nie drgnie to będzie niemal pewne, że sezon spisany na stratę. Nawet Kamil odstaje bardzo wyraźnie od czołówki.
7
Jakie pajace, całą pierwszą serię wszyscy klepią bulę - podnieść belkę? A dlaczego?
Trzy dobre skoki w drugiej serii? Belka w dół o dwa stopnie.
#PertileOut
0
Gorszy od samego konkursu jest tylko komentarz Babiarza. Jak można go dawać do komentowania to ja nie wiem.
0
Ale żałosny konkurs, z każdym sezonem te skoki przez organizatorów to coraz większy cyrk.
0
Dobra, mamy już jednego w drugiej serii! Pierwszy w kolejce Żyła, a skacze jeszcze Stoch więc ktoś już tam będzie :D
0
Ależ mocne zaplecze mamy w skokach :D