5

Metrowy spalony, tymczasem Hajto... XDD

1

Ale bym obejrzał United PSG w 1/8. Ronaldo vs Messi się nigdy nie znudzi, nawet gdy obaj już nie są aż tak kosmiczni jak byli. Ba, jeden z nich już nie łapie się raczej do TOP 10 piłkarzy, ale nadal potrafi załadować zwycięskie bramki.

2

@macio_944 Lewandowskiemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FCBMati10 Z jednej strony tak, ale żeby się nie okazało że to będzie jedyną przepustka do LM. Bo jakby w lidze było kolorowo to wiadomo, że wtedy można odpuścić LE i trochę wstyd tam grać. Ale teraz, gdy nie jesteśmy pewni miejsca w TOP 4 to może trzeba docenić i próbować skorzystać z szansy.

0

Jak jakimś cudem wyjdziemy z grupy (Benfica nie wygra z Dynamem) to mam nadzieję, że nie trafimy na Ajax. Liverpoolem, City, Chelsea każdy z góry wie, że jesteśmy skazani na porażkę i nawet mocny wynik w dwumeczu by wrażenia nie zrobił. Ale jakbyśmy dostali solidne baty od Ajaxu, a dostalibyśmy to wtedy by była jeszcze większa polewka z Barcelony :(

3

@Kwiatek67 Jakby chciał do nas przyjść to ciężko o lepszą opcję. Idealny stoper, ale raczej poza naszym zasięgiem :(

0

Złota Piłka rozstrzygnięta, dziękuję pozamiatane.

0

Ciekaw jestem co by się tu działo jakby Barella tak uderzył Pepe/Ramosa i czy w ogóle by to zrobił :P

0

Barella zrobił Vidala

0

No i pa pa Milan, trochę sędziowie w tym palce maczali w dwóch pierwszych kolejkach, ale no jak nie wygrywa się żadnego meczu z Porto to ciężko wyjść z grupy, gdzie są takie drużyny jak Liverpool i Atletico.

0

Ale Kazek jest twardy, jakby ktoś tak wszedł Bale'owi/Dembele/Fatiemu/Hazardowi to kontuzja Achillesa, kolana, nie wiem czego jeszcze i kilka miesięcy przerwy.

1

@Momals11 Nasza "9". Mimo wszystko, Antek jest lepszy.

0

Dobra, jak Milan ma nie wygrać to niech Atleti coś wciśnie. Na pewno wolę jedną drużynę hiszpańską więcej niż nijakie Porto :P

2

@pt9 Odszedł bezpośrednio z Milanu do Interu, obrażał Milan po tym i na pierwszym meczu uciszał kibiców Milanu.

1

Nie cierpię kilku piłkarzy - Raul Garcia, Kazek, Mandi. Ale to co czuję do Calhanoglu to jest zupełnie na jakimś innym poziomie. Nie wierzę w to jak można być takim... A nie będę się wyrażał, bo bana dostanę.

0

@Wiktoria13 Messi, tylko pod przykrywką.

7

Tomori! Błagam, niech to się utrzyma i niech Atleti nie wygra. Milan w 1/8 to małe pocieszenie, bo niestety występ Barcelony na tym etapie bardzo wątpliwy.

0

@Djzordon Do Choroszczy?
Do Choroszczy.
Na badania?
Na stałe.
Dla tego osobnika już nie ma ratunku, odseparować go tylko trzeba :P

1

@Encore Liverpool/ Bayern i niech się pożegnają z LM :D

0

@Emhyr Mnie by mimo wszystko bardziej bolało upokorzenie typu 5:0 :P

5

@barcelonaLM Niezaszczepieni do szczepienia, albo do piachu

3

@marcin62 Dzięki za info :D Zastanawiałem się właśnie wtedy patrząc na flashscore co tam się odwaliło, że strzelił, dostał żółtą za niesportowe zachowanie (raczej mało kto zdejmuje koszulkę w 12 minucie), a chwilę potem zszedł. Nie znalazłem nigdzie informacji, ale zaspokoiłeś moją ciekawość :P

0

@Criss18Barca Niestety, ale prędzej Peier wygra konkurs niż któryś z naszych :P

0

@Roxi Za dwa tygodnie :)

0

No niestety, jak w Engelbergu nic nie drgnie to będzie niemal pewne, że sezon spisany na stratę. Nawet Kamil odstaje bardzo wyraźnie od czołówki.

7

Jakie pajace, całą pierwszą serię wszyscy klepią bulę - podnieść belkę? A dlaczego?
Trzy dobre skoki w drugiej serii? Belka w dół o dwa stopnie.
#PertileOut

0

Gorszy od samego konkursu jest tylko komentarz Babiarza. Jak można go dawać do komentowania to ja nie wiem.

0

Ale żałosny konkurs, z każdym sezonem te skoki przez organizatorów to coraz większy cyrk.

0

Dobra, mamy już jednego w drugiej serii! Pierwszy w kolejce Żyła, a skacze jeszcze Stoch więc ktoś już tam będzie :D

0

Ależ mocne zaplecze mamy w skokach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?