Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie interesuje się F1, ale jak czytam te wszystkie posty o płaczkach z Mercedesa, to jakąś dziwną niechęć do nich nie czuję.
0
Spokojnie, Elche zapłaci rachunek :)
0
Coutinho ssie
#Factos
1
@Bocheno1 Dzięki kumplu, chociaż trochę się obejrzy :D
0
Za Luuka to mógłbym grać ja i byłoby więcej korzyści :D Może różnicy w jakości by nie było, ale chociaż bym spełnił swoje marzenie, mógłbym grać za 4 tysiące miesięcznie, a i walki byłoby więcej z mojej strony :P
0
Miej wszystkie eleveny, canal+, Polsaty Premium... Nie obejrzysz Barcelony, bo jest na Nce - no chyba mnie szlag trafi
0
@Encore MOTM, bez cienia wątpliwości.
0
Szkoda mi Norwich, bolą mnie mecze gdzie underdog jest lepszy, ale koniec końców przegrywa minimalnie. Zasłużyli na przynajmniej 1 punkt.
0
@jeyx77x Prezesem ich federacji piłkarskiej, jak u nas Kulesza a nie prezydentem XD
0
@FC1899Barca Proszę Cię, on w tym meczu przynajmniej z 3 razy się potknął na piłce XD Na niego się już naprawdę na boisku nie da patrzeć, ma jakieś przebłyski, ale gra już jak przeciętniak.
0
SUUUUUUU! Maszyna! 6 ZP loading...
Nie no, tak naprawdę to nie.
1
Norwich jest zespołem lepszym w meczu z MU. Dla mnie klub z Manchesteru to taka gorsza wersja PSG - dużo gwiazd, ale cieniutka drużyna.
2
Kamil na podium! Brawo, brawo!
5
@FanRealM Chciałbym przypomnieć, że na notatniku pojawiły się osoby, które pisały "Złota Piłka dla Asensio"
14
@Vebrol Florek to jeden z najbardziej ogarniętych prezesów na świecie. Nie wpierdzieli konia trojańskiego w drużynę, która funkcjonuje coraz lepiej. Inaczej teraz nazwać Ronaldo nie można, więcej z niego szkody niż pożytku.
1
Luuk, Ez Abde, Ilias, Demir, Coutinho i oby jak najdłużej Dembele. Jak Ousmane wypadnie (oby nie) to potężny napad zostanie.
1
Ta Legia jest tak słaba, że oglądanie ich pozytywnie oddziałuje na percepcję postrzegania gry Barcelony :P
0
Ej poza tym, że wiadomo Lenglet to Lenglet i się śmiał z Lewym po meczu to czemu ludzie po wczorajszym meczu jadą po nim? Jako jedyny z obrony nie miał udziału przy żadnej z bramek.
0
Zastanawiam się czy ze mną jest coś nie tak, czy dzisiejsze -2 jest odczuwalne jak -20. No nie mogę sobie poradzić z tym mrozem, parę minut na dworze i trzeba się potem godzinę grzać.
0
Potrzebujemy koniecznie zawodników w sile wieku. Warto zauważyć, że nasza kadra to w większości młode chłopaki, albo już wiekowi zawodnicy, którzy ewidentnie fizycznie albo psychicznie nie wyrabiają (Busquets się jeszcze jakkolwiek broni techniką, Pique jest całkowicie beznadziejny, no a Alba wiadomo). W dobrym wieku są MATS, Depay i Coutinho, FDJ i Dembele. Z czego jeden się ciągle łamie, dwóch (Coutinho, MATS) nie gra nawet w 10% tak dobrze jak w swoim prime, jeden nie jest zawodnikiem na taki klub (Depay). FDJ też nie gra najlepiej, ale do niego najciężej mi się przywalić, bo jednak ma przebłyski tylko mam wrażenie, że w tak słabej Barcelonie się nie może odnaleźć. Skrinar, Ndidi, Cavani (wiem, że jest wiekowy, ale chłop się trzyma niesamowicie) i ta gra wyglądałaby inaczej. Jeszcze jakby Fati i Dembele mogli regularnie latać na skrzydłach to wtedy byłoby naprawdę kolorowo.
21
@pascioszek Chyba nie słyszałeś na Polsacie. Uwierz mi, było jeszcze gorzej.
3
Bayern nie umie w przyjazną społeczność. Każdy szanujący się gracz oddaje zwycięstwa, gdy osiągnął już rangę, którą chciał, a jeszcze kilka meczów zostało. #ToxicBayernMunchen
0
Jedyna zaleta tego meczu jest taka, że ta druga połowa uśpiła mnie tak bardzo, że usnę w minutę po przyłożeniu się.
1
@norbi77 No miał asystę i asystę drugiego stopnia. Obie dość ładnej urody, jakby ktoś po takim meczu Messiego napisał coś w tym stylu to by zaraz stado się zleciało i by mówiło jak to Argentyńczyk cudownie zagrał.
1
Jeżeli moja logika mnie nie zawodzi to będziemy wśród nierozstawionych drużyn w 1/16 LE. Bo chyba 4 najlepsze zespoły z 3 miejsc są rozstawione, a 4 najsłabsze nierozstawione czy coś pomyliłem?
5
To już kolejny raz, gdzie niby jestem nastawiony przed meczem na porażkę, logika mówi, że nie mamy szans, ale gdzieś tam w środku dalej się łudzę. Kolejny taki wynik z Bayernem boli :(
0
Minguezę i Desta objeżdżaliby w polskiej 1. lidze, dramat.
2
Pique i Mingueza amatorka totalna. Gerard mógł dać się ograć, ale miał miejsce i czas jeszcze, żeby trochę utrudnić, a Lewy sobie ułożył jak mu się podobało
1
Bayern nie aż taki mocny póki co, ale to co Davies robi z Destem to aż żal patrzeć. Sporo jeszcze do nauki Sergino ma, w obronie jest słabiutki.
4
Jeżeli to nie jest podpucha Bayernu, to są spokojnie do ukąszenia. Tylko obawiam się, że w pewnym momencie ruszą poważniej.