4

Nie interesuje się F1, ale jak czytam te wszystkie posty o płaczkach z Mercedesa, to jakąś dziwną niechęć do nich nie czuję.

0

Spokojnie, Elche zapłaci rachunek :)

0

Coutinho ssie
#Factos

1

@Bocheno1 Dzięki kumplu, chociaż trochę się obejrzy :D

0

Za Luuka to mógłbym grać ja i byłoby więcej korzyści :D Może różnicy w jakości by nie było, ale chociaż bym spełnił swoje marzenie, mógłbym grać za 4 tysiące miesięcznie, a i walki byłoby więcej z mojej strony :P

0

Miej wszystkie eleveny, canal+, Polsaty Premium... Nie obejrzysz Barcelony, bo jest na Nce - no chyba mnie szlag trafi

0

@Encore MOTM, bez cienia wątpliwości.

0

Szkoda mi Norwich, bolą mnie mecze gdzie underdog jest lepszy, ale koniec końców przegrywa minimalnie. Zasłużyli na przynajmniej 1 punkt.

0

@jeyx77x Prezesem ich federacji piłkarskiej, jak u nas Kulesza a nie prezydentem XD

0

@FC1899Barca Proszę Cię, on w tym meczu przynajmniej z 3 razy się potknął na piłce XD Na niego się już naprawdę na boisku nie da patrzeć, ma jakieś przebłyski, ale gra już jak przeciętniak.

0

SUUUUUUU! Maszyna! 6 ZP loading...
Nie no, tak naprawdę to nie.

1

Norwich jest zespołem lepszym w meczu z MU. Dla mnie klub z Manchesteru to taka gorsza wersja PSG - dużo gwiazd, ale cieniutka drużyna.

2

Kamil na podium! Brawo, brawo!

5

@FanRealM Chciałbym przypomnieć, że na notatniku pojawiły się osoby, które pisały "Złota Piłka dla Asensio"

14

@Vebrol Florek to jeden z najbardziej ogarniętych prezesów na świecie. Nie wpierdzieli konia trojańskiego w drużynę, która funkcjonuje coraz lepiej. Inaczej teraz nazwać Ronaldo nie można, więcej z niego szkody niż pożytku.

1

Luuk, Ez Abde, Ilias, Demir, Coutinho i oby jak najdłużej Dembele. Jak Ousmane wypadnie (oby nie) to potężny napad zostanie.

1

Ta Legia jest tak słaba, że oglądanie ich pozytywnie oddziałuje na percepcję postrzegania gry Barcelony :P

0

Ej poza tym, że wiadomo Lenglet to Lenglet i się śmiał z Lewym po meczu to czemu ludzie po wczorajszym meczu jadą po nim? Jako jedyny z obrony nie miał udziału przy żadnej z bramek.

0

Zastanawiam się czy ze mną jest coś nie tak, czy dzisiejsze -2 jest odczuwalne jak -20. No nie mogę sobie poradzić z tym mrozem, parę minut na dworze i trzeba się potem godzinę grzać.

0

Potrzebujemy koniecznie zawodników w sile wieku. Warto zauważyć, że nasza kadra to w większości młode chłopaki, albo już wiekowi zawodnicy, którzy ewidentnie fizycznie albo psychicznie nie wyrabiają (Busquets się jeszcze jakkolwiek broni techniką, Pique jest całkowicie beznadziejny, no a Alba wiadomo). W dobrym wieku są MATS, Depay i Coutinho, FDJ i Dembele. Z czego jeden się ciągle łamie, dwóch (Coutinho, MATS) nie gra nawet w 10% tak dobrze jak w swoim prime, jeden nie jest zawodnikiem na taki klub (Depay). FDJ też nie gra najlepiej, ale do niego najciężej mi się przywalić, bo jednak ma przebłyski tylko mam wrażenie, że w tak słabej Barcelonie się nie może odnaleźć. Skrinar, Ndidi, Cavani (wiem, że jest wiekowy, ale chłop się trzyma niesamowicie) i ta gra wyglądałaby inaczej. Jeszcze jakby Fati i Dembele mogli regularnie latać na skrzydłach to wtedy byłoby naprawdę kolorowo.

21

@pascioszek Chyba nie słyszałeś na Polsacie. Uwierz mi, było jeszcze gorzej.

3

Bayern nie umie w przyjazną społeczność. Każdy szanujący się gracz oddaje zwycięstwa, gdy osiągnął już rangę, którą chciał, a jeszcze kilka meczów zostało. #ToxicBayernMunchen

0

Jedyna zaleta tego meczu jest taka, że ta druga połowa uśpiła mnie tak bardzo, że usnę w minutę po przyłożeniu się.

1

@norbi77 No miał asystę i asystę drugiego stopnia. Obie dość ładnej urody, jakby ktoś po takim meczu Messiego napisał coś w tym stylu to by zaraz stado się zleciało i by mówiło jak to Argentyńczyk cudownie zagrał.

1

Jeżeli moja logika mnie nie zawodzi to będziemy wśród nierozstawionych drużyn w 1/16 LE. Bo chyba 4 najlepsze zespoły z 3 miejsc są rozstawione, a 4 najsłabsze nierozstawione czy coś pomyliłem?

5

To już kolejny raz, gdzie niby jestem nastawiony przed meczem na porażkę, logika mówi, że nie mamy szans, ale gdzieś tam w środku dalej się łudzę. Kolejny taki wynik z Bayernem boli :(

0

Minguezę i Desta objeżdżaliby w polskiej 1. lidze, dramat.

2

Pique i Mingueza amatorka totalna. Gerard mógł dać się ograć, ale miał miejsce i czas jeszcze, żeby trochę utrudnić, a Lewy sobie ułożył jak mu się podobało

1

Bayern nie aż taki mocny póki co, ale to co Davies robi z Destem to aż żal patrzeć. Sporo jeszcze do nauki Sergino ma, w obronie jest słabiutki.

4

Jeżeli to nie jest podpucha Bayernu, to są spokojnie do ukąszenia. Tylko obawiam się, że w pewnym momencie ruszą poważniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?