0

@dasouzar11 Poza Busquetsem i Araujo to na każdej pozycji mamy gorszych zawodników.

2

Ale tu jest wylew od kilku godzin, ale no mecz PSG i Realu więc więc zdziwiony nie jestem. Jeszcze to umniejszanie a to Lewemu, a to Messiemu a między wierszami i Ronaldo się oberwie, więc szacunku wzajemnego ludziska :)

1

@jacob345 Mamy szansę na wyjście z grupy, ale kluczowy jest wynik tego drugiego meczu. Z Bayernem nie wygramy, a jak Benfica wygra to nawet remis nic nie daje.

0

W drugiej połowie to Benzema chyba wyszedł na boisko tylko przebrany za Jovicia. Ależ ma wejście w drugą połowę po beznadziejnej pierwszej :O

1

@nitey Z tym Serie A to grubo poleciałeś. Napoli, Milan, Inter, Atalanta, Juventus to pierwsza półka. Ale takie zespoły jak Lazio, Roma, Sassuolo, Fiorentina to też są bardzo solidne drużyny. A i te teoretycznie słabsze potrafią urwać najlepszym, dla mnie Serie A jest najciekawszą ligą poza PL.

0

Jak obserwuję Jovicia to muszę stwierdzić, że Real też ma swojego Luuka :D Tylko, że ten kosztował 60 mln, nasz na szczęście był trochę tańszy :P

2

@TheBestKoeman W tym sezonie złapałby się do TOP 5 piłkarzy ofensywnych w moim odczuciu. Salah Lewy, Benzema, Vinicius i tego 5 ciężko mi wybrać, bo jest kilku kandydatów: Mane, Coman, Haaland. Pewnie Messi prędzej czy później tutaj wjedzie, ale na ten moment bym go tu nie umieścił.

8

Vinicius jest niesamowity. Mówię to za każdym razem jak oglądam Real, ale jego gra to jest czysta poezja dla oczu.

0

@Sysia11 Gavi na skrzydle jest nijaki. A Fati i Dembele to właśnie widzę jak często są dostępni do gry. Umiejętności żadnemu z nich nie odmówię, bo jeden i drugi robi różnicę jak gra, ale no dwa miesiące gry w sezonie to trochę mało.

0

Przykra prawda jest taka, że o ile w pomocy czy obronie Real jest trochę lepszy, ale jest to niewielka różnica, tak w ataku jest przepaść. Asensio/ Rodrygo u nas z buta by weszli do pierwszego składu, a tam są w cieniu duetu Vini-Benzema

5

@TheBestKoeman Zaraz wbije Escandalo i Cię wyjaśni, że od tego placka to i Collado jest lepszy :P

0

4 minuta i już zawał. Remiro zaczął się bawić w Valdesa, ale bez konsekwencji.

1

@mekston Przebije, oby tylko nie było wstydu i żeby nie zrobił tego już w środę :P

0

Każdy kurs wyższy niż 1,1 na gola Lewego z Borussią to promocja. W każdym meczu ładuje im brameczkę, a najczęściej nie jedną :P

1

@Sergio_Devils Tutaj za to pełna kultura zawsze i nikt nigdy Realu nie wyzywa XD

0

Nie jestem szczególnie zdziwiony, przecież no będąc szczerym to w spotkaniach z Espanyolem i Villarrealem walczyliśmy jak równy z równym - trochę szczęścia się uśmiechnęło, ale nie można wszystkich wyrównanych meczów wygrać. W ataku jest słabo - nie w każdym meczu dostaniemy patelnię od rywala lub karnego.

1

Depay i Puig = katastrofa

0

Kilkucentymetrowy spalony uratował nam tyłek. Ter Stegen jest do wywalenia, jego nie można na ten moment nawet przyzwoitym bramkarzem nazwać.

0

@Pavlogoalkeepe Spójrz jak wycięli kilku wielkich skoczków tutaj. Dziwnym trafem zawsze przed jego skokami w loteryjnych warunkach są długie przerwy i zawsze dostaje najlepsze rekompensaty - raz, czy dwa może się zdarzyć, ale jak coś się dzieje regularnie to nie jest przypadek :)

0

Wyczekali warunki Stefankowi Kraftowi, żeby mógł sobie dobrze skoczyć? Nowe, nie znałem - nigdy tak faworyzowanego skoczka nie było.

0

Jorginho to niebywały cymbał, gość jest cienki a dla niektórych zasłużył na wyższe niż 3 miejsce XD

0

@zuang1995 Poza idiotyczną decyzją z 2020 to nie jest wina FF jak dziennikarze głosują. Dziwi mnie, że o najbardziej prestiżowej nagrodzie indywidualnej decydują dziennikarze, a nie trenerzy czy eksperci piłkarscy, ale tak to już jest.

4

Salah w tym sezonie ma takie coś w sobie, że 99% piłkarzy wygląda po prostu blado. Oglądam kolejny mecz i szczerze to w tym sezonie tylko Vinicius łączy tak dobrze efektywność z efektownością, choć dalej jest to półka niżej od Egipcjanina. Jeżeli Liverpool wygra LM, a Salah utrzyma formę to dla mnie niezależnie od Mundialu kandydat do ZP nr 1.

2

No tak, z karnych i na pustą się nie liczy. Trzeba walnąć przewrotkę z 25m to może za dwa nawet się będzie liczyć :P

1

@FC1899Barca Nie jestem przekonany do opcji nr 1 i 2, a w szczególności do Włocha. Insigne kojarzy mi się z beznadziejną psychiką i zawodzeniem w kluczowych momentach. Laca to dobry piłkarz, ale ma dołek od 2 lat więc, albo by się odbudował, albo nie. Takie 50/50

1

Tak jak analizuję komentarze wiadomo kogo to szczerze mówiąc łatwiej chyba nam by było wygrać ZP w erze Messiego niż przebić go w plebiscycie na bycie największym memem LR :D

8

@VamosRakieta Mistrzowie 500

0

3 minuty? ESCANDALO!!!!

3

@norbi77 Nie oglądałem pierwszej połowy i ta przewaga na flashscore była większa. Dziwiłem się skąd tu takie komentarze, ale drugą już oglądam i całkowicie rozumiem :P

2

Śmieszna sprawa z tymi komentatorami. Vini faktycznie gra widowiskowo dla oka, sam bardzo go lubię oglądać. Ale jak przed chwilą zachwycali się podaniem na 10-15m gdy nie miał żadnego zawodnika na plecach to Panowie... Poważnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?