Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raz nie łapiesz się nawet do 50ki, a dzień później zajmujesz 4 miejsce.
Raz wygrywasz kwalifikacje, potem psujesz skok w pierwszej serii, kończysz na 5 miejscu po dobrym skoku, a następnego dnia nie łapiesz się do 30ki.
Cóż loteryjne konkursy nie są zbyt atrakcyjne dla mnie. Wiadomo, że jeżeli jesteś bardzo dobrym skoczkiem w formie jak Geiger, Kobayashi (dyskwalifikacja), czy Granerud to poniżej pewnego poziomu nie spadniesz, ale dla całej reszty takie warunki nie są uczciwe.
0
Komentarz usunięty
1
Stoch dla mnie jest takim Ronaldo tylko w innej dyscyplinie sportu. Geniusz, jeden z najlepszych w historii, są czasem przejawy geniuszu, ale żaden z nich nie może już być samodzielnym liderem swojej kadry/ zespołu. Są już w takim wieku po prostu, że oczywistym jest to, że będą mieli słabsze momenty i pojedyncze sukcesy są możliwe, ale te najdłuższe i najbardziej wymagające rozgrywki (liga i PŚ) raczej poza zasięgiem.
0
@Comfortable_ No dla mnie pisanie o winie sędziego, gdy do tej pory nie ma kontrowersji to bezsensowne płakanie jakby z góry były przesądzone losy meczu. Granada strzeli jeszcze dwa prawidłowe gole, nie tracąc żadnego to wygra dzisiejszy mecz XD
1
@MiriamPijanicz W tym sezonie Casemiro i Kroos są najsłabszymi punktami Realu. Oglądam wszystkie mecze Realu i Barcelony i na ten moment uważam, że Busi jest lepszy od Kazka.
0
@Comfortable_ Płakałem o to? Jeżeli o to płakałem, to chyba ktoś tutaj musi się cofnąć do podstawówki nauczyć się czytać ze zrozumieniem i to nie jestem ja XD
0
@MiriamPijanicz Busquets > Casemiro
Nico lub Gavi > Kroos
No ale reszta ciężka do zaprzeczenia
3
@Kapitan hawk Wyjątkowym prostactwem to ty się wykazujesz. I nie popłacz się tam przypadkiem :P
7
@Kapitan hawk Jeszcze nic się nie stało, Real nie wygrał, a już wina sędziego ojojoj nieźle na bani w niedzielę
0
Real pewne zwycięstwo, Polacy beznadziejnie, w FPL słabo. Szkoda gadać z tym sportem dzisiaj
1
Posiadanie piłkarzy City w FPL to rosyjska ruletka. Co z tego, że zazwyczaj dość dobre punkty robią skoro nie wiadomo kto w wyjściowym składzie zagra. Ale jestem zły na Guardiolę dzisiaj, że Jesusa i Dias posadził grrrr
4
Plusy:
- Jeżeli chodzi o piłkarzy: Busquets, Gavi, Abde - ta trójka mi się dzisiaj szczególnie w oczy rzuciła, bardzo dobry mecz w ich wykonaniu.
- Ewidentna poprawa pressingu.
- Podejmowanie prób z dystansu - dwa strzały Busquets'a, z czego jeden bardzo soczysty.
- Wynik, na 3 punkty nigdy nie można narzekać.
- W końcu mamy trochę farta.
Minusy:
- Ewidentnie odcięło naszych piłkarzy w 60 minucie - Espanyol cisnący nas tak bardzo na Camp Nou boli.
- Jeżeli chodzi o piłkarzy: Mingueza, Puig, Coutinho - katastrofa, nic pozytywnego o nich nie powiem. Najlepsza rzecz związana z tą trójką to faul Minguezy za który zarobił żółtą.
- Katastrofa w obronie, ilość sytuacji bramkowych Papużek zdecydowanie za duża.
- Wygrana po bardzo miękkim karnym. Jakby sędzia tego nie gwizdnął, nikt nie mógłby mieć do niego pretensji.
4
Depay King of the Match XDDDD
8
Ostatnie 20 minut to flashbacki meczu z Celtą - dobry wynik i rywal przejmuje totalną inicjatywę. Już widzę, że Puig jest do wywalenia jak najdalej z klubu.
1
O ja pierdykam, zawał totalny - może Xavi w końcu trochę farta przyniósł, bo nie wiem jak wytłumaczyć to pudło.
1
Śmierdzi mi tu coraz bardziej wynikiem 1:1
0
Wu Lei, mam flashbacki XD
1
Depay jest naprawdę bardzo słaby ostatnio :(
0
@xDoMinO26x Powiem więcej, Mingueza to nie poziom La Ligi. Nawet w zespołach dolnej części tabeli byłby słabym ogniwem.
2
@Djzordon escandalo ten karny czy nie bardzo?
1
@Comfortable_ I cyk zgłoszonko, mam nadzieję że moderacja wszystkich traktuje równo i polecisz na 48h za takie teksty.
@Adi123456789 A to zgoda, że śmieszne jest umniejszanie w obie strony. Tylko dzisiaj to jest taki wysyp tekstów, jakby od Ronaldo lepszy był Flavio Paixao i aż się pięść zaciska kibicowi Barcelony jak to się czyta.
4
Jak Ronaldo ratował dupę kilka meczów z rzędu United, a Leo robił 0 bramek i 0 asyst to nieważne. Dzisiaj w końcu Messi się odblokował, a United kolejny raz się ośmieszyło (Ronaldo miał asystę) to oczywiście Messi Bóg, a Ronaldo to w sumie rak dla zespołu, ogólnie wszystko jego wina. Jak czytam posty niektórych, gdzie mają ewidentny ból tylnej części ciała o Real i Ronaldo to się zastanawiam "Boże, coś Ty za istoty stworzył."
A z innej beczki to fajnie, że Leo się odblokował, teraz powinno być z górki.
1
@Rust_Cohle Arasz (celowo nie oznaczam) - hejter Ronaldo
0
@Triv44 Widzieć nie widziałem, wiem tylko jakie rezultaty notował. Mam nadzieję, że powalczy choć obawiam się, że może już czegoś brakować.
0
Tak mi się wydaje, że to jest miejsce wokół którego Stoch się w tym sezonie może kręcić. Czasem może się uda wbić na podium, ale w generalce miejsce 4-5 to raczej max. Pierwsza trójka nieprzypadkowa, każdy z nich swoje sukcesy już ma i ewidentnie skaczą w swojej lidze.
0
Bardzo loteryjny konkurs. Za tydzień raczej też lepiej nie będzie, aczkolwiek no widać kto już jest mocny, a kto (jeszcze) nie.
1
@FCBMati10 Dzisiaj zauważyłem, że coś zepsute jest z tymi liniami, bo w zasadzie ciągle się ta sama odległość wyświetla. Niezależnie od wiatru co najwyżej metr różnicy się wyświetla.
3
Uwielbiam, po prostu uwielbiam Celtę Vigo i Levante. To są dwie drużyny, które zawsze z każdym grają w piłkę i zawsze są dużym zagrożeniem dla każdego z TOP 3. Do tego Aspas i Morales, dwóch piłkarzy z niesamowitymi umiejętnościami, dla których warto włączyć mecze.
1
Czekam jeszcze na skoki Żyły i Kubackiego, ale martwią mnie próby Polaków. O ile widać, że Stoch jest w dobrej formie (poza kwalifikacjami, 4 i 9 miejsce na treningach) tak reszta za każdym razem na granicy wejścia do drugiej serii, albo jeszcze gorzej. Dawno tak źle nie było.
0
@tomek8756 XDD No cóż, jeszcze rok temu byłem za Konfederacją. Teraz to już sam nie wiem na kogo ze środowiska idiotów głosować. Polityka w Polsce to dno.