4

Ja nie wierzę... Weźcie nie banujcie proszę ludzi, którzy będą przeklinać, bo choćby mnie bardzo dużo kosztowało powstrzymanie się. Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja.

0

@aligator Podwójnie podwojony :D

0

Pod względem wybiegania to wygląda jak gierka na orliku chłopaków 20 letnich z old boyami. Tylko, że na podwórku ci drudzy potrafią to wyrównać kulturą gry i doświadczeniem, tutaj to żal patrzeć.

1

Fifacze, pilnujcie się bo lecą permy za oddawanie meczów. Mi się udało i nie dostałem, ale mnóstwo banów za to się posypało.

1

@AmigoBlancos Fajnie, że ktoś taki się trafił, bo może chociaż odrobinę bardziej elektryzujące będą te klasyki. Średni poziom sportowy (porównując do Anglii) + pełna kultura i szacunek z obu stron to nie jest gwarancja ciekawego widowiska.

1

Środa to wyjątkowo piękny dzień. Wracam koło 14:30 ze studiów i nie mam ani treningu w klubie, ani do pracy nie muszę iść. Jutro można wrócić, pójść na siłkę i obejrzeć Barcę i Real na luzie - taki środek tygodnia to skarb.

1

@buddy Powiem Ci, że skład generalnie fajny, ale skazany na porażkę. Jacyś doświadczeni piłkarze (26-35) by się przydali.

2

@Gaucho Młody w koszulce Liverpoolu już bardziej rozbudowane łapsko niż Busi :D

1

@mat32 Wódka nie ma smakować... I dlatego jej nie pijam wolę walnąć piwko, albo winko :P

0

@paweldunajecfcb Gavi? TOP, ale to piłkarz

10

@Encore Tak, może Fati jest trochę lepszy w wykończeniu, ale poza tym Vinicius jest lepszy na ten moment.

0

@Marik1234 Ten siadł Iliciciem, dostałem go za FC i lubię mu dawać minuty, bo dosyć przyjemna karta.

1

@klaunBawarski A w życiu, Lewy indywidualnie TOP. Jakby nie Copa America to nie byłoby dywagacji ma temat ZP, a tak to raczej wygra Messi choć Polak też ma szanse.

4

Za ten rok tylko Messi/Lewandowski. Ale jak Mo utrzyma taką formę cały sezon + wygra LM to ZP jego. No ale to za rok, teraz tak jak już napisałem :D

6

Kurde no Panowie, ja wiem że prognozy były gorsze, ale jako kibic Barcelony nie wyobrażam sobie cieszyć się z tego, że ze słabym Realem przegraliśmy "tylko" 2:1 po wyrównanym meczu. Real ma dobrą sytuację instytucjonalną, ale czy na tę chwilę sportowo są dużo lepsi od nas? No raczej nie. Ja jestem bardzo ciekawy środowego meczu, bo Rayo zdaje się być bardzo ciekawą drużyną, a dodatkowo grają u siebie.

0

Udało mi się wbić w końcu pierwszą dywizję w Rivals. Śmieszne jest to, że bramkę na wagę zwycięstwa zdobyłem z rzutu wolnego z 27m, a wcześniej... Nie zdobyłem żadnej bramki z wolnego. Przez miesiąc gry nie wszedł mi żaden strzał nawet z 19m.

0

@Vebrol W poprzednim sezonie Egipcjanin to jedyny gość z Liverpoolu, który grał swoje. Nie był to sezon z giga fajerwerkami, ale i tak był bardzo dobry

1

@DaPidejpi Zazwyczaj tak robię, ale w ten weekend w ogóle czasu nie było no i speed run robię od 22:30
@l0Messini ping wpływa na jakość rozgrywki, a wylewy w tej grze to się zdarzają każdemu :)

1

@DaPidejpi Ja wiem, że to tak wygląda, ale warto się domęczyć jeden mecz do dużo lepszych nagród :P

5

Nienawidzę Fify, gram już na totalnym zmęczeniu żeby wygrać ostatni mecz w FC i z 7-2 mam 7-5, wszystkie mecze przegrane w dogrywce. Wylew obrony, wylew bramkarza, karny z dupy - czyli kompelcik, może ktoś dobry odda mi wina ehh...

3

Ależ Neymar jest słaby w tym meczu. Zresztą nie tylko w tym, od kilku meczów źle wygląda.

3

Staram się oglądać mecze najlepszych zespołów i powiem tak: Będę zszokowany jeżeli LM nie wygra ktoś z dwójki Liverpool/Bayern - nieprawdopodobne maszyny.

0

@Kamiloza91 Spokojnie, Real też nie gra niesamowicie :)

0

@Roobo Dzisiaj Alaba zrobił to samo, a na dodatek strzelił gola. Alaba > Messi, izi

0

@DonAndrzejos Fati, Pique + Alba na zastrzykach dzisiaj grał

1

Super, przegraliśmy z Realem i co pół godziny nowy zawodnik z urazem. To co, na Rayo wychodzimy Barcą B z wielkim Luukiem czy może ktoś się uchowa?

0

@AmigoBlancos Ten użytkownik to sprawia wrażenie gościa, któremu psychiatra mógłby już nie pomóc :P

4

@paweldunajecfcb Oba mecze super, ale ja chyba wybiorę Francję. Nie lubię PSG, więc bardzo kibicuję Marsylii z Arkiem. A ten drugi mecz choć dobry, to bardzo mi obojętny wynik.

2

Śmieszą mnie symulki generalnie w piłce nożnej. Ale o ile jeszcze ta symulka Viniciusa jest jako tako wytłumaczalna - bardzo młody zawodnik, przewrócił się i się nie udało - trudno, tak to co Pique odwalił przed golem Realu to dla mnie żenada. Powietrze go wywaliło, po ziemi się rzuca jakby go coś opętało i z rękami do sędziego - gość, któremu do 40tki już podobnie jak do 30tki.

0

@Messibestplayerintheworld Przy pierwszym to Depay głównie, a przy drugiej to seria błędów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?