Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kamiloza91 Tak, bez wahania
18
Koeman w trakcie meczu i przed jego rozpoczęciem czuł dyskomfort w mózgu. Na razie nie ma powodów do niepokoju.
0
W dzisiejszym El Clasico bardzo zwracałem uwagę na dwóch młodych skrzydłowych. Wynik raczej nie jest dla nikogo zaskoczeniem, ale przynajmniej dla mnie sporą niespodzianką jest duża różnica w występie Viniego i Fati. Myślę, że nawet największy fanatyk zgodzi się ze mną, że Brazylijczyk w dzisiejszym meczu był dużo lepszym piłkarzem. Ja od dawien dawna mówię, że skala talentu podobna - Fati młodszy, a Vinicius na ten moment trochę lepszy, ale wiele osób tutaj wypowiadało się tak jakby Ansu był kilka półek wyżej.
1
Przy Ole to Ronald jest Panem Trenerem. Jak można być takim pajacem i tak grać mają taką kadrę.
2
Dużo bardziej mnie smuci śmierć Pana Krzysztofa niż ta porażka. Kapitalny aktor, zmarł tak nagle, a ta porażka to no cóż... Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził.
1
Franek co Ty robisz dzisiaj? :(
0
Martwi mnie cała obrona:
Pique często jest za wolny
Alba na zastrzykach
Garcia nie w formie
Mingueza nie w rytmie meczowym
Ale liczę na 3 punkty, Panowie do boju!
5
Błagam nie Roberto, błagam nie Lenglet i błagam nie Luuk. Jeżeli tej trójki nie będzie to przynajmniej przed meczem psycha nie siądzie.
0
Dzisiaj btts wchodzi jak w masło. Nie wiem kto wygra i ile, ale obie strzelą :P
7
Piękny Egipcjanin pewnie dzisiaj nakryje czapką Krystiano w hicie Premier League. Chciałbym, żeby Ansu nakrył Viniego, a Barca ogólnie wygrała, ale będzie ciężko. Choć nie jest to mission impossible.
0
@JohnnyBarca Ale też w Madrycie. Kolega u góry pominął, że ta statystyka dotyczy trzech meczów z rzędu na Camp Nou.
1
@MesQueUnClub96 W FC między 13 a 22 to nie gram w żaden dzień, bo wiem jak jest :P Ale o tej godzinie to bardzo rzadko tak muli, a dzisiaj niestety
0
Jezu, ale dzisiaj jest przeokropny gameplay w Fifie. Generalnie mam średni internet, ale wystarczający żeby grać sobie normalnie, dzisiaj się nie da - strasznie muli, ale gra nie Internet
0
@Kleps0n Skąd takie pytanie? No ja za najbardziej elektryzujące postrzegam wszystkie z lat 2009-2018. Każdy z tych meczów obejrzałem przynajmniej dwa razy.
0
Lubię Milan, ale szkoda mi Bolognii
0
Pique, Benzema, Busquets, Alba (choć tutaj 50/50), Kroos, Casemiro, Modrić - tyle zostało z pierwszych składów Realu i Barcelony z tych najbardziej elektryzujących klasyków.
1
@Comentateiro Musiałem wymyślić jakiś powód, żeby się wytłumaczyć z absencji na swoim meczu :D Ale mecz o 15 mam więc wiązałoby się to z przegapieniem El Clasico, a że pieniędzy z tego brak, bo to A klasa to wyrzutów sumienia nie mam :P
1
Ale piękna piłkarska niedziela. Zasiadam do telewizora o 16 i do 22:30 od niego nie odchodzę.
1
Łunin - Lucas Vallejo Nacho Marcelo - Blanco Isco* Ceballos* - Asensio Mariano Hazard
Neto - Roberto Umtiti Lenglet Dest - Busquets Puig Dembele* Demir - Luuk Braithwaite*
Ale człowiek by obejrzał El Clasico w takich składach
* - uraz, nie zagra jutro
3
Benteke 8 lat później nadal gra w Fifę 14
0
@kempnou Ronaldo od kilku lat nie może być rozpatrywany jako najlepszy piłkarz na świecie i raczej mało kto go w takich kategoriach rozpatruje.
2
Elektryzuje mnie najbliższe El Clasico do tego stopnia, że dzisiaj ten mecz mi się śnił :D Niestety, tylko pierwsza połowa po której był wynik 1:1, ale strzelcy bramek tak nierealistyczni, że chyba jest to znak, aby się nie objadać przed spaniem :)
2
@Emhyr Nie ma ironii, ale przecież musiał powiedzieć coś w tym stylu. Jakby wyszedł i stwierdził, że łatwy mecz bo Barca to frajerzy, a potem by przegrał to no dożywotnia beka.
2
W tym roku wyjątkowo bardzo robi mi się niedobrze widząc dyskusje o ZP. Kto dostanie, ten dostanie - i Lewy i Messi zasłużyli, nikt inny.
0
@Neutralny_94 Na razie w drugiej, ale jak znajdę czas na grę to będę chciał awansować :D Polecam brać opcję z największą ilością kasy, bo karty są bardzo tanie.
1
@damiano16398 Dzięki wielkie :)
@MesQueUnClub_87 Powinno się samo wyświetlić po 9
0
Orientuje się ktoś czy można już odbierać nagrody za DR na Web Appie? Bo będę do jutra poza domem, a chętnie bym odebrał już dzisiaj nagrody.
1
A tymczasem gdzieś tam w tle głównych dań dzisiejszego wieczoru, Juventus Allegriego wygrywa standardowo 1:0. Niby nudy, ale kibice Starej Damy po ostatnim sezonie raczej nie będą na to narzekać.
0
Harry Magłajaaaa
1
@JordiElNino Benzema >> Jorginho