Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piątek i Puchacz po prostu rywalizują o miano reprezentacyjnej maskotki. Kto jest największą ofermą na boisku, ten w przypadku awansu na Mundial leci w roli maskotki.
0
Błagam: Jak najszybciej Piątek out, przecież na niego nie da się patrzeć. Weź Paulo jakiegoś chłopaka młodego z 1 czy 2 ligi i na pewno będzie mniej drewniany od niego.
6
Ikoniczna Fifa #2
1/3 tego co na dzisiaj przygotowałem. Przez to, że byłem na banicji zdążyłem kilka kart ograć i tutaj pierwsza z nich. Wiem, że może nie jest to biała karta, ale uznałem, że dla tego jegomościa warto zrobić wyjątek. W grze totalnie się nie zawiodłem.
Tempo 8,5/10
Potrafi odskoczyć obrońcom, aczkolwiek w sytuacjach gdzie mamy biec ofensywnym piłkarzem przez pół boiska czuć średnio ocenioną szybkość biegu. Lekkie niedociągnięcie w doskonałości.
Drybling 10/10
No jest bosko, brakuje 5* sztuczek ale to co można wyczyniać lewą gałką z R1 to po prostu magia. Wszędzie się wciśnie, piłeczkę idealnie ustawi - odwzorowanie Leo w rzeczywistości.
Strzały 9,5/10
Tak jak w dryblingu mogę przymknąć oko na brak 5* sztuczek tak tutaj muszę lekko ocenę obniżyć. Prawa noga odczuwalnie słabsza od lewej i czuć, że jest oceniona na 4, a nie na 5. Lewą można ładować strzały finezyjne bez zastanowienia, a i siłowo dużo ładnych goli nim zdobyłem.
Podania 10/10
Nie ma do czego się przyczepić, super rozgrywa. A że podania w tej Fifie (zresztą jak w każdej) czasami są zepsute to nie ma się co rozwodzić.
Fizyczność 7/10
No i tutaj jest jego jedyna wada, bo słabej wytrzymałości nie można podpiąć tylko pod niedociągnięcie. Najlepiej spisuje się na ŚPO jednak niestety tutaj w 75 minucie już często nie ma siły. Piłka często się mu odbija pod nogi, a i nie daje sobą pomiatać bardzo łatwo. Główek niestety nie wygra.
Fun z gry: 9,5/10
Nie dam pełnej dyszki, bo tutaj brakuje trochę 5* słabszej nogi, albo sztuczek. Ale no polecam, bo karta podejdzie do gustu nie tylko fanatykom Argentyńczyka.
Ogólna ocena: 9,5/10
https://ibb.co/crh2fNp
@grejtxkrzychu @Rokita @Commandement @ElPonczato @FCBurza @FCBMati10 @MesQueUnClub96 @kryhaa
0
Przez banicję była krótka przerwa, ale jutro wlatuję z trzema zawodnikami w serii o Fifie :D
1
@Ptasior Po tym jak się wywalili po walce z rywalem taki zrobił ruch jakby go kopnąć chciał, ale chyba nie trafił.
2
Złota Piłka dla Jorginho!
0
Robercik zagranie ala Casemiro, Ramos czy Kryszczianu.
5
Krychowiak ma IQ na minusie. Aż zdenerwowany jestem, że sędzia mu jeszcze kartki nie dał.
1
Vieira, Pujol, Iker - potężna reprezentacja, a Polacy jak łatwo. Za rok świat jest nasz!
0
Szybciutka czerwona XD
0
@Transu96 Na banicję już nigdy, od dziś jestem wzorowym obywatelem La Rambli
@Adi123456789 za mało dyskretnie wspomniałem o zbanowanych :P
0
Witam po banicji, kolejny raz...
0
@pyra92 Prawda jest taka, że gdyby Bayern wygrał LM/ Messi nie wygrałby Copa America to by w ogóle dyskusji nie było. W tym wypadku myślę, że to zadecyduje i Messi zdobędzie Balona.
34
@Comentateiro Wczoraj pisałem o odklejeńcach z notatnika, ale jak czytam Twoje ente bzdury to chyba muszę stwierdzić, że w pojedynkę przebijasz ich wszystkich. Brawo, zdobywasz talon na wiadomo co.
0
@maroon Ale serio? Jorginho nad Messim?
19
"ZP obiektywnie: Jorginho, Lewy, Benz.
Dalej można się zastanawiać nad wynikami CR7 czy Haalanda. Messi w ogóle by mi nie wpadł do głowy."
Jasny gwint, na notatniku to dopiero nieźli odklejeńcy XD
1
Może sprowadźmy Hazarda z Realu? Dembele będzie miał najlepszego kumpla na drugim skrzydle. Akurat będą sobie razem spędzać 90% sezonu na L4.
3
Komentarz usunięty
3
@FC1899Barca Słaba prowokacja
8
@Djzordon XDDDDDDDDDDDDDD
1
@neeed Dwa ostatnie to już apogeum :D
6
Nawet z trenerem muszą być cyrki. Raz mówią, że milion, raz że 10, jeszcze potem mecz towarzyski. Teraz śpiewka, że go nie puszczą. Ostatnie dwa lata bycie kibicem Barcelony to ciężka sprawa.
0
@Yoshi94 2,5 tygodnia temu, nie tak dawno.
0
O, ale dzisiaj kozackie ułożenie meczów. Mogło być jeszcze lepiej, bo Liverpool Atleti i Lipsk PSG to najlepsze mecze dzisiaj, ale chociaż można obejrzeć Real albo Milan Porto + ten meczyk.
9
Wyceny na Transfermarkt to dla mnie trochę żart. Nie wiem jak to możliwe, że sam Grealish jest wyceniany tylko na 10 mln mniej niż Fati i Vinicius łącznie. Myślę, że każdy klub na świecie wolałby mieć jednego z tych chłopaków zamiast Jacka. Nad wyborem ich dwóch czy on jeden to chyba nikt by nawet nie myślał. Generalnie wycena Anglików to jest dla mnie nieśmieszny żart.
1
@LucaMancini Póki co jeszcze stacjonarnie i już dłużej chodzimy niż rok temu. W zeszłym roku przechodziliśmy tylko pierwszy tydzień, a teraz już cały miesiąc :P
1
@LucaMancini Filologia angielska, nie wiem jak na innych uczelniach, ale w Kielcach to jeden wielki, niezorganizowany burdel.
1
Niektóre przedmioty na studiach to takie gówno... 3 semestr robimy w kółko to samo, nie uczymy się nic. Ale oczywiście obecność obowiązkowa i trzeba siedzieć.
1
O mecz z Benficą jestem spokojny, bałem się czy uda się tutaj komplet punktów zdobyć. Brawo Panowie!
1
> Wyrzucanie 19 latka po ciężkiej kontuzji z klubu po słabej połowie.
Ansu drugim Messim nie będzie, ale ma to coś i ewidentnie dużo pociechy z niego będzie.