2

Przerwa od tematu wojny:
United jest cienkie jak sik pająka.

8

Kurde spadek Legii się oddalił :(

1

@Wilczeq No i je pizzę z ananasem

0

Napoli? Bolognese i Carbonara lepsze

6

@IronSanHybrid Turcja jest najbardziej stanowcza co mi się podoba. Jako jedyni też kiedyś nie uznali rozbioru Polski. No i jeszcze danie Bogów się od nich wywodzi. Cudowny naród

0

@dniel 5,88 za 98, także dosyć normalnie.
@marcin62 no mam taką trasę do domu, że z której strony bym nie pojechał jest stacja, tutaj i tutaj się wystać muszę nawet chcąc do domu jechać a nie tankować. A skoro można przy okazji jeszcze za mniej niż 6 to cóż...

1

Godzina w kolejce na stację już minęła. Normalnie bym odpuścił, ale i tak tędy wracam do domu także trzeba się swoje wystać. Chcę tylko zdążyć na mecz, ale może być ciężko niestety

0

U mnie w miejscowości rondo które jest dobry kilometr od stacji zakorkowane przez auta, które stoją w kolejce na stację - ja pier**** co się dzieje dzisiaj to masakra. Nie wyobrażam sobie teraz być w Ukrainie.

4

@tomono Gdzieś czytałem, że też przecinali kable podwodne w okolicach Norwegii. Tutaj niestety śmierdzi konfliktem na grubszą skalę.

2

Komentarz usunięty

1

@Abominacja Nie ma czegoś takiego jak najlepsza wojna. Trzeba jak najszybciej zapobiec działaniom wojennym, nie wiem w jaki sposób to zrobić, ale mam nadzieję że jak najszybciej się to skończy.

1

Benfica w domu, a na wyjeździe to dwie różne bajki. W Portugalii bardzo często potrafią się postawić w teorii mocniejszym zespołom, zresztą nie tylko oni. Pamiętam kilka lat temu jak oni albo Porto wygrali z Bayernem, żeby zebrać w rewanżu łomot jakby profesjonaliści z amatorami grali.

6

@Kusco15 Wyjątkowo mądrze gada, jak nie ona

1

@P33ck Trzeba się przyzwyczajać. Dziady z UEFA i FIFA jedyne co widzą to dobry hajs i jeszcze wciskają bajki innym o romantycznym futbolu. Śmiech na sali, niestety.

2

Oglądałem sobie dzisiaj kompilację z Pato i co to był za zawodnik... Aż żal mi się zrobiło, że kontuzje nie pozwoliły mu wykorzystać potencjału. Oby Fatiego nie spotkał ten sam los, bo te jego kontuzje przytłaczają coraz bardziej.

1

@Mati90fcb Ewa i Marysia Andrejczyk to najpiękniejsze dla mnie kobiety w polskim sporcie. No mają w sobie coś takiego, że ciężko oczy oderwać - a u Ewy jest to o tyle dziwne, że zazwyczaj nie przepadam za tatuażami u kobiet.

2

@busquets5 Z tym mistrzostwem to problem jest taki, że mecze z Atletico i Valencią były zdecydowanie najlepszymi (ten drugi tylko przypuszczam po wyniku). W międzyczasie remisy z Espanyolem i Napoli. Raczej z tak młodą ekipą ta forma nie będzie stabilna i trzeba się nastawić jeszcze, że wpadki się mogą zdarzyć.
Real zaś ostatnio jest w największym dołku, a i tak w lidze to wystarcza do solidnego punktowania. Nie spodziewam się mistrzostwa w tym sezonie, ale jak zawsze wolę się mile zaskoczyć niż negatywnie rozczarować

4

@Abominacja XDDDDDDDD No jak ja Was po prostu kocham lewa strono (skrajna). Wy się tak sami oracie, że tutaj nie trzeba nic dokładać. W którym momencie napisałem, że nie cierpię ludzi popierających LGBT i ogólnie lewej strony? Napisałem cechę, którą najczęściej właśnie spotykam u Tobie podobnych osób. Jeżeli ktoś taki jest w porządku, nie prowokuje zbędnie innych to z mojej strony może stuprocentowo liczyć na to, że nie usłyszy żadnej nieprzyjemności. Nie zaglądam nikomu do łóżka i mam gdzieś jaki kto jest - póki ktoś jest w porządku do mnie to chętnie z taką osobą czas spędzę, porozmawiam. No z Tobą ewidentnie bym się nie dogadał, bo ewidentnie cierpisz na jakieś schorzenia.
@stone80 Ale ja broń Boże nie uogólniam, nie wsadzam wszystkich do jednego worka. Po prostu spotkałem kilka takich osób i napisałem, że najczęściej były to właśnie osoby tego typu. W żadnym momencie nie stwierdziłem, że "A nie cierpię lewej strony, LGBT i tego wszystkiego".

0

Nie miałem okazji oglądać dzisiaj w ogóle meczów, ale no moje oczy się radują jak takie wyniki widzę. Barcelona 4:1 na Mestalla, Bilbao somsiada 4:0 ogrywa. Więcej takich weekendów poproszę, szczególnie gdy będę miał okazję oglądać :D

8

@Hubsao Ciężko mi wybrać jedną cechę. Ja generalnie nie jestem w stanie się przekonać do osób, które narzucają innym swój sposób bycia - a natknąłem się na kilka osób, które jak masz swoje zdanie na jakiś temat i ogólnie sposób bycia + nie chcesz się zachowywać jak oni to jesteś homofobem, faszystą i nie wiadomo kim jeszcze. Wiadomo co takie osoby charakteryzuje: LGBT, weganizm, a w tym wypadku dodatkowo neutralne płciowo imię. Zwróć się nie daj Bóg po starym imieniu to awantura taka, że szkoda gadać.

27

@FC1899Barca W sumie trafił swój na swego. Ten gość też nie sprawia wrażenia do końca sprawnego fizycznie.

2

@Przemek2323 Póki oglądam mecze nieistotnych dla mnie klubów to tak - wolę piłkarzy efektownych. Jednak jakby grała Barca to wolę, żeby piłkarz mi strzelił hattricka: karny, dobitka i dostawienie nogi z 2 metrów niż żeby wykreował 20 okazji z których nic nie będzie. Tak czy siak Messi King i reszta komentarza nie miała mu umniejszyć.

0

@kamiVeB Nic nowego, w takim wieku już nie wypada być tak durnym

0

Ten obrońca co teraz sfaulował Rodrygo to chyba ma IQ na minusie. Ten konkretny karny wiele nie zmienia, ale jakby coś takiego zrobił przy 0-0 to nie wiem jakby to trzeba było skomentować.

0

Ależ kapitalne uderzenie Viniciusa. Nawet Walaszek lepiej by tego nie wymyślił

2

@Volk Nie wiem jaką ma dokładnie średnią, ale na pewno nie jest to 95. Powiedziałbym, że coś koło 70-75%

1

Nie da się wykreować swojej sytuacji, to piłkarze Realu dali ciasteczko gościom, ale ci nie chcieli skorzystać.
Edit: No to Asensio zaraz strzeli golazo - standard XD

4

@Firestone Ale mogliby trochę lepiej w Europie wyglądać. Bo jak lider ligi wygląda jak czwartoligowiec to niezbyt dobra jest to reklama hiszpańskiej piłki.

6

Nie odnosicie wrażenia, że ostatnio Vinicius jakby zatracił nawet swój największy atut? W ogóle nie widzę go w pojedynkach szybkościowych, rzadko wchodzi w grę 1 na 1. To akurat dla mnie duży minus mimo że gra dla rywala, bo dla takich piłkarzy jak on ogląda się mecze, a tu go chyba zajechał Carlo.

0

Dzisiaj nadszedł ten dzień, gdy WWE ostatecznie mnie do siebie zniechęciło. Od kilku lat już byłem mniej w to zaangażowany niż za dzieciaka i bardziej sobie to śledziłem po prostu co tam się dzieje, czasem jakieś walki obejrzałem. Ale to jak kolejny raz Wins zeszmacił kilku fajnych zawodników, żeby zbudować potężnego gwiazdorka Lesnara to jest coś obrzydliwego. Do tej federacji mogłaby przyjść mieszanka Okady z Omegą, a i tak na topie byłby Brock z Romanem. Szkoda czasu na ten cyrk, bo nawet jak na reżyserkę to jest to żałosne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?