Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już dzisiaj analiza meczu koło 23:30:
No Xavi to beznadziejny trener, bo powinniśmy strzelić więcej bramek. Poza tym za późno zrobił zmianę i Vinicius raz się urwał. Jakby Koeman był trenerem to mielibyśmy 90% posiadania piłki i wygralibyśmy 10:0. #XaviOut
0
Nie no, ale powiem Wam, że to że gramy koncert to jeden fakt. Ale Real szczególnie w obronie to jakby jacyś przebierańcy grali, albo jakby wczoraj niezłe chlańsko mieli.
20
Messi, Wy serio z tymi leszczami odpadliście?
0
No, dostał zje*** i się poprawił
1
Ku**a Ferran prosiłem Cię w południe...
1
@Tomek_TF Nawet jakbyśmy wygrali z Liverpoolem to trafiłyby się komentarze, że w końcu musiał im się trafić słaby mecz, to nie zasługa Barcelony.
1
No i jest zajebiście. Mówiłem, że Vinicius dzisiaj niegroźny będzie. Pajac i tyle
0
Zrobiłem kluczowy krok - zmieniłem Eleven na Canal+. Teraz bierzemy to luźno, bo jak oglądam Clasico na Eleven to przegrywamy.
3
Valverde i Modrić - tutaj będzie główne zagrożenie ze strony Realu. Luka to jest zawodnik niesamowity, mógłbym miliony komplementów na jego temat pisać do jutra. Fede zaś regularnie jest kluczowym zawodnikiem w najważniejszych meczach Realu, niesamowita szybkość i wydolność. Vinicius jest świetny, ale jego zneutralizują
2
@Ferran Jakie murowanko? Zagęszczenie środka pola to nie murowanie xD
2
@agaFCB Póki byłem na meczu, a potem na gierce było okej. Odkąd wróciłem to jakaś masakra :D
2
@MesQueUnClub96 No i Radek Majecki, żywa legenda klubu.
2
Szanowni Panowie piłkarze Barcelony, nie bierzcie dzisiaj przykładu ze mnie. Gramy meczyk, 2:2, 90 minuta, dostaję piłkę na skrzydło. Obrońca minięty jak pachołek, tylko bramkarz przede mną, piłką na 12 metrze i... Prosto w niego. Ferran kumplu, na Ciebie szczególnie patrzę :)
1
To co chyba najbardziej podoba mi się w Barcelonie teraz to fakt, że przed każdym meczem jest wiele niewiadomych, a każda opcja jest dobra. Choćby dzisiaj nie wiadomo kto zagra na PO, kto na skrzydłach, na jaki środek pola Xavi postawi. W Realu jedyna niewiadoma to zastępstwo za Benzemę. Jestem na 99% pewny, że będzie to skład: Courtois Carvajal Militao Nacho Alaba CKM Vini Asensio i tym 11 będzie ktoś z dwójki Fede/Rodrygo.
0
No pojedyncze skoki z treningów dają ułamek nadziei na to, że któryś z Polaków może zakręci się gdzieś wysoko w konkursie. Zwycięstwo raczej nierealne, ale nawet takie 5 miejsce to miła odmiana po MŚwL.
0
@dniel No nie oddaje w niemal każdym meczu piłki rywalowi na środek 30 metrów przed bramką. Lepiej niech bramkarz wywala co drugą piłkę na aut (choć Tibo tego nie robi) niż ma jedną na pięć podać do przeciwnika.
0
@Sau_Ron 1,3,4 Courtois
2 MATS
0
@michal26 Też zależy jak zareaguje na to Carlo. Jak uzupełni napad Asensio i Rodrygo to spodziewam się nijakiego Realu. Większego zagrożenia się spodziewam ewentualnie ze strony Hazarda czy Bale'a, którzy piłkarzami są znakomitymi i mają coś do udowodnienia.
1
Czytając różne artykuły dochodzę do wniosku, że prawdopodobnie w niedzielę mecz bez Karima. Z jednej strony to dobrze, bo zdecydowanie mniejsze zagrożenie ze strony Realu, ale z drugiej szkoda bo uwielbiam go oglądać na boisku.
0
@Tollusiek I cyk, w niedzielę Auba/Dembele/Vinicius/Benzema z hattrickiem
0
Logika mówi, że w finale będzie City i ktoś z dwójki Liverpool/Bayern z naciskiem na tych pierwszych. Aczkolwiek mam przeczucie, że Atleti może coś namieszać. Jak City ich przejdzie to raczej będą w finale, bo choć i Real i Chelsea są trochę lepszymi drużynami od Atleti to jednocześnie są przyjemniejsze do gry przeciwko.
1
@Medium Dzięki, liczone z wzoru Hajty rzecz jasna :P
0
3/4 dwumeczów ma ogromnych faworytów.
Liverpool 95 - Benfica 5
Bayern 90 - Villarreal 10
City 80 - Atletico 20
I tylko ostatni mecz dość równy, dałbym 55-45 na Real.
0
To co, Lewandowski bije rekord Ronaldo? :p
3
Chelsea Real - Chelsea słabsza niż rok temu, a Real trochę lepszy. Dodatkowo u Londyńczyków sytuacja wewnątrz klubu nie za ciekawa. Real niewielkim faworytem w mojej opinii.
2
Bully Boy w finale słabnie z lega na leg? Stare, znałem
1
@MesQueUnClub96 Gary'ego ciężko nie lubić, ot sympatyczny starszy Pan :D Jakbym miał wybrać ulubioną piątkę to chyba byliby to: Smith, Anderson, Clayton, Searle, Aspinall.
1
@MesQueUnClub96 No w kwestii zawodników, których lubimy to zauważyłem, że dzieli nas wiele. Ale najważniejsze, że łączy hobby w postaci tego pięknego sportu :D
1
@MesQueUnClub96 No ostatnio wyniki się poprawiły i gra może trochę też, ale to zdecydowanie jeszcze nie ten Michael z Ally Pally. Tak czy siak, oby dzisiaj wygrał w finale - mimo iż to jeden z wielu w Premier League to liczę, że go przełamie na przyszłość, bo jak głowa w kluczowych momentach mu się odblokuje to będzie wymiatał przez kilka(naście) kolejnych lat.
2
Ależ comeback Bully Boy'a. Brawo Michael! Ja tylko wciąż nie jestem w stanie zrozumieć co zrobił Price przy stanie 4-1. Tyle lotek, żeby spokojnie wygrać Lega na 5-1 i byłoby pozamiatane.