Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale w półfinale będzie kibicowane Realowi. Ogólnie mam nadzieję, że LM wygra ktoś z tego drugiego dwumeczu, ale w tym półfinale to z dwojga złego wolę Real.
5
Ale Foden to pajac, totalnie zmieniłem o nim zdanie po tym meczu
0
@Uukasz_93 Ale ewidentnego karnego to już nie raczył sprawdzić
1
Niemieckiego amatora na sędziowanie wzięli - masakra, szkoda Atleti
1
XDDDD Wziął młodego za szmaty i ciągnie po ziemi
11
Dla mnie karny, trafiony w nogi Correa
6
@martin3131 Oblak i Ederson już gotowi na zaliczenie asysty do Benzemy
0
@Coutinho007 Z jednej strony tak, ale z drugiej to 3 hiszpańskie drużyny w półfinale z jedną angielską to byłby dobry kontrargument dla "potężnej Premier League" (to jeszcze ma sens) i "słabej La Ligi"
2
Felix i ofensywni impotenci vs City, czarno to widzę dla Atleti
2
Alert RCB: Wiadomo przed kim, właśnie teraz
0
XDDDD Sędzia ślepy czy niespełna rozumu?
5
Diogo! SIIIII pięknie
0
Kielce - syreny się meldują
0
@Uukasz_93 Nie ma Kroosa to nie jest aż tak nudno :P
0
Kilka miesięcy już go w klubie nie ma, ale duch Bordalasa dalej jest przy Getafe. Ale oni grają bezjajecznie i nijako.
1
Vazquezinho i pozamiatane - dzisiaj punktów nie stracą
0
@Sau_Ron Powiem tak: Myślę, że Real 9 punktów jeszcze zgubić może. Ale też nie wydaje mi się, że zdobędziemy komplet punktów. Niestety, ale wydaje mi się że mają mistrzostwo, choć chciałbym się miło zaskoczyć.
0
@WarioWep Gościu pytasz o prime, a potem mówisz o wpadkach pod koniec kariery xd
2
@Sau_Ron No najlepiej niech świadczy o tym fakt, że najlepszą taką stroną poza naszą jest stronka o Arsenalu. Duża aktywność, tylko nie mają niczego podobnego do La Rambli
0
@WarioWep Oezil przez kilka lat w Arsenalu był przynajmniej na tym samym poziomie co w Realu. Potem zaczęło się sypać, ale no taki Neymar poza pojedynczymi błyskami to w ogóle nie wszedł na taki poziom jak w Barcelonie.
1
Sandro Ramirez wchodzi, nie był to piłkarz na miarę Barcelony, ale myślałem że trochę wyżej ma szczyt niż rezerwowy w Getafe.
5
Ale to PSG jest potężne. Są nie do zatrzymania, na pewno wygrają Ligę Mis... A nie, ale za rok to na pewno
1
Skończ już Young karierę, żałosny człowieku jesteś. Dla mnie taki wślizg to czerwo i zawieszenie - mocny wślizg na kostkę, zupełnie niezainteresowany piłką.
1
@barcelonaLM xd Z każdym kolejnym rokiem ta gala to coraz większy cyrk
19
@barcelonaLM Może i Hazard czerwo, ale ten łebek dożywotni zakaz stadionowy.
0
@gumaz 196 cm 79 kilo
1
Kurde, wchodzę sobie na stronkę a tu od razu ten obrzydliwy ryj mi się rzuca w oczy. Niewiele gorszych opcji mógłbym zobaczyć - zmieniać mi główny artykuł jak najszybciej.
0
@barcelonaLM No nie wiadomo jakby się to potoczyło. Mam nadzieję, że te czarne lata już minęły, bo te nasze dwumecze z LM to bardzo złe doświadczenie. Skwitowane upokarzającą porażką w 2020 w jednym meczu z Bayernem. Teraz wszystko wygląda ładnie i oby tak było na lata!
4
@barcelonaLM Bardziej niż funfact to wróżenie z fusów. Równie dobrze byśmy mogli dostać 4-0 na Anfield, złamać się psychicznie i byśmy mieli powtórkę z 2013 roku z meczu z Bayernem.
2
Dawać gola dla nas, albo Rangersów. Jeszcze lepiej to i dla nas i dla nich. A najlepiej to, żeby Szkoci dwa wcisnęli.