1

@MesQueUnClub_87 W FC, miałem 13-6 i grałem o wyższą rangę, gdzie jest dodatkowo paczka z TOTSami, ale no mieli inne plany.

0

Wygrałem mecz o 4 rangę i wywaliło mnie z serwerów - dziękuję EA jesteście cudowni :)

1

@Essos Joe Gomez

0

@Rust_Cohle Cristiano Ronaldo
@cris2706
Tego ostatniego nie znam, ale gość wchodzi na La Ramblę i udaje, że niby skromny jest i przytacza statystyki, w których nie ma szans. Dziwny ten Ronaldo, myślałem że z takim ego to wiecznie się wywyższa.

1

@Moderacja ja nie chcę na nikogo palcem wskazywać, ale od kilku dni jak wchodzę na La Ramblę i o której godzinie by to nie było to widzę całą masę bardzo podobnych postów jednego gościa. Skoro usuwacie większość z nich (to chyba jest ostrzeżenie?), a on dalej spamuje to sugerowałbym wymierzyć karę na otrzeźwienie :)

0

Kolejny piłkarz Liverpoolu z problemami zdrowotnymi przed 28 maja

3

@MesQueUnClub96 No Arsenal zrobił w ostatnich kolejkach Arsenal, ale Antonio przejął drużynę w opłakanym stanie. Na Kane'a się nie dało patrzeć, a w drużynie w zasadzie nic poza Sonem na dłuższą metę nie funkcjonowało, obrona miała przebłyski czasami.

2

COYS! Ależ robotę odwalił Conte, liczę że dostanie kilka transferów jakich chce w lato i za rok może Koguty dołożą chociaż FA Cup do gabloty :) Byleby teraz się nie sfrajerzyć z Norwich.

2

@Vebrol Postawię na Raula Garcię

0

Nie przyszła góra do Mahometa, to Mahomet przyszedł do góry. Korona robi wszystko, żeby nie wrócić do Ekstraklasy to spadła Wisła do nas. I fajnie, bo emocje na tych meczach są nie do podrobienia :D

0

@esem91 Hahahahahahaha, przekręcali ich sędziowie na każdym kroku i jeszcze ktoś mówi, że wydrukowane dla nich mistrzostwo. To mistrzostwo o ile uda się im zdobyć to będzie piękna historia, może nie aż tak szokująca jak Leicester, ale niewiele mniej. Przeciwko sędziom, logice - Wielki Milan.

0

Piękny Rafael Leao, ale ten chłopak odpalił w tym roku.

2

@cris2706 Ale większego bólu tylniej części ciała i płaczu niż twojego o zawodników Realu to ja nie widziałem tutaj wcześniej. Jesteś z tych co powiedzą, że Braithwaite jest lepszy od Benzemy, a potem będziesz brnął w to dalej pogrążając się w swojej głupocie xD

9

Chyba tylko my Polacy lubimy myśleć tak bardzo idealistycznie i wierzyć, że Ukraińcy nas kochają i uwielbiają za pomoc. To tak jakby nagle Palestyńczycy uwierzyli w "przyjaciół z Izraela".

0

@LionelM95 Chętnie, ale obawiam się że nie są mną zainteresowani xd

1

Po pierwszej walce Nitro powinien skończyć z tym. Gorszego rywala niż Unboxall na pewno już nie dostanie, bo chyba się nie da. No chyba że jakiegoś niepełnosprawnego, lub chorego.

0

Ależ mega walka teraz, wybór jak między dżumą a cholerą czy między Atletico, a PSG :P

6

Bądźmy szczerzy, przecież już Arab do momentu wyłapania strzała całkowicie zdominował Szeligę. A Norman zrobi to tym bardziej i niemal na pewno nie da się nadziać na lucky puncha.

0

@dv_7 Mam nadzieję, że viashit jak najszybciej zniknie. Jak w 2022 roku tak beznadziejna firma może mieć prawa do dwóch najważniejszych lig piłkarskich i do najważniejszych wydarzeń w kilku innych sportach.

0

@ObiektywnyKibic121 Już Fabinho był i VVD dzisiaj zszedł z urazem jeszcze

1

I od razu przełamanie - czy to w ogóle ma jakieś hamulce?

1

@football123 Salah, Mane, Vinicius, Benzema, Mbappe, Courtois, De Bruyne, Cancelo, Lewandowski, Virgil. Kolejność totalnie przypadkowa.

1

@tomek8756 Pewnie jak to sporo dziewczyn ma w zwyczaju - nie ćwiczę, bo mi się nie chce. Tylko większość tak raz na jakiś czas zdroworozsądkowo poćwiczy, a ta stroniła od tego cały rok, bo jakoś to będzie.

3

Według przecieków, nasz urugwajski dzik za tydzień dostanie TOTSa :)

15

@cris2706 Poza tym przykładem w środku, który jest absurdalny to wcale nie jest takie odklejenie. Znaczy na ten moment to Vinicius jeszcze nie jest poziom najlepszego Neymara, ale spokojnie może go przebić, bo on jest w takim wieku, a którym Ney przechodził do Europy. A czy Karim jest tak ewidentnie słabszy od Henry'ego? No mam bardzo duże wątpliwości.

1

@MesQueUnClub96 No obaj lubią utrudniać sobie życie, ale tak jak mówisz Gerwyn się w końcu przebudzi. Po meczu z Noppertem, gdzie całkowicie zdominował początkowo mecz z dużo niżej ocenionym rywalem, który pierwszy raz stanął przed taką szansą więc też pewnie trema go zjadała, bardzo zwątpiłem w Michaela.

1

@MesQueUnClub96 Ja mam wrażenie, że nawet jakby jakiś turniej odbywał się cały w jeden dzień i Michael akurat w ten dzień potrafiłby wygonić demony z głowy, dojść do finału i prowadzić w nim przykładowo 10:0 (Jeżeli gralibyśmy best of 21) to on i tak by się w tym momencie spalił i przegrał. Chłop jest całkowicie nie do podrobienia.

1

@MesQueUnClub96 Cóż, nie żebym się nie spodziewał :P

3

A w międzyczasie Michael Smith robi typowego Michaela Smitha. Niestety, tutaj chyba już w kwestii głowy niewiele da się zmienić i na wielkie sukcesy Bully Boy'a nie ma co liczyć.

0

@SinMistico A pamiętasz jak nam zrobili psikusa i zepsuli nam nasz sezon bez porażki? Za to pewnie szacun u białych mają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?