Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sonek Zależy z czym, wystarczyłoby nie dodawać tego określenia między słowami "trybuny" i "razem" i też bym się zgodził. Ale dodanie tego bardzo źle świadczy o autorze tweeta.
5
@Kondziubarca Ja bym takich ludzi kibicami nie nazywał. Można kogoś nie lubić, ale to jest czyste buractwo.
46
Pewnie co mniej obeznane w piłce laski myślą sobie, że w sumie i fajny ojciec i fajny syn. Puć to wygląda jak 15-16 letni dzieciak :D
7
@Messibestplayerintheworld No i plan B bardzo mi się nie podoba. Gundogan fajny piłkarz, ale zdrowie kruche i może być tak, że przez cały sezon z 15 meczów zagra. No i jest już powyżej 30 więc też drobna wada.
0
@Commandement Na ŚPO z myśliwym chodzi idealnie. Gratki trafu :D
1
Z innej beczki: van den Bergh 10:5 z Pricem, 11:4 ze Smithem i 11:5 z Andersonem. Wyniki robią ogromne wrażenie przy takich nazwiskach.
0
Dwa pierwsze z głowy przykłady, że w piłce wszystko, totalnie wszystko się może zdarzyć. Polska piłkarsko wciąż jest sporo lepsza od tego Sheriffa, a reprezentacji tak mocnej jak ówczesna Barcelona raczej na świecie nie ma. Jak ktoś myśli, że Polacy pójdą na pełną wymianę z Argentyną, Brazylią czy inną topową reprezentacją to "XD" najlepiej to skwituje. My nie będziemy prowadzić gry, będziemy wizualnie sporo słabsi. Trzeba liczyć w takich meczach na dobry mecz bramkarza i na to, że jakaś kontra siądzie, ot cała filozofia. Z naszą reprezentacją nikt prochu nie wymyśli.
7
@norbi77 Jeżeli coś w 80% przynosi efekty (z Belgią była wpadka) to tak, nie ma tragedii. Nasza reprezentacja nie jest Hiszpanią czy Barceloną, tutaj nie musi być grana piękna piłka.
0
17:4 w sytuacjach bramkowych. Może trochę boleć to, że było już 2:0, ale no co by nie mówić fartowny remis. Chociaż z fartem przy dobrych wiatrach dużo można zdziałać :)
1
@DaPidejpi Gość z klaunem na avatarze, bardzo lubiący się z Tsubasą i araszem i @Dundersztyc
0
@Deeespacito Z moich obliczeń wynika 10:2, ale mogą nastąpić jakieś zmiany czy błędy.
1
@Chaoss Krótko, ale intensywnie było jak jeden typ drugiemu żonę wyzywał i mu puściły nerwy. Tylko dziwi mnie, że tylko jeden dostał wtedy perma (a jednak dłuższego bana po prostu, bo już odbanowany jest), a główny prowokator był bez kary.
4
Chciałabym bardzo, żeby EA coś zrobiło z ikonami w Fifie. Jeżeli nie chce im się zmieniać wszystkich wersji, to niech chociaż te Optimusy dobiją tak, żeby każda ikona do końca gry się wyróżniała, albo chociaż dawała radę. Jeżeli potrafią dawać jakimś randomom karty ze statystykami 85+, to co by im szkodziło ulepszyć przykładowo takiego Puyola, żeby w najlepszej wersji miał koło 90 tempa i 97-99 obrony i fizyczności? W chwili obecnej to wygląda tak, że do końca gry nadają się R9, R10, Cruyff, Gullit, Vieira, Eusebio, Maldini, Puskas no i Pele z Maradoną. Jest jeszcze kilka ikon jak Cantona, czy Eto'o które nie odstają, ale większość ikon nadaje się tylko pod warunkiem, że grasz w niższych ligach, albo włożysz jedną ikonę typu Lampard, a wokół same dobre karty.
5
@Kgorecki2500 I ten komentarz gdzieś pod spodem nawiązujący do słów pewnej pani nieskalanej intelektem. "Jakby publiczne toalety były darmowe to by Niemcy ciągle w nich siedzieli" xDD
1
@patry295 Wątpię, że głodującymi na niego są aktywni użytkownicy La Rambli, a przynajmniej zdecydowana mniejszość. Boty + jacyś ukryci
1
@Lautaro Tak, ja uwielbiam się zmęczyć trochę, wykąpać i pójść spać - najlepsza jakość snu :)
0
7 km w około 28 minut, kąpiel i od razu przyjemniej się leży. Polecam każdemu kto ma jakieś problemy ze snem - można od razu się przyłożyć i usnąć :)
4
@Worny @AlexDark00 DDG miał trochę gorszy okres, ale wrócił do formy. A to jest topowy bramkarz.
3
Mieć w obwodzie DDG i stawiać na bramce Simona przez swoje widzimisię. Dla mnie zawsze duży minus u trenera, który odstawia dobrego piłkarza przez kwestie pozasportowe.
2
Portugalia Urugwaj Ghana Korea Południowa to jest jedna z najciekawszych grup na Mundialu jaką pamiętam. Każdy zespół z innego kontynentu, w teorii dwie pierwsze reprezentacje są mocniejsze, ale te dwie pozostałe mają potencjał, żeby zaskoczyć. Ostatni Mundial takich piłkarzy jak Suarez, Cavani, Ronaldo, Pepe, genialny Son + Ghana, w której może nie ma wielkiej gwiazdy, ale zespoły z Afryki zawsze są przyjemne do oglądania.
1
@GeneralXavi W lato temperatura 25+ i deszczyk to wymarzona pogoda do gry :D W wiosnę to jednak jest z tyłu głowy, że jak się przemoknie to parę dni w domu, w łóżku można spędzić. I za to kocham lato :)
0
@gumaz Okolice Kielc, ale już cichnie niestety. Od kilku dni miało nawalać, a co najwyżej troszkę wieczorem się dzieje.
4
Ale nawala deszczyk, idealna pogoda przy takiej temperaturze żeby wyjść i pograć w piłeczkę.
3
@Janiama Ale co się dziwić jak od najmłodszego, od najniższych lig uczą każdego po prostu biegania i bezpiecznej gry. Teraz mając już 22 lata mam trochę do tego dystansu i często staram się coś od siebie na boisku dodać, bo głęboko w poważaniu mam pretensje starszyzny gdy coś mi nie wyjdzie. Ale taki młody spróbuje raz czy drugi zrobić coś extra, straci to od razu każdy do niego z mordą i tak się burzy jego pewność siebie. A trenerzy w większości niestety również popierają bezpieczną grę, bez strat. Póki ta mentalność się nie zmieni, to lepiej z naszą piłką nie będzie. Wystarczy spojrzeć jak gra Zalewski, który ominął polską myśl szkoleniową - zupełnie inny futbol.
4
Od 1,5 roku pracuję jako lektor i zauważyłem bardzo śmieszną zależność. Mówiąc do rodziców takich naprawdę grzecznych, ułożonych dzieciaków, że właśnie takie są - zazwyczaj ci rodzice sobie z tego żartują i mówią jak to ogólnie nie są dokuczliwe.
A jak się trafią takie zarozumiałe dzieciaki, które czasem nawet nie wykonują zleconych zadań to najczęściej nawet nie ma sensu zwracać rodzicowi na to uwagi, bo jedyne z czym się spotkasz to oburzenie, bo to przecież takie idealne dziecko.
Ot, taka ironia losu.
0
Piękny powrót do korzeni :D Ależ eurowpi*****
8
Ale kulturka ze strony Belgów - gwałty zaczęli po 22, przed tą godziną byli grzeczni.
0
@KrwawiaceoczyVEB Mówiłem o tym prawdziwym Ronaldo Nazario :P
1
Z Argentyną będzie gwałt na nas niestety...
0
Tego Hazarda to wydaje mi się, że mógłby wyprzedzić nawet Nazario w obecnej formie. Nic nie zostało z jego dynamiki, sprawia wrażenie gościa wolnego jak żółw.