Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Piłka nożna: Legia Warszawa
Reprezentacja, która zdobędzie w grudniu Mistrzostwo Świata.
#PolskaGórą
4
Trochę sędziowie zaczynają w ciula lecieć. Chwilę akcja trwa i już grę pasywną sygnalizują, a i faul Karaleka według mnie nie zasłużył na karę dwuminutową.
0
@BartqRKO Wszystkie mecze są w Kolonii, więc jest tylko jeden mecz :)
1
Piłka ręczna to fajny sport do oglądania, ale (przynajmniej dla mnie) beznadziejny do grania. Lubię bardzo grać w nogę, koszykówkę, siatkówkę, gdzie kontakty fizyczne z zawodnikami rywala są mniej lub bardziej ograniczone. Może w nodze na ogół nie bardzo, ale no nie jest to aż tak ostre granie + od dziecka uwielbiam ten sport. Nie wyobrażam sobie tak ciągle się szarpać, popychać, przewracać - jakaś masakra :D
0
@Lordzi Reprezentacja - mocno średnia, ale nie jest słaba. Ale Vive top :)
1
@Rewolucja123 Wierzyć? Tak, jak najbardziej
Oczekiwać? Na pewno nie. Mimo wszystko Real na pewno nie ma słabszej kadry, a i Atletico kadrę ma bardzo dobrą, raczej nie zagrają kolejnego tak słabego sezonu.
1
@MesQueUnClub96 No Clayton ostatnio ma niezły dołek, a Price często jest bardzo nieprzewidywalny, choć dziś jest genialny. A Austriacy to nie chłopcy do bicia tylko dwóch naprawdę dobrych darterów.
0
@MesQueUnClub96 I to dwa legi z rzędu, choć w tym drugim już nie było ciśnienia.
8
@Janas11224 Nie no ziomuś, Jack Mountain 160 milionów. Anglicy najbardziej się cenią.
1
@MesQueUnClub96 Dystans przyzwoity, może nie jakiś niesamowity. Ale na podwójnych bezwzględnie skuteczny, a to najważniejsze w darcie.
1
@MesQueUnClub96 Nie no, Gurney zagrał bardzo dobrze. I Dolan też powoli wchodzi na obroty. Parry się niestety posypał i chyba jednak nie będzie niespodzianki.
0
Robb wygrywa z Gurneyem, Dolan z Parrym, a w deblu Irlandia Północna to wyciśnie. #Pewniaczek
3
@DaPidejpi W naszym klimacie 30+ stopni to jest dramat. W Hiszpanii jak byłem to 35-36 było dużo przyjemniejsze do życia niż 28 u nas.
11
@AmigoBlancos Mi @Danny Gaucho pierwszy przychodzi do głowy. Jest tu odkąd pamiętam, rzuca fajnymi ciekawostkami i potrafi pogadać jak człowiek :D
1
@Rewolucja123 Gościu żartuję przecież XDD Chyba nie znasz filmiku o którym mówię, bo ironię tu czuć na kilometr :D
2
@AlexDark00 @Kinginiesta A może to też nie Adam Małysz zwracał się do Hannavalda, Ljokelsoey'a i Ahonena? Bo niektórzy tak uważają, a przecież sam się przedstawił.
0
Wydaje mi się, że lepszym rozstawieniem byłoby Ratajski vs van den Bergh i Białecki vs Huybrechts. Kim jest sporo pewniejszy od Dimitriego i dlatego bym wolał, żeby Rataj zagrał z tym drugim. Seba jakby zagrał swoje to też jest w stanie wygrać. Będzie cholernie ciężko, ale liczę, że naszym uda się chociaż doprowadzić do debla.
11
@PatrykBarca Wiesz, to że piłkarz nie jest medialny nie znaczy, że jest słaby. O Vitinhi za dużo nie powiem, bo nie oglądam ligi portugalskiej, ale Scamacca to bardzo dobry piłkarz i to stosunkowo młody. Młot w nodze na niesamowity.
1
W przypadku tej dwójki jestem w stanie uwierzyć w "It's coming home" :P Genialny występ Anglików, nawet lepszy od wczorajszego popisu Walii.
1
@MesQueUnClub96 W pierwszych 3 legach tragedia na podwójnych, ale na szczęście po pierwsze Amerykanie też mieli ten problem, a po drugie potem się przebudził. Czekamy najprawdopodobniej na Belgów, bo nie wypatruję tu niespodzianki.
5
Nerwówka, ale jest - Polacy w 2 rundzie. Dobrze, że Ratajski się w porę przebudził, a i Białecki w najlepszym momencie rzucił maxa. Brawo Panowie!
1
@Wossi61FCB Wolałbym nie - nie jestem do niego przekonany
0
Kessie, Azpilicueta i ktoś z dwójki Lewy/Di Maria - myślę, że to będzie tyle jeśli chodzi o wzmocnienia. Miło się zaskoczę jeżeli będzie ich więcej, a będę rozczarowany jeśli będzie ich mniej. Na Bernardo mamy minimalne szanse, a i Kounde wydaje się dość surrealistyczną opcją.
0
Kantele i Portela i mieszanka Finlandii z Brazylią mogłaby się postawić każdemu :P
0
@Filipfcb2000 Nie doceniasz tego sezonu. A przedłużony kontrakt Mbappe to co? Jakby Bartomeu został to by tego nie było :P
3
Clayton bezbarwny, ale Price niesamowity dzisiaj - ogólnie Walia zdecydowanie najlepsza dzisiaj. Brawo dla Filipińczyków i Gibraltarczyków, fajny występ w ich wykonaniu.
2
@Barca1992 Jesteśmy faworytami, ale szczególnie Ratajski jak na zawodnika będącego tak wysoko w rankingu jest bardzo nieprzewidywalny
1
@MesQueUnClub96 Średnią w tym meczu to ma ponad 100 jak nic. Łącznie mają 87, a ten drugi rzuca zazwyczaj same singlowe 20/19.
2
Kantele świetny darter, szkoda tylko że ten drugi ziomek słaby jak nie wiem. Styl rzutu ma jakby jakiś uchyniety był.
3
@AdamaTraore Tak, nawet jeżeli to ma być kilkugodzinna podróż