1

@Herato Douglas, mówi to Panu coś?

0

@kacperFCB_ No akurat w przypadku obrońców w większości tak :) Chociaż w takiej 20 nawet u obrońców zwinność była ważniejsza od siły czy wzrostu. Ale liczę, że w końcu będzie Fifa, gdzie wysocy zawodnicy są nawet lepsi od niskich. W tej był dość spoko balans, bo dało się pograć Drogbą czy kimś, ale taką 19 czy 14 bym nie pogardził.

0

@kacperFCB_ Nie wiadomo jaka będzie meta ogólnie w 23. Poza tym na początku gry to w zasadzie każdym się gra fajnie, a większość z ww będzie kosztować 50-200k.

3

@Deviler No przecież wygrał wczoraj i gra z Nole w półfinale

2

@kuz Czemu dobrze? Gwarancja jakości większa niż Dembele i Raphinha. Dużo niższa pensja od tego pierwszego, a w porównaniu z tym drugim oszczędzamy koło 60 milionów na transferze. Szkoda, że go odpuścili.

0

@Medium To kumplu bardziej b klasa, w okręgówce na szczęście łatwiej kości w całości zachować, bo mało kto gra na bombie :P

2

Cristiano, cho do okręgówki. Goli sporo nastrzelasz, jak klatę napniesz to się cała chmara nastolatek zleci, zobaczysz jak fajnie piwko po meczu wchodzi.

0

To jest tak surrealistyczne, że aż się śmiać zacząłem xD Nie ukrywam, że jakby uciszył SB to by było fajnie, ale no bądźmy poważni. Nie potrzebujemy gościa, który będzie fochy strzelał jak gra nie będzie pod niego :P

0

Frontmen vs Backmen od 442oons to najlepsza seria na YT xd Warto sobie odpalić napisy, bo szczególnie Kane'a ciężko zrozumieć, resztę w 95% na luzie, ale 10 minut czystego śmiechu :P

1

Fajnie było pożyć 2 miesiące bez bycia postrzeganym jako bandyta, ale niestety covid wraca i znowu będę człowiekiem najgorszego sortu :(

2

Wiadomo, że w UEFIE zawsze ciekawe rzeczy się działy i korupcja tam to chleb powszedni. Ale no tak jawnego plucia w mordę całemu światu piłkarskiemu to nie było. Kluby takie jak Inter, Milan, Atletico, czy nasza Barca muszą przeliczać każdy grosz, martwić się czy będą mogli kogoś podpisać, zarejestrować, czasem nawet muszą sprzedawać gwiazdy, żeby dopiąć budżet. W mniejszych klubach też czepiają się szczegółów, też wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. No i są święte szejkowskie krowy (chociaż może bardziej kozy hehe), prawdziwe oczko w głowie Ceferina. Nie muszą nikogo sprzedawać, mogą sobie wydać 500 milionów na transfery w okienku, dawać kontrakty po 50 milionów euro i wszystko jest super, to są prawdziwi obrońcy wartości futbolu.

0

No i ten transfer już mi się nie podoba. No ale trzymam kciuki, żeby odpalił :)

28

Kessie? Zajebisty transfer, na pewno wniesie siłę fizyczną i mnóstwo biegania, a i piłkarsko myślę się wybroni.

1

@Deviler Dwa pierwsze miejsca dla mnie bezapelacyjne. Potem można się zastanawiać nad kolejnością pozostałej trójki + Mane, Courtois, Vinicius (jeżeli mówimy o ostatnim sezonie). Każdy z tej 6 spokojnie może być 3.

5

@DaPidejpi @Khajio To ja dodam tutaj Calhanoglu, żeby była trójka. Nie cierpię gościa, nawet nie będę się rozpisywał za długo, bo bym wyłapał bana jak nic. Opluł wszystko co związane z Milanem, gdy wiele dostał od klubu.

2

@Medium Czekamy na oficjalki, bo wiadomo jak to bywa :) Jeżeli tak to na pewno włączą się do walki, może i o top 3. Fajny sezon się szykuje, bo Koguty też mądrze się wzmocniły, a Chelsea co widać po plotkach raczej też wzmocni się nie byle kim.

2

@PatrykBarca Będąc szczerym to jeżeli nie wzmocnią obrony to nie wróżę im miejsca w TOP 4. Z przodu jest fajna paka, ale jakiś dobry obrońca, lider i dobry piłkarz do środka pola to obowiązek.

1

@Emhyr Ja jestem dość zadowolony, choć nie ukrywam, że chciałbym się przełamać żeby jeść trochę więcej. Niby mięśni mi trochę przybywa, ale w kilogramach to około 0,5kg na 4 miesiące.

1

Zastanawiam się jak ewentualne przyjście Lewego wpłynie na zespół. Z jednej strony wydaje się, że jest dokładnie tym czego nam brakowało, bo nie mamy obecnie superegzekutora, a grać w piłkę i kreować sytuacje chłopaki potrafią. Z drugiej mam małe obawy - Lewy to dość jednowymiarowy piłkarz, stylem gry podobny do obecnego CRa, ale na szczęście z nieporównywalnie mniejszym ego. Jeżeli wszystkie elementy będą funkcjonować to korzyści z takiego piłkarza będą duże. Oby tylko chłopakom nie załączył się tryb, że każda piłka ma być zagrana do Roberta - z Messim to działało, ale Robert nigdy nie był, nie jest i nie będzie jak Leo. I nie mówię tutaj o tym, że przykładowo w 2020 był piłkarzem gorszym - nie o to chodzi, po prostu ma zupełnie inne zadania i nie jest tak wszechstronny.

0

@Herato Dlatego o tym napisałem, że u nich to zupełnie w parze nie idzie - Real Mourinho wrażenie artystyczne sprawiał dużo lepsze od Realu Zidane'a, ale to Łysy z ekipą osiągnął niesamowity sukces. A ten sezon z Ancelottim to już zupełnie niezrozumiała rzecz, bo o ile poziom w lidze hiszpańskiej był średni łagodnie mówiąc, tak tej LM zdobytej w tym stylu nie mogę zrozumieć.

0

Real to specyficzna drużyna. Jak spojrzymy na Barcę to tutaj piękna gra idzie w parze z wynikami. Była Barca Pepa czy Enrique to były Ligi Mistrzów, potem pragmatyzm Valverde na ligę starczał ale w LM było jak było. A teraz Real... Przecież oni najpiękniej grali za Mourinho, to była drużyna, którą myślę że każdy kibic nawet Barcy oglądał z przyjemnością. Jeżeli to ten Real zdobyłby te 3 LM z rzędu + dołożyli do tego wyrównaną walkę w La Lidze (ostatnio Real średnio raz na dwa sezony dokłada ligę, wcześniej każdy wie jak to zdominowaliśmy) to jestem wręcz pewien, że niemal wszyscy by stawialiby ten Real nawet nad Barcą Pepa (choć nie byli aż tak efektowni, to jednak ten historyczny sukces zrobiłby robotę). A tak to piękna gra, a trofea to u nich dwa różne światy. Chyba po prostu takie mają to "mistyczne DNA".

1

A tu dużo wskazuje na to, że Alcaraz nie wejdzie do ćwierćfinałów.

18

@VegetaPolska Tak, zdecydowanie

3

A ja myślę, że jeżeli faktycznie Krystyn odejdzie z United to wsiądzie w pociąg Bayern. U niego ego i chęć zdobywania nagród indywidualne są olbrzymie i myślę, że nawet kosztem zmniejszenia pensji skorzysta z możliwości. No bo bądźmy szczerzy - gdzie indziej ma taką gwarancję na zdobycie ligi? Chyba tylko w PSG, ale... Tutaj już by nie był główną twarzą drużyny, ba mógłby być nawet numerem trzy. Także zdobyta liga jest niemal pewna na starcie. Wokół masz Mullera, Mane i Sane/Gnabry'ego/Comana, a w pomocy Kimmicha i Goretzkę - sytuacji bramkowych będziesz miał całą masę, Lewandowski miał jedną z największych liczbę zmarnowanych okazji, a i tak całą masę bramek zdobywał. Kilka goli w LM wpadnie, może się uda osiągnąć jakiś półfinał no i Krystyna jest wśród głównych kandydatów do zdobycia ZP. Także tutaj jeżeli faktycznie coś jest na rzeczy to spokojnie, on tej okazji nie przepuści choćby miał mniej zarabiać.

1

W sumie lepiej przegrać z Cornet niż z Ostapenko, czy inną gwiazdeczką, która lubi dużo szczekać - jakby taka przerwała serię to ego by wybiło na poziom CRa :P

3

Iga na trawie jak Suarez na wyjazdach w LM :P

0

@michal26 Jeżeli się pomylę to przeproszę, odszczekam. Nie poradzi sobie, niestety.

0

@Nano22 Do Maradony nie zadzwonię, bo nie żyje. Zresztą do żadnego z nich numeru nie mam...

5

Jak Raphinha przychodzi to chyba już na pewno można powiedzieć, że dzbanuszek ze swoim agentem chytruskiem odchodzą. Alleluja, im mniej pijawek tym lepiej

31

@Mns21 Czemu dramat? Nie wyrządzają tym nikomu krzywdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?