0

@AllBundy Myślę, że tak jak opisałem jest w 99% przypadków. Jak tam większość zawodników gra na kacu, albo bombie.
@Katalończyk 99 mogą połamać, ale nie robią tego specjalnie, gdy trochę umiesz kiwnąć :)

0

Powiem Wam, że B klasa to jest parodia xd Jak ktoś chce zacząć grać w piłkę, a nie jest pewny swoich umiejętności to i tak doradzam od razu pójść przynajmniej do lepszego klubu A klasy, a najlepiej to okręgówki. Nawet jak nie będziesz na początku łapał minut, to na samych treningach się czegoś nauczysz i zaczniesz grać, a więcej niż w b klasie to się na orliku nauczysz. Nigdy nie miałem czasu, żeby się w pełni skupić na piłce, ale trochę pokopałem w okręgówce i jak byłem w rytmie to raczej w każdym meczu jakieś liczby robiłem. W tym roku już czasu będę miał wyjątkowo mało czasu, więc wiedziałem że nawet ten poziom odpada, ale pomyślałem o b klasie, bo tam treningi często są nawet o 19, a na meczach pograsz i bez treningów. Ale po jednym sparingu i dwóch treningach rezygnuję totalnie z tego pomysłu i uprzedzam każdego z Was - no po prostu nie, chyba że lubicie ryzyko bycia połamanym xd

0

Ale Fulham ciśnie póki co Liverpool

1

Mózg wytworzył mi jakąś alternatywną rzeczywistość. Śniło mi się, że Hazard wygrał Złotą Piłkę będąc tuż przed Griezmannem. A może to znak, że obaj się odrodzą w tym sezonie?

1

@MesQueUnClub96 No dobra, w takim razie ma to sens. Jest nadzieja na Tottenham większa w takim razie :)

0

Ucieszyłem się jak Viaplay i C+ się dogadały, że chociaż te 2 mecze się obejrzy każdego weekendu - dodać do tego mecz Barcy, Realu, czasem coś z Serie A i będzie co oglądać. Mowa była o dwóch najlepszych meczach w danym tygodniu. W pierwszej kolejce jest West Ham - City, a tu puszczają Fulham Liverpool i United Brighton. Wiadomo, że te dwa kluby mają największy fanbase, ale mam nadzieję że C+ nie będzie się bawić w TVP jak ci woleli puścić Bayern z jakimś Sportingiem czy innym Porto zamiast hitu kolejki bo Robert.

2

Dawać już ten sezon, w tym roku już nie przegapię żadnego meczu :P

1

Z Legii się śmiali rok temu, ale chociaż w tych pucharach coś pokazali. Lech chyba chce pokazać jak przegrać sezon przed końcem wakacji.

0

@Vebrol To bez dwóch zdań, wolę swój syf niż być jak PSG

0

Trzecia, czwarta, może jeszcze piąta dźwignia. Tutaj ktoś obniży zarobki, tam kogoś wykopiemy. Transfery mi się podobają, ale to co się teraz odwala to śmiech przez łzy.

0

@TysonFCB Chyba już oficjalka poszła :)

5

Gdyby Raków miał drabinkę Lecha to byłbym pewny drużyny w fazie grupowej LKE. A tak to na Raków czeka mocny rywal w 4 rundzie (zarówno Slavia jak i Panathinaikos to drużyny, które dość regularnie grywały w Europie), a Lech jest memem i oczami wyobraźni widzę znowu sytuację, gdzie jeżeli uda im się przejść to potężne Dudeląż pogrąży kolejnych pastuchów z Polski.

0

@bartekvisca Jeszcze żeby jakość oferowali dobrą, ale płacić 55 złotych za syfiastą jakość rodem z 2010 roku, gdzie jeszcze często podczas większych wydarzeń całkowicie ścina to jedno wielkie "XD".

0

Jakby nasza liga była popularna na całym świecie to z dniem dzisiejszym Velde stałby się memem na miarę Zazy i jego karnego. W sytuacji, gdzie przeciętny Kowalski mający 60 lat i 15 kilo nadwagi trafiłby bramkę tyłkiem, chłop nie trafił. Ale nie będę narzekał :D #RakówNaMistrza

1

@VegetaPolska Werner? Ja go bardzo lubię i wydaje mi się, że wciąż ma potencjał. Głowa mu się musi odblokować, bo umiejętności ma - jest szybki, potrafi kiwnąć, rozegrać.

0

Jeżeli Dembele Raphinha będą śmigać jak w sparingach, a Lewy zacznie w końcu strzelać to możemy mieć naprawdę konkretny napad. Nie na miarę MSN, bo takich trzech to wątpię, że będziemy jeszcze kiedykolwiek mieli, ale może coś podobnego jak Pedro-Villa-Messi?

4

@mr Barca Też mi się wydaje, że się odblokuje, ale porównanie z Suarezem średnie. Suarez od początku pokazywał resztę swoich umiejętności - dużo asystował, potrafił kiwnąć. A Lewy poza umiejętnościami strzeleckimi i to wiemy od początku nie jest wybitny. Dlatego jak się nie odblokuje i nie zacznie strzelać to będzie problem.

12

@halfnolife Jeżeli tak by się działo przez najbliższe 2-3 lata, że nic nie wygramy, a w LM szybko będziemy odpadać to grożą nam większe konsekwencje niż śmieszki i tytuł frajerów. To okienko go jest zagrywka all-in Laporty, jeżeli nie wypali to problemy będą olbrzymie.

3

Transfery mnie bardzo cieszą, ewentualny transfer Bilvy również mam tylko jedno ale... Szastamy kasą na prawo i lewo i w porządku: poszły dźwignie więc stać nas. Ale w tym wszystkim bardzo nie podoba mi się to wypychanie De Jonga, bo klub chce uniknąć wypłacenia należnych mu pieniędzy. Sytuacja z Depay'em, którą opisywał @Janiama też jest mocno średnia. Nie róbmy sobie takich plam wizerunkowych, bo w przyszłości może się to odbić czkawką.

2

Źródło jakieś arabskie, niepotwierdzone:
Po przeciekach z dobrych źródeł o tym, że Okocha i Nakata mają zaliczyć downgrade z ikony do hero, kolejnymi piłkarzami mają być Campbell i Hagi.
W przypadku tego drugiego to dla mnie jeżeli okaże się to prawdą trochę słabo. Gheorge spokojnie zasłużył na to, żeby być ikoną i to ocenioną na 93 w prime, a na dodatek jak mało kto zasługuje na 5/5*.

4

Marek Papszun: "Zależało nam na zwycięstwie nie tylko ze względu na nas, ale i całą ligę, żeby dopisać do rankingu krajowego te 0,25 punktu i budować pozycję krok po kroku."
Tymczasem Lech, czy Pogoń w 1 rundzie po tym jak w pierwszym meczu zapewnili sobie awans: Stojanow, zero ambicji, co będzie to będzie byle awansować i się nie zmęczyć. Polska piłka jest przesiąknięta beznadziejną mentalnością i cieszy, że chociaż Raków trochę się wybija. Widać to też po transferach, jestem pewien że żaden inny klub by nie utrzymał takiego Iviego. A i stawiam, że znaleźliby się artyści, którzy by Marka Papszuna wyrzucili, bo nie wygrał ligi w zeszłym sezonie.

0

Alemany to taki kozak, że jakby chciał to kupiłby nam Mbappe za bezcenny argentyński kaktus, a szejkowie w podziękowaniu dorzuciliby za darmo Messiego.

1

Nie wiem Panowie czy któryś z Was pisał o tym, za to wiem że sporo darterskich świrów pominąłem (przepraszam, pamięć ma dobra, acz krótka). Gerwyn Price zapowiedział, że nie wystąpi w przyszłorocznej edycji Premier League, bo nie lubi obecnego formatu i uważa, że przez to stracił formę w tym roku.
@MesQueUnClub96 @Verema @VamosRakieta @Mamrotek22 @taris

3

Powiem Wam, że z tych wszystkich naszych młodych to najbardziej cieszy mnie Araujo. Zapewne to kwestia tego, że genialnych pomocników, czy napastników mieliśmy odkąd pamiętam, ale w obronie różnie to bywało. W końcu mamy obrońcę, który czysto defensywnie jest perfekcyjnym obrońcą. Bardzo szybki, silny, świetny w powietrzu i w zasadzie nie do przejścia. Takich obrońców w ostatnim czasie było bardzo mało: VVD, Pepe (wiem, wiem - ja też go nie lubię, ale trzeba mu oddać, że pod względem defensywnym był w Realu lepszy nawet od Ramosa i Varane'a) i właśnie Raphael, choć ten w ostatnim czasie mimo dobrego wieku równia pochyła. Tak to każdy lepszy obrońca miał jakieś drobne braki.

0

Ale bym obejrzał taki trzon zespołu oparty na Ramosie, Pepe, Gattuso i Roy'u Keanie. Oczywiście nie przeciwko naszym, ale tak jeden mecz z ciekawości :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Nie wiem czy było, ale Ronaldo wylądował w Koronie Kielce! Będę mógł go oglądać na żywo :D

0

@AmigoBlancos Chłop, który zarabia miliony mówi, że trener musi go zmuszać do pracy... To nawet nie jest zabawne, tylko całkowicie żałosne.

6

Jeszcze 10-15 minut i Raków zdobywa kolejne 0,25 punktu do rankingu. O to chodzi, żeby jak najlepiej punktować, może jestem optymistą, ale od zeszłego roku widać mały progres w tych eliminacjach w wykonaniu naszych drużyn.

1

@MesQueUnClub_87 Myślę, że coś jeszcze dostanie :) Ale fakt, dla przykładu były już 3 karty Chielliniego w SBC.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?