Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 MvG jestem niemal pewny, że nie dotrze do finału. Choć kibicuję Aspowi to przeczucie mi mówi, że w finale znajdzie się wygrany meczu Wright - VdB. Price ma większe szanse, bo tam zaś czuję, że on lub de Sousa pokona któregoś z Holendrów w półfinale. Jakbym miał obstawiać to bym postawił na finał Van den Bergh - de Sousa.
1
23% na podwójnych xD 10 leg był kluczowy, gdy miał 2 lotki na topa, które by dały wyrównanie. Potem ewidentnie głowa siadła (cóż, nie jest to zaskoczenie) i Dirk w ćwierćfinale. No cóż, pozostaje trzymać kciuki za Aspa, a w dalszej kolejności za najlepszego matematyka wśród darterów :P
6
Komentarz usunięty
11
@msmsms Mieliśmy takiego stopera, który miał 1,78. Myślę, że każdy miło go wspomina :)
3
Prawdopodobnie jestem wyjątkiem, ale nie podobają mi się te koszulki na ten sezon :P
5
@Peciak Tylko Lenglet był takim stoperem numer 4 w hierarchii, tutaj mowa o gościu, który z buta wchodzi do pierwszego składu. A dodatkowo może zagrać na prawej obronie.
0
@Cule1234 Mariusz Jop, Tomasz Hajto, Kamil Glik. Lewy potrzebuje kolegi rodaka w drużynie.
0
@Kwiatek67 Fajnie by było, ale nie ten poziom. Atletico stać na to, żeby dotrzymać kroku rozpędzonej Barcy i Realowi. Sevilla może walczyć tylko, gdy te zespoły są w kryzysie.
0
Mam nadzieję, że w tym sezonie i my i Atletico się włączymy poważnie do gry o ligę. Trofea są ważne, ale wolałbym mistrzostwo po tym jak do ostatniej kolejki była zażarta walka, aniżeli po tym jakby Real i Atletico mieli już w grudniu po 12 punktów straty. Kocham emocje, lubię się stresować na meczach i lubię walkę do końca.
7
@cules100pro Uważaj, bo tutaj po podobnej wypowiedzi przykładowo Viniciusa w drugą stronę nie byłoby tego samego :P
1
Cullen i MvG bawią się w "Leg 8 gryzie"
1
@MesQueUnClub96 Nie no finał Aspinall-Smith :P
0
@MesQueUnClub96 Jakoś mnie ciągnie zawsze do genu frajerstwa - Tottenham, Barcelona w ostatnich latach to i w darcie jest to Smith :P To w końcu ten turniej! (Choć sam już coraz mniej wierzę :D)
1
@MesQueUnClub96 Jak nie gra mój ulubiony klub/zawodnik to zawsze kibicuję underdogowi :D
0
No dobra, niech na osłodę teraz Cullen wygra z MvG :)
3
GG, dobra walka Krzychu. Dobra skuteczność na podwójnych, średnia koło 100. Na większość by to starczyło, tutaj trochę brakło.
0
Podoba mi się, że póki co to Krzychu jest bliżej przełamania niż na odwrót.
Oj chociaż w tym legu to nie bardzo xd
0
Obawiam się, że te lotki zadecydują o porażce :/ Ale obym się mylił.
0
Witajcie szanowni koledzy z dieroten. Wiem, że póki co jesteście tu dla Lewego, ale może zakochacie się w Barcelonie na dłużej :)
1
Ratajski gra dobrze, ale Wrighta w takiej formie to raczej mogliby pokonać tylko MvG, Price, Clayton i Smith. Ten ostatni z zastrzeżeniem, że nie byłby to finał, bo w takowym prawdopodobnie by przegrał z Tytusem Kanikiem, czy innym Białeckim.
0
Jeeeest, brawo Asp!
1
@Cvzx A no mieli, ale my nie mamy paktu z diabłem :P
1
@Marcelinho99 Na razie myślałbym o lidze, raczej Liverpool czy City by nam jeszcze pokazali miejsce w szeregu. Może byśmy powalczyli, ale raczej z negatywnym skutkiem.
18
@Abominacja Co za debilny komentarz xD Nie podoba się robota to iść gdzie indziej, proste.
0
@Colon Mi się kojarzy z cieszynką Robbena po takim ładnym golu z woleja w LM. Rywala niestety nie pamiętam :P
1
@MesQueUnClub96 Ogólnie Jose zagrał swoje, więc pod tym względem wstydu nie ma, ale no ten ostatni gem to żart xD
1
@MesQueUnClub96 Clemens ostatnio spora poprawa, za to The Special One w najgorszej formie od paru lat. A co do Huybrechtsa to też bym powiedział, że dużo gorszy od Chizzy'ego nie jest.
3
O kurde, co Dobey robi z Crossem :P Dzisiaj się szczerze nie zdziwię jeśli wygra 4/4 nierozstawionych.
2
@Clue Nie no, Lewy też ją kopie całkiem nieźle
1
@Firestone To tylko jeden frustrat życiowy, który na siłę chce być fajny/ śmieszny. Tak to jak się pojawiały nie w pełni pozytywne komentarze, to raczej w stylu "Nie jestem pewien, ale liczę że da radę".