Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@michal26 Kounde jak przyjdzie to luksus całkowity :) A lewa obrona raczej się niestety nie poprawi, jedynie może Alonso przyjść. A szczerze to już bym wolał jakiegoś młodego tam ogrywać niż tego gościa bez szybkości, który w dodatku zrobił co zrobił.
4
Ten Azpi to jest taki krok minimum, żeby można było powiedzieć, że i z tyłu nie ma tragedii. Alba-Araujo-Pique/Eric-Azpi wygląda dobrze. Raczej nie chciałbym Desta, czy Roberto na boku obrony. No i niech tej naszej skały urugwajskiej zdrowie się trzyma, bo bez niego jest ciężko.
8
Niektórzy się śmieją z zawistnych kibiców Realu, ale szczerze mówiąc to na większości stron po nas jadą i mówią, że jak to się dzieje, że bankruci biorą wszystkich po kolei. Lubię przeglądać sobie różne stronki: Bayernu (no tutaj to wiadomo), Arsenalu, MU, Chelsea i wszędzie równiutko po nas jadą. Dziwi mnie, że ludzie którzy interesują się piłką mają problem ze zrozumieniem tego, że taka marka jak Barcelona ma po prostu więcej opcji niż przeciętny klub na odbicie się od dna.
6
Ależ piękne uczucie :) Byłem pewny, że Niemce go nie puszczą, ale nigdy nie byłem tak zadowolony z tego, że przeczucie mnie oszukało :D
0
@Kessie Ja
@Transu96 No po dzisiaj też mam 5/5, ale współczuję ludziom, którzy nie mają chociaż 200k żeby zainwestować w skład na ten syf
0
Co EA odwaliło z tym pucharem futties XD Trzeba mieć 18 piłkarzy z jednego klubu, masz 35 meczów i żeby dostać wszystkie nagrody musisz wygrać 26, a dodatkowo to są zwykłe mecze. Ani nie te co mają krótszą połowę, ani golden goal tylko zwykły mecz. Prawdopodobnie najbardziej spocony puchar jaki wyszedł w całej Fifie, a mamy lipiec :)
1
Myślałem, że stęskniłem się za oglądaniem jakiejkolwiek piłki, ale po 22 minutach ekstraklasy stwierdziłem, że jednak brakuje mi piłki na poziomie. Wizualnie to się niewiele różni od meczów okręgówki xD
1
Mam gdzieś metę, jak na początku gry kupię Lewego, tak będę go wymieniał co najwyżej na lepsze wersje :D
2
@ranger3120 Poczekaj na oficjalkę Lewego, nawet tam szambo wybije :D
2
No dobra, dawać tego Lewandowskiego, wzmocnić jeszcze obronę i niech ten sezon nadchodzi jak najszybciej. Nie chce mi się już kolejnego miesiąca czekać :D
1
@Cule1234 I cyk Kamil Glik naszym wzmocnieniem obrony. Araujo-Glik skała nie do przejścia.
0
@AduŚ07 I tak i nie. Wszystko wygląda pięknie, a transfery wydają się być skrojone idealnie pod klub. Dzięki temu szanse na niepowodzenie są małe, ale jeżeli zdarzyłaby się sytuacja, że nie pójdą za tym wyniki sportowe to będzie katastrofa. Laporta zagrał all-in, po poprzedniku chcąc szybko wrócić na szczyt nie było innej opcji, ale jest to ryzykowna zagrywka choć ryzyko jest nikłe. Trzymam kciuki, żeby wszystko wyszło tak jak chcemy.
7
W przyszłym roku chyba się przełamę i zagłosuję na KO. I ja wiem, że to nie jest idealna partia, ba nie jest nawet dobra. Ale tak szczerze to w naszym kraju naprawdę nie ma dobrej partii (przynajmniej w mainstreamie), a bądźmy szczerzy: głosowanie na Konfederację, Lewicę niewiele wniesie, bo w tych przypadkach 10% to i tak bardzo optymistyczny scenariusz. A dużo łatwiej będzie przeczekać kolejne 4 lata przy kadencji KO niż tych oszołomów, mend pisowskich. Oni już teraz jawnie plują nam w twarz, te teksty o zbieraniu chrustu, docieplaniu przed sezonem grzewczym - dzisiaj widziałem żart pinokiu zastanawiającym się jak ci Polacy są jeszcze w stanie jeździć autami skoro tyle podatków dowalił. Ogólnie myślenie w kategoriach "mniejszego zła" jest błędne, ale w tym wypadku obawiam się, że nie ma wyjścia.
1
@GeneralXavi Musisz tylko dostać żółte papiery, potem droga stoi przed Tobą otworem
4
Poczułem się dzisiaj jakbym na własne oczy jakiś cud zobaczył. Jadę sobie kulturalnie do sklepu, dojeżdżam do ronda, a tu BMW G30. W nim młoda blondynka, na oko tak z 25 lat... I puściła na rondzie kierunek tak jak trzeba, blondynka w BMW, aż musiałem przetrzeć oczy bo nie dowierzałem :P
0
@chavez Stawiam, że około połowa go chce, tylko jest to ta połowa, gdzie jego roczna pensja wynosi mniej więcej tyle co ich rekord transferowy xD
0
Udział co najmniej w LKE ma zagwarantowany przynajmniej jeden z tych dwóch zespołów: Piunik Erywań/Dudelange. Tymczasem my mamy najprawdopodobniej 4 zespoły w 2 rundzie eliminacji do LKE i jakoś dziwnie pewny jestem, że będziemy w fazie grupowej mieli co najwyżej jeden zespół. I to przy bardzo pomyślnych wiatrach.
0
@Janas11224 Ciężko by było wybrać tylko trzech szczerze mówiąc. Freddie bez wątpienia, ale kurczę Chester, Chris Cornell, David Bowie, Rysiek Riedel, Kurt Cobain - jest w czym wybierać.
0
No w skrócie: sprzedać wszystkich, kupić wszystkich...
0
Abstrahując chwilowo od meczu Barcelony. Zespół z Wysp Owczych był blisko wyeliminowania ćwierćfinalisty ligi konfederacji Europy. Jak to świadczy o polskiej lidze, gdy porównamy z tymi batami wczorajszymi...
3
@Rysiu Nie wiem jak we dwie osoby, ale pamiętam że na nocne posiadówki mega fajna była gierka "siedem cudów świata". Trzeba trochę myśleć, analizować, a za każdym razem można grać w inny sposób.
2
@Clue Nie no, postawmy uczciwe warunki. Jak Kahn wygra to biorą Roberto, Puiga i Martina.
3
@HighestInTheRoom Przepłacony jest, ale z Adamą poza pozycją to ja nie widzę żadnych podobieństw.
1
@MesQueUnClub96 Rozstawiony czy nie i tak przegra z 95% rywali, nawet z tych nierozstawionych.
0
@danio1899 Fajne by to były skrzydła, takie nie za mądre :D
0
@Transu96 No paczki z fodderami to poleciłbym każdemu na futties zostawić, bo na pewno dużo lepszy fodder wpadnie. Ale Bale to byku się nie zgodzę. Wiadomo, że nie jest tak zwinny jak Cruyff, czy Insigne, ale i tak się nieźle kręci, a cała reszta to top.
25 meczów już zagrane, trio Adama SS Bale i Puskas PIM jest moim ulubionym od 18, gdy grałem Hagim 89, Wernerem jakimś specjalnym i Schurrle urodzinowym.
0
Jeżeli ktoś nie jest anty-Real, ani anty-Bale do tego stopnia, że nie będzie nawet nim grał w Fifie to karta obowiązkowa do zrobienia. Top 5 napastników w całej grze, a przy tych paczkach z fodderami na luzie do zrobienia.
7
Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, czy po prostu nie rozumiem trendów dzisiejszego świata, ale totalnie nie rozumiem afery związanej z Vincem McMahonem. Nie żebym był jakimś jego fanem, ale naprawdę robią taką turbo aferę z powodu tego, że chłop sobie panienki do towarzystwa opłacał? Kwestia taka etyczna to co innego, no bo jako mąż i ojciec to rozumiem, że gość w oczach rodziny mógłby być skończony, ale dlaczego za takie coś grozi mu odsunięcie od władzy we własnej firmie, a już premiera filmu jemu poświęcona została anulowana. Nikogo nie zgwałcił, nikogo nie molestował (znaczy nie wiem czy tego nie robił, ale nic takiego nie wyszło teraz) - z własnej kieszeni (nie z budżetu firmy) płacił laskom za towarzystwo. To chyba nic nielegalnego?
13
@Khajio Nie no, nie warto takich śmieci jak gwałciciele i pedofile porównywać do zwierząt. Zwierzątka są kochane i urocze. A takie coś to od razu po udowodnieniu winy wykastrować i wstrzyknąć jakąś substancję, albo dać kulkę w łeb. Skoro państwo nie potrafi wymierzyć sprawiedliwości, to zrobili to prości ludzie. Brawo!
1
Tak większość narzekała, że Yaya w Fifie dostanie tylko hero, nie ikonę a będąc szczerym to jeśli nic się nie zmieni jeżeli chodzi o system ikon to nawet lepiej. Te karty hero się przewijają w niektórych eventach i są ulepszane na miarę danego etapu gry, a większość ikon od marca się nadaje do kosza. Akurat Yaya raczej dłużej byłby grywalny, ale zdecydowanie w kwietniu już by nie był topem.