Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale że nawet Dembele tak jeździ na dupie i walczy? Co to za cuda...
0
Nie ma karnego? Chyba go kopnął
2
2 minuty i nie strzeliliśmy gola, ani nawet strzału nie oddaliśmy? Sprzedać wszystkich!
0
Nic więcej nie mógłbym sobie wymarzyć. Tuż po treningu, najedzony, wykąpany kulturalnie się położyłem na kanapie i leci Barcelonka z Polakiem rodakiem w składzie. Panowie, nie zepsujcie tego miłego wieczoru. Vamos!
0
Myślę, że nawet Laporta nie jest tak bezwzględny - po tym meczu raczej już tam nie będą Frenkiego wypychać. Najgorszemu wrogowi nikt by tego nie chci zrobić.
2
No cóż... Czuję się jak skończony półgłówek po tym jak postawiłem na tych leszczy :')
2
@Deviler Postawiłbym na wodę mineralną, gdzie godna wyróżnienia jest Muszynianka :D
0
No dobra, czas iść na grubo i zacząć sezon na grubo. Kuponik na United + Barcelona przy handicapie 0:3 i gol Lewandowskiego. I wcale nie jest tak, że pomimo kursu spokojniejszy jestem o nasz wynik :P
0
@krzywy Jesteś pewien, że z 11? Rodrygo z Camavingą sporo cegiełek do ostatecznego sukcesu dołożyli. Asensio też kilka ładnych bramek w lidze, które dały punkty walnął, a takiego Nacho który wejdzie na każdą pozycję w obronie i zapewni dobry poziom to chciałby każdy trener.
0
Jak Arsenal będzie grał Xhaką to sukcesu im nie wróżę. Może mieć lepszy okres, ale gość to tykająca bomba i technicznie jest dość surowy.
Edit: Tyle co to napisałem i zrobił idiotyczną stratę po której prawie padł gol
4
Ale bym obejrzał taką Barcę Valverde z Busquetsem Vidalem i Rakietą w pomocy...
0
A już dzisiaj na La Rambli:
Opcja nr 1 - Niekorzystny wynik/ słaby występ zawodnika
"Nie no ten Lewus się do niczego nie nadaje" "Po co my go braliśmy" "Mówiłem, że ten Raphinha to przepłacony grajek"
"Kessie to drewniak" "Znowu w tym sezonie nic nie wygramy"
Opcja numer 2 - Pewne zwycięstwo/ dobry występ świeżego narybku
"Takiego piłkarza nam właśnie brakowało" "Ten Raphinha to lepszy od tego sprzedawczyka Neymara" "Lewy bije rekord Messiego w tym sezonie" "Łatwo bierzemy potrójną koronę w tym sezonie"
Ahh Barcelonko, tęskniłem.
8
Mam wrażenie, że znowu idą wały na korzyść Legii. I zdecydowanie nie jestem za Widzewem, ale dlaczego zaliczyli bramkę na 2:0 gdy Josue ewidentnie zagrał ręką? Teraz tak rysowali oszuści linię tyle czasu, żeby w końcu wyszło na ich.
0
@4cesc4 Z jednej strony tak, ale z drugiej w większości piłkarze w wieku 22 lat mają już "to coś", ten magiczny dotyk, aspekt gry który ich wyróżnia. Ferran ma potencjał na bardzo dobrego grajka i możemy mieć z niego pociechę, ale z wielką dozą prawdopodobieństwa mogę stwierdzić, że nie będzie to jakiś piłkarz naznaczający epokę.
1
Tebas Sasho dymana przestań mi kurna Barcelonę prześladować, zbóju madrycki od tyłu zapinany
0
@hayek Sytuacja klarowna: wślizg z impetem, atak na kostkę
0
Hahahahahahahaha hahahaha ale frajerzy, nie wierzę. Klub-mem
0
Nie no to są żarty - tylu setek to się nawet w a klasie nie marnuje
0
Co oni robią? Jak tutaj Wikingowie strzelą gola to chyba się zsikam ze śmiechu
5
Ja myślałem, że to są tylko takie śmieszki na LR, że ci zawodnicy Vikingura pracują poza piłką a tu serio XD To strata tych 0,25 punktu w pierwszym meczu to wstyd nieprawdopodobny.
2
Jak myślicie, Mbappe z Haalandem zdążą się dobrze zgrać przed El Clasico? Niby się wzmocniliśmy fajnie, ale jednak takiej siły ofensywnej się trochę cykam.
0
@Ying A skąd wiesz jak to jest być ich kibicem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@agaFCB Piękne wejście w nogi rywala, dla mnie to zasługuje nawet na dwóch Golden Boy'ów
1
@Janiama KMŚ można już im na 90% przypisać, ale liczę że na tym licznik się zatrzyma :)
2
Puchar troszkę bardziej prestiżowy niż ten Gampera, rywal jednak znacznie niżej notowany niż śmietankowi. Dziwię się, że tak niektórzy przeżywają - w tym meczu to z góry się nastawiłem, że wygrają, a co najwyżej się mile zaskoczę :P
0
To gdzie ten Golden Boy Camavinga? Dostanie kolejne 5 minut, czy tym razem Carlo zaszaleje i da mu 10?
5
Ja to nie wiem, z nami Trapp by pewnie zrobił salto i złapał tę piłkę między pośladki, a tu gol xD
1
Komentarz z cyklu mógłbym dopłacić, byle ich nie słyszeć. Dobrze, że w domu mogę po prostu wyciszyć dźwięki :P
5
@czółkovsky Maguire jest tylko jeden - przereklamowanych obrońców było/jest cała masa, ale tej głowy się nie da podrobić
0
Zdążyłem już zapomnieć jak bardzo usypiam na meczach Realu. Dobrze, że po kilku latach prawdopodobnie Barca nie będzie mnie już tak usypiać xd