2

Ale że nawet Dembele tak jeździ na dupie i walczy? Co to za cuda...

0

Nie ma karnego? Chyba go kopnął

2

2 minuty i nie strzeliliśmy gola, ani nawet strzału nie oddaliśmy? Sprzedać wszystkich!

0

Nic więcej nie mógłbym sobie wymarzyć. Tuż po treningu, najedzony, wykąpany kulturalnie się położyłem na kanapie i leci Barcelonka z Polakiem rodakiem w składzie. Panowie, nie zepsujcie tego miłego wieczoru. Vamos!

0

Myślę, że nawet Laporta nie jest tak bezwzględny - po tym meczu raczej już tam nie będą Frenkiego wypychać. Najgorszemu wrogowi nikt by tego nie chci zrobić.

2

No cóż... Czuję się jak skończony półgłówek po tym jak postawiłem na tych leszczy :')

2

@Deviler Postawiłbym na wodę mineralną, gdzie godna wyróżnienia jest Muszynianka :D

0

No dobra, czas iść na grubo i zacząć sezon na grubo. Kuponik na United + Barcelona przy handicapie 0:3 i gol Lewandowskiego. I wcale nie jest tak, że pomimo kursu spokojniejszy jestem o nasz wynik :P

0

@krzywy Jesteś pewien, że z 11? Rodrygo z Camavingą sporo cegiełek do ostatecznego sukcesu dołożyli. Asensio też kilka ładnych bramek w lidze, które dały punkty walnął, a takiego Nacho który wejdzie na każdą pozycję w obronie i zapewni dobry poziom to chciałby każdy trener.

0

Jak Arsenal będzie grał Xhaką to sukcesu im nie wróżę. Może mieć lepszy okres, ale gość to tykająca bomba i technicznie jest dość surowy.
Edit: Tyle co to napisałem i zrobił idiotyczną stratę po której prawie padł gol

4

Ale bym obejrzał taką Barcę Valverde z Busquetsem Vidalem i Rakietą w pomocy...

0

A już dzisiaj na La Rambli:
Opcja nr 1 - Niekorzystny wynik/ słaby występ zawodnika
"Nie no ten Lewus się do niczego nie nadaje" "Po co my go braliśmy" "Mówiłem, że ten Raphinha to przepłacony grajek"
"Kessie to drewniak" "Znowu w tym sezonie nic nie wygramy"
Opcja numer 2 - Pewne zwycięstwo/ dobry występ świeżego narybku
"Takiego piłkarza nam właśnie brakowało" "Ten Raphinha to lepszy od tego sprzedawczyka Neymara" "Lewy bije rekord Messiego w tym sezonie" "Łatwo bierzemy potrójną koronę w tym sezonie"
Ahh Barcelonko, tęskniłem.

8

Mam wrażenie, że znowu idą wały na korzyść Legii. I zdecydowanie nie jestem za Widzewem, ale dlaczego zaliczyli bramkę na 2:0 gdy Josue ewidentnie zagrał ręką? Teraz tak rysowali oszuści linię tyle czasu, żeby w końcu wyszło na ich.

0

@4cesc4 Z jednej strony tak, ale z drugiej w większości piłkarze w wieku 22 lat mają już "to coś", ten magiczny dotyk, aspekt gry który ich wyróżnia. Ferran ma potencjał na bardzo dobrego grajka i możemy mieć z niego pociechę, ale z wielką dozą prawdopodobieństwa mogę stwierdzić, że nie będzie to jakiś piłkarz naznaczający epokę.

1

Tebas Sasho dymana przestań mi kurna Barcelonę prześladować, zbóju madrycki od tyłu zapinany

0

@hayek Sytuacja klarowna: wślizg z impetem, atak na kostkę

0

Hahahahahahahaha hahahaha ale frajerzy, nie wierzę. Klub-mem

0

Nie no to są żarty - tylu setek to się nawet w a klasie nie marnuje

0

Co oni robią? Jak tutaj Wikingowie strzelą gola to chyba się zsikam ze śmiechu

5

Ja myślałem, że to są tylko takie śmieszki na LR, że ci zawodnicy Vikingura pracują poza piłką a tu serio XD To strata tych 0,25 punktu w pierwszym meczu to wstyd nieprawdopodobny.

2

Jak myślicie, Mbappe z Haalandem zdążą się dobrze zgrać przed El Clasico? Niby się wzmocniliśmy fajnie, ale jednak takiej siły ofensywnej się trochę cykam.

0

@Ying A skąd wiesz jak to jest być ich kibicem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@agaFCB Piękne wejście w nogi rywala, dla mnie to zasługuje nawet na dwóch Golden Boy'ów

1

@Janiama KMŚ można już im na 90% przypisać, ale liczę że na tym licznik się zatrzyma :)

2

Puchar troszkę bardziej prestiżowy niż ten Gampera, rywal jednak znacznie niżej notowany niż śmietankowi. Dziwię się, że tak niektórzy przeżywają - w tym meczu to z góry się nastawiłem, że wygrają, a co najwyżej się mile zaskoczę :P

0

To gdzie ten Golden Boy Camavinga? Dostanie kolejne 5 minut, czy tym razem Carlo zaszaleje i da mu 10?

5

Ja to nie wiem, z nami Trapp by pewnie zrobił salto i złapał tę piłkę między pośladki, a tu gol xD

1

Komentarz z cyklu mógłbym dopłacić, byle ich nie słyszeć. Dobrze, że w domu mogę po prostu wyciszyć dźwięki :P

5

@czółkovsky Maguire jest tylko jeden - przereklamowanych obrońców było/jest cała masa, ale tej głowy się nie da podrobić

0

Zdążyłem już zapomnieć jak bardzo usypiam na meczach Realu. Dobrze, że po kilku latach prawdopodobnie Barca nie będzie mnie już tak usypiać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?